سينما و تلویزیون (بازدید: 624)
سه شنبه 2/9/1389 - 11:52 -0 تشکر 253218
آخر هفته از تلویزیون ببینید

دماغ، سرقت بانک، مزاحم و...
 فیلم های دماغ ، خانه به خانه ،تابستان عزیز ، سرقت بانک ، پس از جدایی ، کدوی اسرارآمیز ، اسپاگتی در هشت دقیقه ، یک پرونده عاشقانه ، نقشه بازی ،گجنی ،بانتی و بابلی ، سرگذشت ریدیک ، اسکیلیگ ، خاطرات یک بچه لاغر، مزاحم، شکار کوسه قاتل ، زخم های کهنه ، بلور باران و شمشیرزن تنها، پنجشنبه و جمعه 4 و 5 آذر ماه مصادف با عید سعید غدیراز شبکه های یک ، دو، سه، چهار، تهران و سیمای استان ها پخش می شود.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از روابط عمومی سیما، صبح پنجشنبه 4 آذرماه ساعت 7:30 فیلم تلویزیونی «دماغ» به کارگردانی فـرزاد موتـمـن و تهیه کنندگی ابراهیم زاهدی فــر از شبکه یک سیما پخش می شود.

داستان فیلم سینمایی «دمــاغ» ازاین قراراست که : دختری به نام زیبا ازخانوادهای با بضاعت مالی اندک که در جنوب تهران زندگی می کند از بزرگی بینی خود رنج می برد و خود را در معرض دید فامیل و جامعه قرارنمی دهد.

او تصمیم می گیرد که با جراحی این مشکل را رفع کند وچون هزینه آن برای خانوادهاش مقدور نیست از نزدیکترین دوستش که ازیک خانوادهی متمول است و درعین حال از وضعیت زندگی او بی خبر است به بهانه ای تقاضای پیدا کردن شغلی را به عنوان سرگرمی می کند. 

ژاله صامتی ، رضا خندان ، سهیلا گلستانی و محمد جواد جعفرپـوربه عنوان بازیگران اصلی در فیلم تلویزیونی «دماغ» از تولیدات سال 87 گروه فیلم و سریال شبکه یک سیما ، بازی کرده اند.

فیلم تلویزیونی«خانه به خانه» پنجشنبه 4 آذر ماه ساعت 15:30 از شبکه یک سیما پخش می شود.

درخلاصه داستان فیلم آمده : جوانی کیف پراز پولی را می‌دزد ، به خاطر رسیدن پلیس به محل سرقت او مجبور می‌شود ، کیف پول را داخل وانت حامل اثاثیه منزل خانواده‌ای که صاحب اصلی پول هستند ، جاسازی کند. 

سیاوش خیرابی، رضا ناجی، سمیرا ذکایی، حسین عابدینی، افشین سنگ چاپ، امیرنوری، رهام تدریسی، فرحناز منافی‌ظاهر ، فریبا اخوان، لی‌لی بابایی، اکبرغفاری، علی حسینی و کیانوش گرامی با حضور وحید شیخ‌زاده در فیلم تلویزیونی «خانه به خانه» به کارگردانی احسان اسکندری و تهیه کنندگی کیانوش گرامی ایفای نقش کرده اند.

فیلم تلویزیونی «تابستان عزیز» پنجشنبه 4 آذرماه ساعت  22 از شبکه یک سیما خواهد شد.

داستان فیلم تلویزیونی «تابستان عزیز» با بازی سروش صحت ، رابعه مدنی ، مهران رجبی ، هومن ذبیحی و سعید رضویان در مورد  سفر یک نوجوان است که به همراه مادربزرگش به مشهد سفر کرده است. در روزی که یک مسابقه فوتبال برگزارمی شود، پسر درحرم گم می شود.

فیلم تلویزیونی «تابستان عزیز» به کارگردانی امیرشهاب رضویان و تهیه کنندگی سید کمال طباطبایی از تولیدات سال 88 گروه فیلم های تلویزیونی شبکه یک  سیما می باشد.

فیلم سینمایی «سرقت بانک» محصول سال 2008 انگلیس به کارگردانی ارجر دونالدسون یک بامداد روز جمعه 5 آذرماه از شبکه یک سیما پخش می شود.

داستان فیلم سینمایی «سرقت بانک» با بازی جیسون استاتام و سافرون باروز درباره‌ سرقت از یک بانک است که درپی آن اسناد و مدارک مالی سردمداران و مقامات انگلیسی به‌ دست سارقان می‌افتد که درصورت انتشار این اسناد ، بسیاری از زدوبندها و اختلاس‌های مالی این افراد افشا خواهد شد. 

فیلم تلویزیونی «پس از جدایی» جمعه 5 آذرماه ساعت 15:30 از شبکه یک سیما روی آنتن می رود.

درخلاصه داستان فیلم آمده : آقا شیرعلی و اکرم خانم پیرمرد و پیر زنی هستند که سال ها به خوبی و خوشی درکنار هم زندگی کرده اند. پسر آخر آنها یوسف که عزیز دردانه مادر است، موقع سربازی اش فرا رسیده است و آنها به تکاپو افتاده اند که برای یوسف معافی بگیرند، ولی از هیچ راهی این امر میسر نمی شود.

داوود رشیدی ، ثریا قاسمی ، سحر زکریا ، رضا فیاضی ، مهران رجبی و علی سلیمانی در فیلم تلویزیونی «پس از جدایی به کارگردانی سید رضوی و تهیه کنندگی حسین داوودی مهر محصول سال جاری گروه فیلم های تلویزیونی بازی کرده اند.

شـبـکـه دو

فیلم سینمایی «کدوی اسرارآمیز» به کارگردانی و تهیه کنندگی «جان چو» و تهیه کنندگی پنجشنبه 4 آذر ساعت 14:30 از شبکه دو سیما پخش می شود.

داستان فیلم سینمایی «کدوی اسرارآمیز» در مورد پسربچه ای خیالباف و بازیگوش به نام «وانگ بو» است.

خیالبافی وانگ بو باعث می شود که او در زندگی اجتماعی و درس و مشق هایش موفق نباشد. پدر و مادر وانگ بو به یک سفر کاری می روند و او و خواهرش را به مادربزرگشان می سپارند.

فیلم سینمایی «کدوی اسرارآمیز» با بازی «چینگ وان لاو و پِشی چِن» محصول سال 2007 چین می باشد.

فیلم سینمایی اسپاگتی در هشت دقیقه به کارگردانی رامبد جوان وتهیه کنندگی «محمدرضا تخت کشیان» پنشنبه 4 آذرساعت 17:45 ازشبکه دو سیما روی آنتن می رود.

داستان درمورد پدرام آرام وكیل پایه یك دادگستری است که ازهمسرش جدا شده و با دختر 6 ساله‌اش تكتا در یك برج 21 طبقه زندگی می‌كنند. از سوی دیگر گلشید زمانی با پسرش مانی 6 ساله به صورت موقت ، آپارتمان طبقه بالای پدرام را اجاره می‌كند. پدرام با دیدن گلشید به او علاقمند می‌شود اما نمی‌تواند علاقه خود را به او ابراز كند.

آتیلا پسیانی ، سارا خوئینی ها، افسانه چهره آزاد، حسین محب اهری و رامبد جوان در فیلم سینمایی «اسپاگتی در هشت دقیقه» محصول سال 1383 بازی کرده اند.

فـیلـم سینمایی «یک پرونده عاشقانه» به کارگردانی «جورجو پاپاواسیلیو» محصول سال 2009 کشور آلمان جمعه 5 آذرماه ساعت 17:45 از شبکه دو پخش خواهد شد.

در خلاصه داستان فیلم آمــده :« فلوریان فابر» وکیل قدرتمند و ماهری است که در اغلب پرونده‏های خود پیروز می‏شود. او اغلب وکیل شرکت‏های سرمایه‏داری است و در طی وکالت خود حقوق افراد و شرکت‏های خرده ‏پا را با تبحر و زیرکی زیر پا له می‏کند.

فرانسیس فولتون و اسمیت مارلیا درفـیلـم سینمایی «یک پرونده عاشقانه» ایفای نقش کرده اند.

شـبـکـه ســه

فیلم سینمایی «نقشه بازی» پنجشنبه 4 آذرماه ساعت 10:15 از شبکه سه پخش می شود.

دراین فیلم با بازی مادیسون پتیس و دی واین جانسون می‌بینیم: یک ستاره فوتبال به نام «جوکینگ من» یک دختر هشت ساله دارد که از ازدواج قبلی اوست و با همسرقبلیاش زندگی می‌کند ، ولی روزی دخترش سراغ جو می آید و جو در ابتدا از نگهداری دخترش امتناع می کند.

فیلم سینمایی «نقشه بازی» به کارگردانی اندی فیکمن و تهیه کنندگی مارک سیاردی محصول سال 2007 آمریکا بوده می باشد.

فیلم سینمایی «گجنی» محصول کشور هندوستان پنجشنبه 4 آذر ماه ساعت 20 از شبکه سه روی آنتن می رود.

دراین فیلم خواهید دید: دختری که دررشته پزشکـی مشغول تحصـیل می باشد. هنـگام انجام پروژه های درسـی خود با پرونده ای مواجهه می شود که فردی براثر ضرباتی که به سرش وارد شده دچار فراموشـی بوده که فقط برای مدت 15 دقیقه می تواند وقایع را درحافظه کوتاه مدت خود نگه دارد.

فیلم سینمایی «بانتی و بابلی» ساخته شادالی ساگان جمعه 5 آذر ساعت 10:15 از شبکه سه سیما پخش می شود.

در خلاصه داستان فیلم آمــده: یک دختر و یک پسرهندی که درپی کارهستند، پس از اینکه کاری پیدا نمی کنند ، تصمیم به کلاهبرداری و سرقت می گیرند.

آمیتا پاچان در فیلم سینمایی «بانتی و بابلی» محصول سال 2005 هند ایفای نقش کرده اند.

شـبـکـه  چـهـار

فیلم سینمایی «سرگذشت ریدیک» به کارگردانی «دیوید توهی» پنجشنبه 4 آذر ساعت 20:30 از شبکه چهار سیما پخش می شود.

درخلاصه داستان فیلم امده است :ارتش نکرو مانگرا تمام دنیا را اشغال کرده و هر انسانی را که پیدا می کنند او را می کشند و یا به نژاد خود در خواهد آورد. ریدریک تنها بازمانده نژاد فیوریان است و تنها موجودی است که می تواند سرکرده ارتش نکرو مانگرا را نابود کند.

وین دیزل ، کولم فیوری و تندی نیوتون در فیلم سینمایی «سرگذشت ریدیک» به نویسندگی جیم ویت محصول سال 2004 آمریکا بازی کرده اند.

فیلم سینمایی «اسکیلیگ» جمعه 5 آذر ساعت 20:30 در قالب برنامه «سینما 4» از شبکه چهار سیما پخش می شـود.

داستان در مورد پسرنوجوانی به نام مایکل است که به همراه پدر و مادرش به خانه قدیمی و کاملا کهنه ای درحومه شهر نقل مکان می کنند.

مادر مایکل باردار است و نوزاد متولد شده دارای ناراحتی قلبی است و امیدی به زنده ماندن او نیست. این موضوع شرایط پدر و مادرمایکل را به هم ریخته است. در همین حین مایکل در انزوای خود به کلبه کوچک و مخروبه ای درنزدیکی خانه پناه می برد.

تیم روت و جان سیم در فیلم سینمایی «اسکیلیگ» به کارگردانی آنابل جانکل محصول سال 2009 انگلستان بازی کرده اند.

شـبـکـه  تـهـران

فیلم سینمایی «خاطرات یک بچه لاغر» به کارگردانی «تور فرودنتال» صبح پنجشنبه 4 آذر ساعت 8:25 از شبکه تهران سیما پخش می شـود.

داستان این فیلم در مورد پسربچه ای لاغربه نام گری هفلی است که دوست دارد دیده شود و ماجراهای خود را در دفتر خاطراتی می‌نویسد تا روزی که بزرگ و مشهور می شود آنها را در اختیار کسانی قراردهد که می خواهند با او به عنوان یک فرد مشهور مصاحبه کنند.

زاچری گوردن ، رابرت کاپرون ، راشل هریس و استیو زان در فیلم سینمایی «خاطرات یک بچه لاغر» محصول سال 2010 آمریکا در ژانر درام و کمدی ایفای نقش کرده اند.

فیلم سینمایی «مزاحم» به کارگردانی «فرانسیس وبر» پنجشنبه 4 آذرساعت 13:30 از شبکه تهران پخش می شود.

درخلاصه داستان فیلم آمده : فردی قراراست دردادگاه علیه مقامات اقتصادی و برجسته فرانسه شهادت دهد.در این میان عده ای، مردی به نام ژان را اجیر می كنند تا این شاهد را جلوی كاخ دادگستری ترور كند.

از طرفی پی نیون كه با همسرش مشكل داشته و درنهایت ازوی جدا شده است به هتل مقابل كاخ دادگستری آمده و در آنجا اقامت می کند. ژان نیزدراتاق کنارپی نیون اتاق گرفته است تا به كاخ دادگستری مشرف باشد.

ریچارد بری ، پاتریك تیم سیت و پاسكال البی در فیلم سینمایی «مزاحم» محصول سال 2008 کشور فرانسه در ژانر کمدی بازی کرده اند.

پنجشنبه 4 آذرماه ساعت 21:30 فیلم سینمایی «شکار کوسه قاتـل» به کارگردانی «جورگو پاپاواسیلیو» از شبکه تهران پخش می شود.

درخلاصه داستان فیلم سینمایی «شکار کوسه قاتل» محصول سال 2004 آلمان آمده : اسون یک خلبان آلمانی است که همراه با دخترش «مایا» در یکی از جزایر اسپانیا زندگی می کنند. آنها به دلیل شغل همسر اِسـون ربکا که راهنمای گردشگری است به این مکان آمده اند اما ربکا دراثریک حادثه حمله کوسه، در حین راهنمایی گردشگران کشته شده است. مایا علاقه زیادی به ماجراجویی ، قایقرانی مسابقه ای و ماهیگیری و شکار کوسه دارد و این موضوع اِسون را نگران کرده است.

رالف مولر، جولیا استینشاف و گریگوربلوب ازبازیگران اصلی این فیلم هستند.

فیلم سینمایی «زخم های کهنه» به کارگردانی اندرزی وارت کوواک روز جمعه 5 آذر ساعت 13:30 از شبکه تهران پخش می شود.

درخلاصه داستان فیلم آمده: اوری بوید یک گروهبان پلیس است که درسوء قصد به جان فرماندار در موضوع دخالت کرده و فرماندار را از بالای پل به رودخانه پرتاب می کند و بدین ترتیب او را از مرگ حتمی نجات می دهد ولی در اداره پلیس به جای این که او را تشویق کنند مورد مواخذه قرار می دهند.

استیون سیگال ، پی.ام.ایکس و ایسایاه واشنگتن در فیلم سینمایی «زخم های کهنه» محصول سال 2001 کشورهای آمریکا و استرالیا در ژانر کمدی، اکشن، پلیسی و هیجانی  ایفای نقش کرده اند.

سـیـمـای اسـتـان هـا

فیلم تلویزیونی «بلور باران» به کارگردانی شاهد احمدلو و با بازی علیرضا خمسه ، اشکان اشتیاق و زیبا بروفه پنجشنبه 4 آذرمــاه ساعـت 13:30 از سیمای استان‌ها پخش می شــود.

درخلاصه داستان فیلم از تولیدات سال 89 مرکزسیما فیلم آمــده: پری که به تازگی در دانشگاه هنر پذیرفته شده است به تهران می آید تا درمنزل عمویش زندگی کند عموی پری به بیماری وسواس دچاراست تا اینکه با ورود معلم خصوصی زبان پری به خانه عمو تغییرات اساسی به وجود می آید.

فیلم سینمایی «شمشیر زن تنها» به کارگردانی «چووان» محصول سال 2007 كشور هنگ کنگ جمعه 5 آذر مــاه ساعـت 13:30 از سیمای استان ها پخش می شــود.

داستان فیلم سینمایی «شمشیر زن تنها» با بازی «لی لونگ» و «کلیگ لی» از این قرار است که: با بازگشت شکوفه آلو به شهر شمشیرزن تنها برای محافظت از جان دخترعمویش به شهر بازمی گردد دراین حین شمشیرزن به بسته ای برخورد می کند که همه به دنبال آن هستند.


گاهي به آسمان خيالم عبور کن

شعر مرا نيم نگاهي مرور کن

دل مرده ام،قبول . . .!

تو اما مسيحا باش،

يک جمعه هم زيارت اهل قبور کن.

سه شنبه 2/9/1389 - 12:18 - 0 تشکر 253225

سلام به azar13 گرامی : دستتون درد نکنه ، به این شکل می تونیم مختصر فیم های آخر هفته رو بخونی و بهترین رو انتخاب و نگاه کنیم .

ممنون

 

thank you for attention

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی