سينما و تلویزیون (بازدید: 431)
جمعه 5/9/1389 - 18:48 -0 تشکر 254513
یک خبر باور نکردنی:زنی با تلفن همراه در فیمی محصول سال 1928

در هفته گذشته بیش از یک و نیم میلیون نفر از این ویدیو در یوتیوب دیدن کرده‌اند.

 

"جورج کلارک" یک فیلمساز ایرلندی فایلی ویدیویی بر روی اینترنت قرار داده است که نشان دهنده یک مسافر زمان است. این فیلم توسط چارلی چاپلین در سال 1928، سالها قبل از اینکه تلفن همراه اختراع شده باشد، ساخته شده است در حالی که در این تصویر یک زن در حال صحبت کردن با تلفن همراه وجود دارد!طی هشت روزی که جوج کلارک این قسمت از فیلم را بر روی یوتیوب گذاشته است، بیش از یک و نیم میلیون نفر از این ویدیو دیدن کرده‌اند.فیلمساز ایرلندی در حال دیدن پشت صحنه فیلم "سیرک" چارلی چاپلین بوده است که ناگهان با این تصویر مواجه شده است.

وی می گوید: من داشتم فیلم را تماشا می‌کردم که متوجه شدم در 30 ثانیه اول، خانمی در حال قدم زدن است، در حالی که دستش بر روی گوشش آنطور که امروز مردم موبایل به دست می گیرند، قرار دارد.

جورج کلارک می‌افزاید: من دوباره  فیلم را به عقب برگردانده و نگاه کردم. به نظر می‌رسید که او در حال صحبت کردن با موبایل است.  سپس، تصویر را بزرگتر کردم و فیلم را به صورت آرام اجرا کردم. در آن زمان، کسان دیگری را هم آوردم و فیلم را برای آنها به نمایش درآوردم و جالب اینکه همه یک واکنش داشتند و می‌گفتند این خانم در حال صحبت با موبایل است.

وی می‌گوید: هیچ کس تا به حال توضیحی برای این تصویر نداشته است. این تصویر، معمایی است که فکر می کنم، نتوانیم از آن سر در بیاوریم.

منبع :کافه سینما

شنبه 6/9/1389 - 12:24 - 0 تشکر 254632

منم این رو شنیده بودم ، خیلی جالبه ...

 

thank you for attention

شنبه 6/9/1389 - 19:59 - 0 تشکر 254868

دمشون گرم..دم شما هم گرم چقدر جالبه.

 

 

 

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی