انجمن ها > انجمن اجتماعي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
اجتماعي (بازدید: 346)
جمعه 28/8/1389 - 20:45 -0 تشکر 252289
برخورد با مسافربرهای شخصی بدون مجوز

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از ساماندهی مجدد و برخورد با مسافربرهای شخصی که بدون مجوز اقدام به جابه جایی مسافر می کنند همزمان با اجرای طرح هدفمند کردن یارانه ها خبر داد.

به گزارش مهر، سردار حسین رحیمی افزود: قطعا با اجرای این طرح استقبال از ناوگان حمل و نقل عمومی افزایش می یابد، در این میان برای آنکه شاهد افزایش غیر قانونی نرخ کرایه ها نباشیم هم با خودروهای عمومی که نرخهای مصوب را رعایت نکنند و هم مسافربرهای شخصی که بدون مجوز و به صورت غیر قانونی اقدام به جابه جایی مسافر می کنند، برخورد می شود.

وی با تاکید بر به آمادگی راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ برای اجرای طرح هدفمندکردن یارانه ها و نظارت بر مسافربرهای شخصی تصریح کرد: یکی از مباحثی که برای ساماندهی تاکسی های گردشی مطرح است، ایجاد پایانه هایی در سراسر شهر برای توقف تاکسی هاست، که در صورت تحقق این امر امکان تفکیک و جداسازی تاکسی ها از مسافربرهای شخصی به وجود می آید و به راحتی می توانیم با خودروهای شخصی که اقدام به جابه جایی مسافر می کنند برخورد کنیم.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ افزود: درصددیم گشت نظارتی مشترکی را با هماهنگی تاکسیرانی راه اندازی کنیم تا بر جابه جایی مسافران نظارت بیشتری شود.

زندگی چیدن سیبی است باید چید و رفت / زندگی تکرار پاییز است باید دید و رفت

زندگی رودی است جاری که هرکه آمد شادمان / کوزه ای پر کرد و رفت . . .

پورتال بندری های خونگرم

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی