سينما و تلویزیون (بازدید: 433)
سه شنبه 16/9/1389 - 10:44 -0 تشکر 259088
فیلم دشت "گرگها-فلسطین" صدای صهیون ها را درآورد

فیلم سینمایی ضدصهیونیستی «دشت گرگ ها- فلسطین» ساخت تركیه كه پس از فیلم «دشت گرگ ها- عراق» سومین اثر سینمایی از سری خود محسوب می شود، هنوز اكران نشده با قطعه تبلیغاتی خود در اینترنت صهیونیست ها را از كوره درآورد.

خبر انتشار فیلم تبلیغاتی فیلم سینمایی «دشت گرگ ها- فلسطین» از اینترنت، صفحات روزنامه های روز گذشته رژیم صهیونیستی را اشغال كرد.
روزنامه صهیونیستی یدیعوت آحرونوت در گزارش خود در خصوص این فیلم كه تحت عنوان «رمبوی تركیه» به چاپ رساند تاكید كرد كه این فیلم بر تنش موجود در روابط تركیه و رژیم صهیونیستی خواهد افزود.
این روزنامه همچنین با تاكید بر «ضد صهیونیستی» بودن فیلم «دشت گرگ ها- فلسطین» نوشت: تركیه انتقام خود را از اسرائیل از طریق جهان تخیل می گیرد.
روزنامه راست گرای افراطی «عاروتز شوا» نیز انتشار فیلم تبلیغاتی «دشت گرگ ها- فلسطین» از اینترنت را چنین تحلیل نمود: تركیه، با فیلمی ضد صهیونیستی كه ساخته در حال تست زدن روابط دیپلماتیك است كه در هر صورت تیره شده است.
روزنامه صهیونیستی «ژروزالم پست» نیز كه این خبر را در صفحه اول خود با تیتری بزرگ به چاپ رساند با یادآوری پرفروش شدن فیلم قبلی این سری یعنی «دشت گرگ ها- عراق» نوشت: آن فیلم را 42 میلیون نفر تماشا كرده بودند و انتظار می رود سری جدید این فیلم تماشاچی بسیار عظیمی را جذب خود كند.

فارس

گاهي به آسمان خيالم عبور کن

شعر مرا نيم نگاهي مرور کن

دل مرده ام،قبول . . .!

تو اما مسيحا باش،

يک جمعه هم زيارت اهل قبور کن.

سه شنبه 16/9/1389 - 11:13 - 0 تشکر 259114

با سلام
خیلی عالیه
این تركیه با وجود لائیك بودنش، عجب فیلم های توپی می‌سازه: «كلید اسرار»، «حلالم كن» و این فیلم. سینماگران ما یاد بگیرند
مثلاً توُ مملكت اسلامی هستیم و یه ذره فیلمی كه تأثیرگذاریش مثل این فیلم‌های تركیه باشه، نساختیم
یا علی

 
سیب‌سرخ‌60- غریبی‌آشنا       وبلاگم: ماه تابان من 

سه شنبه 16/9/1389 - 19:55 - 0 تشکر 259263

به نظرم منم تركیه واقعا سریالهای تاثیرگذار مذهبی می سازه

راز یک زندگی زیبا این است

که امروز با خدا گام برداری

و برای فردا به او اعتماد داشته باشی.....

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی