ورزش و تندرستی (بازدید: 523)
چهارشنبه 5/8/1389 - 18:55 -0 تشکر 246109
سه جودو کار زن به گوانگ ژو می روند

فدراسیون جودو که پیش از این اعلام کرده بود که از اعزام تیم زنان به بازی های آسیایی منصرف شده است، بعد از دستور سازمان تربیت بدنی برای حضور تیم در این بازی ها تیم ملی را معرفی کرد.

فدراسیون جودو صبح روز سه شنبه در خبری اعلام کرد که فدراسیون به دلیل این که زنان شانسی برای مدال آوری ندارند، تصمیم گرفته است که تیم را اعزام نکند. اما در آخرین ساعات همان روز سایت خبری سازمان تر بیت بدنی در مصاحبه ای از حمید سجادی، معاون سازمان تربیت بدنی اعلام کرد که تیم جودو زنان باید به گوانگ ژو برود.

امروز هم فدراسیون نوشین تقلی لو در وزن ۵۲ کیلوگرم، اکرم خانی اسدآبادی در وزن ۵۷ کیلوگرم، تکتم بیدل در وزن ۶۳- کیلوگرم را برای حضور در بازی ها معرفی کرده است. مریم بهاروند هم سرمربی این تیم است.

بازی های آسیایی در هفت وزن برگزار می شود و ایران فقط در سه وزن نماینده دارد. تیم جودو زنان ایران که به تازگی مجوز استفاده از حجاب اسلامی را در مسابقات بین اللملی گرفته است، برای دومین بار است که در مسابقات قاره ای شرکت می کند. این تیم سال ۲۰۰۸ در مسابقات قهرمانی آسیا شرکت کرد که نتیجه ای نگرفت.

منبع :خبرگزارى ایلنا

آن سفر کرده که صد قافله دل همره اوست

                                     هرکجا هست خدايا به سلامت دارش

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی