فرهنگ پایداری (بازدید: 308)
پنج شنبه 13/8/1389 - 19:12 -0 تشکر 247861
گرد همائی اساتید دروس دفاع مقدس مراکز آموزش عالی در استان البرز

گردهمائی اساتید دانشگاهی که مسئولیت آموزش درس آشنائی با دفاع مقدس را بعهده دارند در محل اداره کل حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس استان البرز برگزار گردید .
سید رضا طاهری مسئول امور آموزش و اسناد اداره کل حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس استان البرز در این زمینه گفت :

لزوم هماهنگی و هم اندیشی اساتید در پیشبرد اهداف اداره کل  حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس استان البرز در خصوص ارائه دو واحد درس و بررسی نقاط ضعف و قوت در طول سال تحصیلی گذشته و سیاستگذاری جهت سال تحصیلی جدید و آشنائی اساتید با کارگروه علمی اداره کل از الزامات تشکیل این جلسه بود .

 

 

 

ادامه در پاسخ

من مفتخرم که در به رویم وا شد     ماتم کده ی غمت مرا مأوا شد

من مفتخرم نامه عمر سیهم        با اشک غمِ تو شسته و امضا شد

اینجا و میان قبرو محشر گویم     من مفتخرم که مادرم زهرا(س)شد

  http://www.ahlebasyrat.blogfa.com

پنج شنبه 13/8/1389 - 19:13 - 0 تشکر 247862

وی افزود: بهره برداری از نظرات و پیشنهادات اساتید محترم ،در خصوص نحوه ارائه درس آشنایی با دفاع مقدس  و چگونگی انجام پروژه های پایان نامه  و دریافت و بررسی و تدوین آنها راه کارهای مناسب ارائه گردید .
طاهری در ادامه  گفت  : جلسات کار گروه علمی آموزش بطور مرتب  تشکیل و موضوعات آموزشی ،پژوهشی و بررسی پرونده های اساتید مراجعه کننده جهت جذب را انجام می دهند  ؛ما در جمع کارگروه از اساتید مجرب دانشگاه ها، پیشکسوتان نیروهای مسلح و آزادگان  و جانبازان عزیز  بهره برداری می نمائیم که امید است اقدامات و مصوبات مربوطه باعث رشد کیفی موضوع درس مذکور در مراکز آموزش عالی استان گردد .
طاهری در خاتمه افزود: اساتید مجرب ما در حال حاضر در 34 کلاس مراکز آموزس عالی مشغول تدریس می باشند و در آینده نزدیک شاهد تدریس این دو واحد درسی دفاع مقدس در دانشگا ههای دولتی استان البرز نیز خواهیم بود.


alt

من مفتخرم که در به رویم وا شد     ماتم کده ی غمت مرا مأوا شد

من مفتخرم نامه عمر سیهم        با اشک غمِ تو شسته و امضا شد

اینجا و میان قبرو محشر گویم     من مفتخرم که مادرم زهرا(س)شد

  http://www.ahlebasyrat.blogfa.com

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی