سينما و تلویزیون (بازدید: 940)
شنبه 13/9/1389 - 14:16 -0 تشکر 257808
شریفی نیا کاندیدای ریاست جمهوری!+عکس

به گزارش بولتن، نصب تصاویر و بنر های متعدد کاندیداتوری محمد رضا شریفی نیا و رضا رویگری در سر در ورودی تونل رسالت که برای فیلمبرداری نصب شده بود سبب کنجکاوی مردم و ترافیک خودورهای در حال تردد از این محدوده شد.


در گوشه این تونل نیز مردم که بنرها و اقلام تبلیغاتی کاندیداهای آبی و قرمز را در دست داشتند در حال راهپیمایی بودند و این مسئله موجب تعجب مردم و رهگذران در نگاه اول شد که پس از متوجه شدن از ساخته شدن فیلم در این محدوده به مسر خود ادامه داده و از ترافیک خارج شدند.این بنرها که تصاویری از شریفی‌نیا در نقش حاجی گرینوف است، متعلق به قسمت سوم فیلم اخراجی‌ها است. بنابر این گزارش، از مدتی پیش کار ساخت اخراجی های 3 توسط مسعود ده نمکی کلید خورد.این فیلم که مانند اخراجی های 1 و 2 در قالب طنز اجتماعی است، این بار چاشنی سیاسی آن بیشتر شده و به مقوله ایام پس از جنگ و انتخابات پرداخته است.گفتنی است، ده نمکی چندی پیش درباره اخراجی های 3 گفت: امیدوارم سیاستمداران طاقت طنزهای اخراجی های 3 را داشته باشند.

مسعود ده‌نمكی كارگردان این فیلم در گفت‌وگو با ایسنا، با اعلام این مطلب گفت: لوكیشن اول ما در منزلی مسكونی واقع در پیچ شمیران خواهد بود كه طی دو روز در آن جا فیلمبرداری خواهیم داشت و بعد به معابر و مناطق مختلف تهران خواهیم رفت.

وی لوكیشن اصلی «اخراجی‌ها3» را یك آسایشگاه جانبازان اعلام و اظهار كرد: 30 درصد این فیلم در این مكان كه بازسازی شده است فیلمبرداری می‌شود.ده‌نمكی زمان فیلمبرداری «اخراجی‌ها3» را دو ماه پیش‌بینی و اظهار امیدواری كرد كه این فیلم برای حضور در جشنواره فیلم فجر آماده نمایش ‌شود. وی درباره‌ی حضور بازیگران جدید در این فیلم گفت: یك بازیگر از «اخراجی‌ها1» و چهار بازیگر مطرح جدید به كار اضافه خواهند شد.

ده‌نمكی با بیان این كه با همه بازیگرانی كه نیاز داشتیم قرارداد بسته‌ایم خاطرنشان كرد: قرارداد بازیگران با رقم بسیار معقولی بسته شده و عدم حضور بعضی بازیگران گذشته به اقتضای فیلمنامه برمی‌گردد.

این كارگردان كه در این فیلم برای اولین بار تهیه كنندگی را نیز تجربه می‌كند اظهار كرد: این كار بسیار شلوغ و با پروداكشن قوی است كه این شرایط تولید را سخت‌تر می‌كند، ضمن این كه تمام هزینه‌های فیلم توسط بخش خصوصی تهیه شده است.

وی «اخراجی‌ها3» را با «اخراجی‌ها1و2» از لحاظ مضمون بسیار متفاوت دانست و گفت: «اخراجی‌ها3» طنز سیاسی است و به شرایط بعد از جنگ برمی‌گردد و فیلمنامه آن بر اساس مطالبات مردم نوشته شده و امیدوارم بعد از ساخت فیلم‌هایی كه با مردم شوخی شده، این بار كه با سیاست شوخی می‌شود، سیاستمداران طاقت آن را داشته باشند.

وی احتمال ساخت «اخراجی‌ها»ی بعدی را منتفی ندانست و گفت: آینده بسیار تاثیرگذار و شرایط بازیگران هم در آن دخیل است. هنوز معلوم نیست كه پرونده‌ی «اخراجی‌ها» با این فیلم بسته شود.

 

 

 

شنبه 13/9/1389 - 20:11 - 0 تشکر 257917

تصاویرش جالب بود شعارهای تبلیغاتیشون كه دیگه نگو

راز یک زندگی زیبا این است

که امروز با خدا گام برداری

و برای فردا به او اعتماد داشته باشی.....

شنبه 13/9/1389 - 23:36 - 0 تشکر 257960

ستاد شریفی نیا جالبه (سلطان قلبها)
تبلیغات رویگری باحاله (از چشات معلومه) :D

 

  به طواف كعبه رفتم ،به حرم رهم ندادند          كه برون درچه كردي، كه درون خانه‌آئي

 

                                    

چهارشنبه 17/9/1389 - 13:12 - 0 تشکر 259498

اگر پیش از این اهالی خبر حوزه سینما باید منتظر اراده حاتمی‌کیا برای تصمیم به ساخت یک اثر سینمایی می‌شدند تا با پرداختن به اخبار مربوط به فعالیت‌های این کارگردان پاسخگوی کنجکاوی‌های طرفداران عرصه سینما باشند، در چند سال اخیر مشغله‌های یک کارگردان خبرساز دیگر در کانون توجه منابع خبری قرار گرفته است.

موفقیت خبرساز "اخراجی‌ها" سبب شده است از لحظه‌ای که طرح ساخت یک پروژه سینمایی به ذهن ده‌نمکی خطور می‌کند تا تصمیم قطعی بر ساخت و کلید خوردن و اکران و... پر از حرف و حدیث جذاب باشد.

بازخورد اخبار منتشر شده از سومین اثر سینمایی‌ مسعود ده‌نمکی نشان می‌دهد که بار دیگر باید منتظر یک فیلم خبرساز باشیم بخصوص وقتی که این بار چاشنی سیاسی این قسمت از "اخراجی‌ها" بیشتر شده و زندگی سه کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری محوریت داستان آن قرار گیرد.

محمدرضا شریفی‌نیا، رضا رویگری و سیدجواد هاشمی بازیگران این سه کاندیدا هستند که تصاویر و بنرهای متعدد کاندیداتوری آنها موید این ادعا است.

مسعود ده‌نمکی در تازه‌ترین مطلب مربوط به روزشمار ساخت این اثر سینمایی، تصاویری تازه از تبلیغات انتخاباتی شریفی‌نیا، حاجی ظاهرالصلاح و رضا رویگری کاندیدای به اصطلاح روشنفکر منتشر کرده است که در ادامه می‌آید.
 

 

 

چهارشنبه 17/9/1389 - 15:50 - 0 تشکر 259553

سلام . مرسی ممنونم
راستی مسابقه "حدس بزن ، امتیاز ویژه بگیر " از فردا شروع خواهد شد . تنها تا 12 ظهر فردا می توانید اعلام آمادگی کنید جهت شرکت در مسابقه :
برای شرکت در تاپیک " مسابقه سراسر هیجان " اعلام آمادگی کنید .
تنها 4 امتیاز از شما کسر خواهد شد ولی می توانید 35 امتیاز کسب کنید .

مدیریت انجمن سینما و تلوزیون

 

thank you for attention

چهارشنبه 17/9/1389 - 19:56 - 0 تشکر 259682

چه شعارهای سطحی و بی مزه ای

راز یک زندگی زیبا این است

که امروز با خدا گام برداری

و برای فردا به او اعتماد داشته باشی.....

پنج شنبه 18/9/1389 - 15:1 - 0 تشکر 260075

خیلی قشنگ بود

شنبه 11/10/1389 - 17:1 - 0 تشکر 269609رویگری میرحسین، بهنوش بختیاری رهنورد می‏شود؟!

بر اساس اعلام برخی سایت های سینمایی از جمله سینمانگار، بازی رویگری و حضور بختیاری به عنوان لیدر انتخاباتی اش، شباهت های فراوانی بین این دو با نقش میرحسین موسوی و زهرا رهنورد دارد كه می تواند در افزایش فروش این اثر كمك بسیاری به امثال دهنمكی بكند.  در صورت تایید چنین شبیه سازی توسط كارگردان اخراجی های 3 كه با حضور رنگ آبی و قرمز و همچنین حضور یك كاندیدای ارزشی با تبلیغات كم كامل شده، قطعاً واكنش هایی در قبال این مسئله صورت خواهد پذیرفت.

فیلمبرداری اخراجی های سه در حالی پیگیری می شود كه علی الظاهر سازندگان این اثر بدشان نمی آید در جهت افزایش فروش، به گونه ای عمل كنند كه یادآور اتفاقات چند سال اخیر باشد. در این اثر بهنوش بختیاری نقش همسر رویگری را بازی میكند و شریفی نیا نیز رقیب رویگری در انتخابات ریاست جمهوری است و هاشمی نیز با چفیه و استفاده از لباس بسیجی در پوسترهای تبلیغاتی نقش رقیب كم سرو صدای این دو كاندیدا را ایفا می كند!

خورشید آرزوی منی گرمتر بتاب
شنبه 11/10/1389 - 17:4 - 0 تشکر 269611خورشید آرزوی منی گرمتر بتاب
شنبه 11/10/1389 - 17:4 - 0 تشکر 269612خورشید آرزوی منی گرمتر بتاب
شنبه 11/10/1389 - 17:5 - 0 تشکر 269613خورشید آرزوی منی گرمتر بتاب
برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی