انجمن ها > انجمن معارف > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
معارف (بازدید: 367)
جمعه 14/8/1389 - 13:11 -0 تشکر 248010
عاقبت یك حماقت

با سلام 

نامزدم پسری چشم و گوش بسته و گوشه گیر بود اما با اشتباهاتی که من مرتکب شدم او در کمتر از شش ماه ، تمام حرف های قشنگی که روزهای اول می زد را فراموش کرد و الان با دو دختر جوان ارتباط مخفیانه برقرار کرده است.

مهسا در مرکز مشاوره پلیس شهرستان طرقبه شاندیز افزود: چند ماه قبل پسر یکی از اقوام به خواستگاری ام آمد و من با مشورت خانواده ام به او جواب مثبت دادم.

حمید پسر سر به زیر و خجالتی بود و در جشن عقد کنان مان ، دوستانم با تمسخر و حالتی تحقیر آمیز می گفتند این گاگول خان را از کجا شکار کرده ای که وقتی به داخل اتاق عقد آمد رنگش مثل قالی لاکی رنگ سرخ شده بودو دستانش می لرزید.

عروس جوان افزود: از این که دوستانم ، همسرم را مسخره می کردند خیلی ناراحت شدم و از همان روز اول با حمید سر ناسازگاری گذاشتم.

تصمیم داشتم ایرادهای او را بر طرف کنم و به پیشنهاد یکی از دوستانم ، نامزدم را همراه خودم به چند مجلس پارتی بردم تا آداب معاشرت یاد بگیرد.

حمید در جلسه اول خیلی غیرتی شده بود و از من ایراد می گرفت که چرا با پسران غریبه خوش و بش می کنی ولی همان شب یکی از دوستانم که دختر خوش سر زبانی است برای چند دقیقه او را به زیر درختان باغ برد.

نمی دانم چه صحبتی بین آنها رد و بدل شد که نامزدم تغییر روحیه داد و از آن به بعد خودش پی گیر بود که چه زمانی به میهمانی شبانه می رویم و...

از این بابت خیلی خوشحال بودم و به باوری غلط تصور می کردم شوهرم با کلاس شده است ولی در کمتر از4 ماه فهمیدم حمید با 2 دختر که از آشنایان یکی از دوستانم هستند ارتباط پنهانی برقرار کرده است.

با توجه به حرف هایی که به گوشم می رسید خیلی نگران شدم وبا پشیمانی از حماقتی که کرده بودم تصمیم گرفتم نامزدم را اصلاح کنم اما او تعهداتش را زیر پا گذاشته است و حالا به شکل و شمایلم ایراد می گیرد و مرا با دختران دیگر مقایسه می کند.

مهسا افزود: ما سر این حرف ها با هم اختلاف پیدا کردیم و من چون دور از چشم پدر و مادرم در مجالس پارتی شرکت کرده بودم نمی توانستم در این باره چیزی به خانواده ام بگویم. حمید هم خیلی راحت به دام فساد اخلاقی افتاده و از حدود 2هفته قبل فهمیدم شوهر یکی از دوستانم ، او را به شیشه آلوده کرده است.

با اطلاع از این واقعیت تلخ ، اختلافات ما اوج گرفت و یک هفته است که ماباهم قهر کرده ایم ولی پدر و مادرم از این موضوع خبر ندارند اما دیشب از کلانتری طرقبه زنگ زدند و گفتند که حمید را در یک مجلس اکس پارتی با وضعیت بسیارزننده ای دستگیر کرده اند.

من دلتنگ صفا، صداقت و سادگی هستم که حمید در روزهای اول عقدمان داشت و حالا می فهمم هرکس با ایمان و با حیا باشد موفق می شود و زیر پا گذاشتن ارزش ها و اعتقادات، هستی ما آدم ها را نابود می کند.

یا علی

 
سیب‌سرخ‌60- غریبی‌آشنا       وبلاگم: ماه تابان من 

جمعه 21/8/1389 - 15:5 - 0 تشکر 250212

خودت کردی که .....بر خودت باد!

يا علي گفتيم و عشق آغاز شد

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی