سينما و تلویزیون (بازدید: 346)
سه شنبه 2/9/1389 - 0:14 -0 تشکر 253123
واكنش سازندگان هفت به نامه امیرحسین شریفی

 
شریفی 15 دقیقه پس از پایان «هفت» درخواست كرد روی خط بیاید!

 

سینمای ما- در پی انتشار نامه امیرحسین شریفی درباره برنامه «هفت» به مدیر شبكه سه و انتشار آن در خبرگزاری فارس، سازندگان این برنامه به امیرحسین شریفی پاسخ دادند. پاسخ سازندگان برنامه «هفت» از قول احسان ظلی‌پور به شرح زیر است:  در پی انتشار صحبت‌های امیرحسین شریفی تهیه كننده سینما در خصوص برنامه هفت و از آنجا كه نام اینجانب در این نامه ذكر شده بود، لازم می‌دانم نكاتی را جهت تنویر افكار عمومی بیان كنم.
در برنامه هفت مورخ 21 آبان ماه كه آقایان سیدضیا هاشمی و منوچهر شاهسواری میهمان برنامه بودند، آقای مرتضی شایسته به عنوان میهمان تلفنی برنامه روی خط حاضر شد و نكاتی را درباره جلسه اول تهیه كنندگان بیان كرد. بعد از گذشت 15 دقیقه از پایان این برنامه امیرحسین شریفی طی تماس تلفنی درخواست كرد روی خط حاضر شود اما طبیعتا در پایان برنامه امكان برقراری ارتباط تلفنی خواسته‌ای غیر منطقی است! در طول هفته آقای شریفی چندین بار تماس گرفت و درخواست داشت در برنامه حضور پیدا كند اما از آنجا كه برنامه هفت در چارچوب خاصی میهمانان خود را دعوت می‌كند و در بحث تهیه كنندگان هم اساسا از تهیه كنندگان فعال صنوف دعوت به عمل می‌آورد امكان مصاحبه زنده یا تصویری با ایشان فراهم نشد.
در برنامه این هفته هفت، مورخ 29 آبان هم در بحث آقای جوزانی و جیرانی دوباره آقای شریفی تماس گرفت و خواهان حضور تلفنی در بحث تهیه كنندگان شد. اما به این دلیل كه ایشان اواخر برنامه تماس گرفتند و آقای محمدمهدی عسگرپور و علی معلم روی خط حاضر بودند به دلیل كمبود وقت امكان برقراری تماس مهیا نشد. آقای امیرحسین شریفی هم عنوان كرد: اگر امكان برقرای تماس وجود ندارد این نكته را به عنوان سخنگوی صنف به فریدون جیرانی یاد آوری كنم كه ایشان نماینده تشكل انجمن تهیه كنندگان مستقل نیست و این صنف هم خواهان اتحاد تهیه كنندگان اما با شرایطی خاص است.(نقل به مضمون)
این دقیقا همان جمله‌ای بود كه آقای جیرانی در اواخر بحث تهیه كنندگان از قول امیرحسین شریفی به عنوان سخنگوی این صنف بیان كرد. جالب اینجاست كه ایشان تا پایان برنامه هیچ اعتراضی به این نقل قول نكرد اما فردای آن روز در نامه‌ای سرگشاده همه این اتفاقات را تكذیب كرد.
اینكه اعضای فعال و اصلی انجمن تهیه كنندگان مستقل چه واكنشی نسبت به نقل قول سخنگوی خود داشتند، بر ما هم پوشیده است اما احتمالا اظهار نظر شتابزده ایشان از سوی اعضای صنف خود واكنش‌هایی را به همراه داشته و آقای شریفی را وادار به نوشتن نامه‌ای سرگشاده كرده است.
منبع : فارس

راز یک زندگی زیبا این است

که امروز با خدا گام برداری

و برای فردا به او اعتماد داشته باشی.....

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی