سينما و تلویزیون (بازدید: 702)
چهارشنبه 17/9/1389 - 18:2 -0 تشکر 259606
مجریان تلویزیون شبکه سبز باید بی حجاب باشند

كیهان:سخنگوی جنبش سبز در خارج كشور از موسوی خواسته بود مجریان شبكه «تلویزیون سبز» كه در اروپا راه اندازی می شود، بی حجاب باشند اما موسوی به مصلحت ندانست.
سایت صهیونیستی بالاترین ضمن انتشار این خبر نوشت: مدتی است از مخلباف و فعالیت های سبزش خبری نیست. گویا بعد از بحث بر سر «تلویزیون سبز»، مخملباف از دست میرحسین دلگیر شده. مخملباف معتقد بوده مجریان تلویزیونی كه در اروپا راه اندازی می شود، باید طبق استانداردهای اروپایی بی حجاب باشند، اما میرحسین با استدلال های خودش، با این موضوع مخالفت كرده است. استدلال مخملباف هم این بوده است كه یافتن اسپانسر برای تلویزیونی دارای استانداردهای جمهوری اسلامی عملاً غیرممكن است (در حال حاضر تلویزیون «سبز» رسا بدون مجری پخش می شود).
بالاترین افزود: از آن پس مخملباف اندكی از سبزها فاصله گرفته است. اما اخیراً پس از آنكه خانواده محسن مخلباف، جایزه جشنواره زنان آلمان را كه به آنها اهدا شده بود به زهرا رهنورد تقدیم كردند، او نیز در پیامی از این خانواده هنرمند تشكر كرد.
یادآور می شود برخی اصلاح طلبان فراری و حامیان فتنه سبز هم اكنون در كشورهایی نظیر آمریكا و انگلیس و فرانسه و آلمان اقدام به كشف حجاب كرده اند كه از جمله آنها می توان به شیرین عبادی، داودی مهاجر، شادی صدر، فرشته قاضی، فرناز قاضی زاده و علی نژاد اشاره كرد.
مخملباف در بحبوحه آشوب سال گذشته كه با میدانداری از عناصری چون موسوی و كروبی و خاتمی و بسیاری از فعالان حزبی جبهه اطلاعات صورت گرفت، در كنار سازگارا و نوری زاد به عنوان سخنگوی فتنه سبز معرفی شد و دختران وی با كشف حجاب در برخی مراسم اهدای جایزه و نمایش فیلم شركت كردند. اساساً محافل آمریكایی و اروپایی اجازه نمی دهند كه كسانی با حفظ هویت اسلامی حجاب، مطرح و معروف شوند.

 

 

 

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی