سينما و تلویزیون (بازدید: 343)
پنج شنبه 18/9/1389 - 12:13 -0 تشکر 259952
بزرگداشت بهمن قبادی در ایتالیا برگزار می شود

یازدهمین دوره جشنواره بین اللملی فیلم «تورینو» Torino درحالی در ایتالیا برگزار می شود که همزمان با نمایش فیلم هایی از «بهمن قبادی» در بخشی به نام «سینمای بهمن قبادی»، بزرگداشتی با حضور این کارگردان کُرد ایرانی در یازدهمین دوره جشنواره بین اللملی فیلم «تورینو» در کشور ایتالیا برگزار می شود.

در این جشنواره آثار بلند سینمایی «بهمن قبادی» ازجمله؛ فیلم سینمایی «زمانی برای مستی اسب ها»، فیلم سینمایی «آوازهای سرزمین مادرای ام»، فیلم سینمایی «لاک پشتها هم پرواز می کنند»، فیلم سینمایی «نیمه ماه»، فیلم سینمایی «كسی از گربه های ایرانی خبر نداره» و همچنین فیلم های كوتاه «دف»، «جنگ تمام شد» و «زندگی در مه» از این كارگردان ایرانی در بخشی به نام «سینمای بهمن قبادی» به روی پرده می روند.

یازدهمین جشنواره بین اللملی فیلم «تورینو» با نمایش فیلم هایی از كارگردانان سراسر دنیا در بخش های مختلف رقابتی و غیررقابتی، بخش «سینمای بهمن قبادی»، بخش «سینمای ایتالیا» و همچنین «بخش جنبی» در روزهای ۱۸ تا ۲۷ آذرماه جاری (۹ تا ۱۸ دسامبر) در شهر تورینو برگزار می شود.

این روزها فیلم سینمایی «نیوه مانگ» و فیلم سینمایی «لاك پشت ها هم پرواز می كنند» در اولین دوره جشنواره بین اللملی فیلم «بغداد»، باعنوان «کشورهای همسایه» در کشور عراق به نمایش درمی آیند.

همچنین فیلم سینمایی «كسی از گربه های ایرانی خبر نداره» در آخرین حضور بین اللملی خود، در بخش «افق ها» Horizons در یازدهمین دوره جشنواره بین اللملی فیلم «تبلیس» TBILISI به نمایش درآمد. این جشنواره در روزهای ۱۵ تا ۲۱ آذرماه (۶ تا ۱۲ دسامبر) در شهر تفلیس در گرجستان برگزار می شود.

 

 

پنج شنبه 18/9/1389 - 14:23 - 0 تشکر 260009

با سلام

پس چرا تو ایران برگزار نمیکنند جا توی ایران قحطی بود که تو ایتالیا برگزار میکنند؟!

 

 

 

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی