سينما و تلویزیون (بازدید: 325)
سه شنبه 23/9/1389 - 21:34 -0 تشکر 262565
تركیب تازه هیت مدیره خانه سینما

خانه سینما


پس از درگیری های فراوان بر سر انتخابات خانه سینما، که باعث کناره گیری تعدادی از صنوف مختلف از این انتخابات شده بود، بلاخره انتخابات خانه سینما، برای مشخص شدن ترکیب جدید هیئت مدیره برگزار شد.

ترکیب تازه هیأت مدیره خانه سینما مشخص شد. دیروز و پس از برپایی مجمع عمومی خانه سینما، انتخابات هیأت مدیره جامعه اصناف سینمایی کشور نیز برگزار شد. کاندیداها برای حضور در هیأت مدیره خانه سینما به این شرح بودند: فرهاد توحیدی، تورج منصوری، محمدرضا مؤئینی، امیر اثباتی، نورالدین زرین کلک، مرتضی رزاق کریمی، سیروس الوند، مریلا زارعی، بیژن میرباقری، مهدی خادم، ابراهیم مختاری و کیوان کثیریان رأی گیری از ساعت ۸:۳۰ آغاز شد و در نهایت این افراد موفق شدند با به دست آوردن بالاترین آرا به ترکیب هیأت مدیره جدید خانه سینما راه یابند: مریلا زارعی( ۲۵ رای)، فرهاد توحیدی( ۲۴ رای)، امیر اثباتی( ۲۲ رای)، ابراهیم مختاری( ۲۰ رای)، محمد رضا مؤئینی( ۱۹ رای)، محمد سریر( ۱۹ رای) و تورج منصوری( ۱۸ رای). به این ترتیب از ترکیب فعلی هیأت مدیره خانه سینما تنها فرهاد توحیدی و محمد سریر به هیأت مدیره جدید راه پیدا کردند.

همچنین سیروس الوند با ۹ رای و مصطفی رزاق کریمی با ۶ رای به عنوان اعضای علی البدل هیأت مدیره انتخاب شدند. مهدی خادم با ۱۶ رای به عنوان بازرس خانه سینما انتخاب و کیوان کثیریان نیز با ۷ رای بازرس علی البدل شد.

گفته میشود با این که در این ترکیب فقط ۲ نفر از اعضای گذشته ی هیئت مدیره قرار دارند، اما با این حال گرایش بیشتر این اعضا به سوی عسگرپور مدیرعامل پیشین خانه سینما است. در این چند روز اخیر، سایتهای منتسب به طیف معروف به اصولگرا، به انتقاد تند تیز از انتخابات خانه سینما پرداخته بودند و این انتخابات را بازی پشت پرده ی یاران عسگرپور نامیدند که قصدشان ابقای دوباره ایشان است. آیا عسگرپور بار دیگر مدیرعامل خانه سینما خواهد شد؟!

قابل ذکر است که گویا صنف کارگردانان بنا به درخواست فیلمسازان مطرح (داریوش مهرجویی – مجیدی مجیدی ، اصغر فرهادی و …) کناره گیری خود از این انتخابات را پس گرفتند و در این انتخابات شرکت به عمل آوردند.

نکته ی جالب و مهم در این انتخابات اول شدن مریلا زارعی بود. حال ان که مریلا زارعی در انتخابات آزمایشی هفته گذشته حتی به فهرست ۷ نفره نهایی راه نیافته بود!.

منبع : تك نما

راز یک زندگی زیبا این است

که امروز با خدا گام برداری

و برای فردا به او اعتماد داشته باشی.....

سه شنبه 23/9/1389 - 21:41 - 0 تشکر 262573

بسیار خوبه که انسان های با تجربه را برای این امر برگزینند.

 

 

 

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی