سينما و تلویزیون (بازدید: 418)
دوشنبه 15/9/1389 - 0:28 -0 تشکر 258354
*اكران با قرعه‌كشی*

با سلام

 محمد علی فارسی در گفتگو با سوره سینما ضمن بیان این مطلب گفت : برای آن که اکران فیلم های مستند در سینما سپیده دچار حواشی نشود و تهیه کنند گانی که روابط عمومی قوی تر دارند زودتر برای فیلم هایشان اکران نگیرند باید شرایط عادلانه ای مانند قرعه کشی  فیلم ها  حاکم شود .
وی ادامه داد : متولی این کار نیز باد خود مرکز گسترس سینمای مستند باشد زیرا مدیران این مرکز پیگیر این حرکت موثر در حوزه مستند سازان بودند و هزینه های مربوط به آن را هم خودشان تامین کرده اند .
این مستند ساز تصریح کرد: برای آن که سینما سپیده به پاتوقی برای مستند سازان تبدیل شود باید خود مستند سازان تلاش کنند. اگر تمام مستند سازان منتظر باشند از بیرون اتفاقی رخ دهد هیچ برنامه ای در سینما سپیده اجرا نخواهد شد . این سینما و تمام پتانسیلی که دارد در اختیار آنها قرار داده شده است و حالا آنها باید این امکانات  به خوبی استفاده کنند .
فارسی معتقد است : مستند سازان به جز تعداد اندکی کمتر در برگزاری کارگاه های آموزشی یا هفته های فیلم مشارکت می کنند و باید تهیه کنند گان آثار مستند متولی این امور شوند تا سینما سپیده  به مرکزی نمایشی – ٱموزشی برای مستند سازان تبدیل شود .

یا علی

 
سیب‌سرخ‌60- غریبی‌آشنا       وبلاگم: ماه تابان من 

دوشنبه 15/9/1389 - 20:34 - 0 تشکر 258874

اكران فیلم های مستند در سینماها واقعا كار خوبی هست امیدوارم متوقف نشود

راز یک زندگی زیبا این است

که امروز با خدا گام برداری

و برای فردا به او اعتماد داشته باشی.....

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی