انجمن ها > انجمن خراسان > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
خراسان (بازدید: 486)
سه شنبه 25/8/1389 - 14:49 -0 تشکر 251385
کتابخانه هوشمند با 400 میلیون ریال اعتبار ساخته می شود

مدیر کل کتابخانه های خراسان جنوبی گفت: استاندار هزینه احداث یک کتابخانه هوشمند را به صورت آزمایشی و با 400 میلیون ریال هزینه در مرکز استان پذیرفته که طرح آن تهیه و به استاندار تحویل شده است.

«قریب» در دومین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی استان تاکید کرد: در اعتبارات فرهنگی استان، برای کتابخانه های عمومی، مبلغی پیش بینی نشده و در زمینه اطلاع رسانی و برنامه ریزی فرهنگی نیز اعتباری وجود ندارد.

وی نبود زمین برای احداث کتابخانه مرکزی و عملی نشدن مصوبه سوم هیئت دولت را از مشکلات اساسی این حوزه عنوان کرد و افزود: حداقل 5 هزار متر برای کتابخانه مرکزی نیاز است.معاون سیاسی امنیتی استاندار هم گفت: اهمیت کتاب و کتاب خوانی بر هیچ کس پوشیده نیست.«افشاری»افزود: استان در واریز نیم درصد کل درآمد شهرداری ها به امور کتابخانه ها در کشور رتبه 28 را دارد که باید بیشتر از قبل به این مسئله توجه شود.در این جلسه جانمایی زمین با کاربری فرهنگی و تحویل آن به کتابخانه ها توسط سازمان مسکن و شهرسازی به منظور شروع سریع تر احداث کتابخانه مرکزی بیرجند و راه اندازی کتابخانه سیار با همکاری شهرداری و...به تصویب رسید.

جهانی فکر کن    با استفاده از امکانات محلی تولید کن    جهانی توزیع کن

 

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی