فرهنگ پایداری (بازدید: 300)
سه شنبه 11/8/1389 - 13:12 -0 تشکر 247308
بسیج دانش‌آموزی قلب تپنده‌ی بسیج و ملّت ایران است

جانشین رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع‌مقدس گفت:
«قشر دانش‌آموز از عوامل محوری و تعیین كننده برای آینده نظام و میهن اسلامی است.»
امیر سرتیپ دوم محمد بالار با گرامی‌داشت روز بسیج دانش‌آموزی و یاد و خاطره شهید محمدحسین فهمیده در جمع كاركنان گفت: بدون شك در زمان حاضر، وجود دانش‌آموزان بسیجی از نقاط افتخارآمیز و اقتدارآفرین كشور ما و به واسطه نقش‌پذیری آنان در عرصه مدیریت و سكان‌داری آینده جامعه اسلامی كانون امید و اتكای ملّت ایران است.

 alt

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ادامه در پاسخ ها

من مفتخرم که در به رویم وا شد     ماتم کده ی غمت مرا مأوا شد

من مفتخرم نامه عمر سیهم        با اشک غمِ تو شسته و امضا شد

اینجا و میان قبرو محشر گویم     من مفتخرم که مادرم زهرا(س)شد

  http://www.ahlebasyrat.blogfa.com

سه شنبه 11/8/1389 - 13:16 - 0 تشکر 247312

به گزارش سایت ساجد به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع‌مقدس، جانشین رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع‌مقدس با اشاره به شجاعت و حماسه‌آفرینی شهید فهمیده اظهار داشت: جامعه امروز ما برای تداوم انقلاب و راه شهدای عزیز نیازمند تأسی به الگوهایی حماسه‌آفرینی و پیرو اندیشه‌های تابناك بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران و رهبر معظم انقلاب اسلامی است و دانش‌آموز مجاهد و شجاع شهید محمدحسین فهمیده برخوردار از چنین ظرفیتی است. فهمیده شخصیت بزرگی است كه با وجود سن كم در آسمان ایران عزیز و حماسه دفاع‌مقدس درخشید و به مثابه‌ی یك رهبر، مورد ستایش حضرت امام خمینی (ره) قرار گرفت.


وی دانش‌آموزان بسیجی را عناصر بابصیرت، صادق، مخلص و دارای توانمندی‌های شگرف برای شناخت تكالیف و وظایف انقلابی و حضور به موقع و به اندازه در صحنه‌های نیاز كشور و نظام‌ دانست و افزود: بسیج دانش‌آموزی قلب تپنده بسیج و ملّت ایران است و نوجوانان بسیجی با تأسی به شهید فهمیده و دیگر شهدای بزرگ و مظلوم نوجوان بسیجی، مانند بهنام محمدی و مهرداد عزیزاللهی، همواره پرچم بصیرت و آگاهی را بر دست گرفته‌اند و با حضور بالنده و متعهدانه در سنگرهای علم و تحصیل، آینده پرفروغ و سرشار از عزت و افتخار را برای جامعه اسلامی ترسیم كرده‌اند.


امیر بالار با اشاره به تلاش‌های بی‌وقفه استكبار جهانی و دشمنان ایران اسلامی برای تزلزل در صفوف پرشور جوانان مؤمن و انقلابی و حذف آنها از چرخه مشاركت در عرصه توسعه و توان‌افزایی برای كشور، جنگ نرم را راهبرد امروز دشمن در مصاف با ملّت ایران، به ویژه نسل جوان معرفی و تصریح كرد: حضور در عرصه‌های رویارویی با جنگ نرم و مقابله هوشمندانه با ترفند‌ها، توطئه‌ها و نقشه‌های طراحی شده در اتاق‌های فكر استكبار و محافل صهیونیستی را برای ناكام گذاردن دشمنان انقلاب از ضرورت‌های اجتناب‌ناپذیری است كه هم اینك برابر نسل جوان و نوجوان كشور و به ویژه دانش‌آموزان بسیجی قرار دارد و واقعیات مشهود در جامعه نشان می‌دهد این نسل پرافتخار با آمادگی و هوشیاری بالا در این میدان قد علم كرده است.


جانشین رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع‌مقدس با تبیین جایگاه و نقش دانش‌آموزان بسیجی در تحقق چشم‌انداز و افق‌های بلند پیشرفت و توسعه كشور، خودباوری، جهاد علمی و خلاقیت را از ویژگی‌های آنان برشمرد و تأكید كرد: قشر دانش‌آموز، از عوامل‌محوری و فرصت مهم و تعیین كننده‌ای برای آینده نظام و میهن اسلامی محسوب می‌شود و بر این اساس، همه‌ی دستگاه‌ها و نهادهای فرهنگی،‌ علمی و آموزشی كشور باید تلاش كنند با تدوین سیاست‌ها و برنامه‌ریزی‌های سنجیده و پیش‌بینی ساز و كارهای مناسب، بسترهای مسئولیت‌پذیری و ایفای نقش قشر جوان دانش‌آموز در صحنه جنبش نرم‌افزاری و نخبه‌پروری و عرصه‌های پیشرفت، سازندگی و خدمت‌رسانی و تحقق آرمان‌های سترگ ملت ایران را فراهم آورند.

من مفتخرم که در به رویم وا شد     ماتم کده ی غمت مرا مأوا شد

من مفتخرم نامه عمر سیهم        با اشک غمِ تو شسته و امضا شد

اینجا و میان قبرو محشر گویم     من مفتخرم که مادرم زهرا(س)شد

  http://www.ahlebasyrat.blogfa.com

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی