انجمن ها > انجمن اجتماعي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
اجتماعي (بازدید: 528)
يکشنبه 7/9/1389 - 9:17 -0 تشکر 254947
استخدام آدم کش برای قتل پدر

 در یكی از روزهای شهریور سال گذشته در پی تماس یكی از شهروندان با مركز فوریت‌های پلیسی 110 شهرستان شهریار مبنی بر مشاهده جسد یك مرد سالخورده، ماموران با عزیمت به محل، موضوع را به بازپرس ویژه قتل دادسرای شهریار گزارش كردند و با انتقال جسد به پزشكی قانونی، دستور شناسایی بستگان مقتول صادر شد.
با تشكیل پرونده‌ای در پلیس آگاهی شهریار، تحقیقات در این ارتباط ادامه داشت كه بستگان مردی با حضور در پلیس آگاهی، گم شدن پدر خود را اطلاع دادند كه با تطبیق مشخصات مرد گمشده با جسد كشف شده و شناسایی توسط بستگان، هویت مقتول شناسایی شد.

آغاز تحقیقات

با شروع تحقیقات مشخص شد، مقتول از چندی پیش با یكی از فرزندان خود مشاجره و درگیری داشته است كه به این ترتیب تحقیق از فرزند مقتول آغاز شد و او سرانجام اعتراف كرد، پس از اختلاف مالی با پدرش كینه او را به دل گرفته و با استخدام 2 فرد شرور و سابقه‌دار و وعده پرداخت 60 میلیون تومان از آنها خواسته است تا پدرش را بكشند.

متهم ادامه داد: سرانجام پس از توافق با 2 آدمكش اجاره‌ای، آنها در فرصتی مناسب پدرش را به قتل رسانده‌اند.

در جستجوی 2 آدمكش اجاره‌ای

با اعترافات متهم، دستور قضایی مبنی بر بازداشت وی صادر شد ودستگیری 2 آدمكش اجاره‌ای در دستور كار ماموران قرار گرفت. تحقیقات بعدی در این ارتباط مشخص كرد، 2متهم به قتل پس از اطلاع از دستگیری فردی كه آنها را اجیر كرده بود، متواری شده و در چندین نوبت محل سكونت خود را تغییر داده‌اند.

بنابراین گزارش در حالی كه تحقیقات در این زمینه ادامه داشت، ماموران اطلاع یافتند یكی از متهمان تحت تعقیب در بیمارستان امام خمینی (ره)‌ تهران بستری است كه با به دست آمدن این اطلاعات یگان انتظامی مستقر در بیمارستان با بررسی هویت افراد مراجعه‌كننده، متوجه شدند متهم تحت تعقیب از ترس دستگیری خودش را با هویت جعلی معرفی كرده است.

با شناسایی متهم و اعزام ماموران پلیس آگاهی شهریار به بیمارستان، وی دستگیر و تلاش برای دستگیری دیگر همدست وی آغاز شد. چند ساعت پس از دستگیری اولین آدمكش اجاره‌ای، ماموران انتظامی مستقر در بیمارستان امام خمینی (ره)‌ با همكاری كارآگاهان پلیس آگاهی شهریار باخبر شدند، دیگر همدست متهم به نام اسماعیل قصد ملاقات با دوست خود را دارد.

محاصره محل

با به دست آمدن این اطلاعات با كنترل درهای ورودی و خروجی بیمارستان، این متهم نیز دستگیر شد و در تحقیقات مقدماتی اعتراف كرد پس از اجیر شدن از سوی فرزند مقتول، او را به قتل رسانده‌اند و قرار بود پس از جنایت، فرزند مقتول به آنها 60 میلیون تومان پرداخت كند كه تاكنون فقط 6 میلیون تومان پرداخت كرده است.

در پی این اعترافات، با صدور دستور قضایی از سوی بازپرس شهرستان شهریار، هر دو متهم برای ادامه تحقیقات و بررسی زوایای پنهان این جنایت به شهریار منتقل شدند. تحقیق در این باره ادامه دارد.

 

  به طواف كعبه رفتم ،به حرم رهم ندادند          كه برون درچه كردي، كه درون خانه‌آئي

 

                                    

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی