انجمن ها > انجمن خراسان > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
خراسان (بازدید: 566)
شنبه 1/8/1389 - 9:59 -0 تشکر 244412
اولین همایش (بهلول شگفتی روزگار ) آغاز شد

  دبیر همایش «بهلول، شگفتی روزگار» از آغاز فراخوان مقاله برای این همایش خبر داد.

 

حجةالاسلام محمد مدنی گفت: بهلول و امتیازهای فردی و برجستگی های اخلاقی، بهلول و قیام مسجد گوهرشاد، بهلول و ولایتمداری، بهلول، جامعه و سیاست، بهلول و مددکاری اجتماعی، بهلول در عرصه ادب و هنر و سایر موضوع های مرتبط با شخصیت شیخ محمد تقی بهلول گنابادی، محورهای این همایش است.   

 

 

وی افزود: صاحبنظران می توانند مقالات خود را بر اساس این موضوعات تا پایان آبان ماه به دبیرخانه این همایش واقع در دانشگاه آزاد اسلامی واحد گناباد ارسال کنند.    

 

 

او ادامه داد: دبیرخانه همایش بهلول شگفتی روزگار با همکاری انجمن سینمای جوان گناباد اولین جشنواره ملی فیلم و عکس بهلول شگفتی روزگار را هم برگزار می کند که فراخوان این جشنواره نیز آغاز شده است.    

 

 

مدنی گفت: هنرمندان شهرستان، استان و کشور می توانند آثار خود را در این زمینه نیز تا یکم آذرماه 1389 به دبیرخانه این جشنواره مستقر در انجمن سینمای جوان گناباد ارسال کنند.    

 

 

وی افزود: همایش بهلول شگفتی روزگار با همکاری مجلس شورای اسلامی، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، وزارت کشور و استانداری خراسان رضوی، معاونت فرهنگی و واحدهای منطقه 9 دانشگاه آزاد اسلامی، شورای عالی هماهنگی کانونهای فرهنگی- هنری مساجد، سازمان فرهنگی- هنری شهرداری تهران، سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور و اداره ها و نهادهای شهرستان گناباد در اول و دوم دی ماه 1389 در دانشگاه آزاد اسلامی واحد گناباد برگزار می شود.   

 

 

او اظهار داشت: اولین جشنواره ملی فیلم و عکس بهلول شگفتی روزگار نیز 13 تا 15 آذر ماه 1389 در گناباد برگزار خواهد شد.    

 

 

همایش «بهلول، شگفتی روزگار» قرار است دی ماه امسال برگزار شود. 

جهانی فکر کن    با استفاده از امکانات محلی تولید کن    جهانی توزیع کن

 

چهارشنبه 12/8/1389 - 12:20 - 0 تشکر 247595

http://www.shabestan.ir/newsdetail.asp?newsid=89081010183650&code=58

همایش ملی "بهلول شگفتی روزگار" در گناباد برگزار می شود

.

استان ها: همایش ملی "بهلول شگفتی روزگار"، یكم دی به مدت دو روز در سالن علامه بهلول دانشگاه آزاد اسلامی شهرستان گناباد برگزار می شود.

حجت الاسلام رضا مدنی، همایش ملی "بهلول شگفتی روزگار"، با بیان این مطلب به خبرنگار شبستان در مشهد گفت: این همایش با هدف تجلیل از مقام و منزلت بزرگان فرهنگی و دینی، تکریم شخصیت عرفانی، حماسی، دینی، اجتماعی، مردمی و فرهنگی عارف مجاهد شیخ محمد تقی بهلول گنابادی با حضور شخصیت های دینی و فرهنگی در محل سالن علامه بهلول دانشگاه آزاد اسلامی گناباد برگزار می شود.

وی با بیان اینکه زمینه برگزاری این همایش از سال 87 توسط دانشگاه آزاد اسلامی آغاز شده است، تصریح کرد: تاکنون کمیته های علمی، مستندسازی، فرهنگی و هنری، اجرایی، دبیرخانه و روابط عمومی و تبلیغات برنامه های مختلفی را در جهت هرچه بهتر برگزار کردن این همایش اجرا کرده اند.

حجت الاسلام مدنی، اظهار داشت: تاکنون مراسم سالگرد این عارف و همایش های دانشگاهی در دانشگاه های تهران و جلسات مختلف فرهنگی در شهرستان گناباد قبل از همایش جهت عمومی سازی این همایش برگزار شده است.

وی با بیان اینکه در روز همایش مقالات علمی و پژوهشی مرتبط با بهلول ارائه می شود، اضافه کرد: علاقمندان و پژوهشگران می توانند مقالات و آثار پژوهشی خود را تا 15 آذرماه به دبیرخانه همایش واقع در دانشگاه آزاد اسلامی واحد گناباد ارسال کنند.

وی افزود: باورهای دینی و سلوک عرفانی، زهد، پارسایی و ساده زیستی، صداقت، صراحت، شجاعت، تواضع و غیرت دینی، تغذیه و تربیت بدنی بهلول، بهلول و اهل بیت، بهلول و مهدویت، بهلول و دفاع از ارزش های دینی، بهلول از منظر عالمان و اندیشمندان، بهلول و تأثیراتی که در دگرگونی های اجتماعی ایران داشت، بهلول و رژیم پهلوی، بهلول در عرصه تعامل اجتماعی، بهلول و دفاع مقدس، بهلول و انقلاب اسلامی، بهلول و تعلیم و تربیت، بهلول و حمایت از نیازمندان، بهلول و آسیب دیدگان ناشی از جنگ و بلایای طبیعی و دیگر موضوعات مرتبط با بهلول از جمله محورهای مقالات و آثار پژوهشی این همایش است.

دبیر همایش ملی "بهلول شگفتی روزگار"، خاطر نشان کرد: علاقمندان به بهلول می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 05337228462 دبیرخانه همایش یا پایگاه اینترنتی www.sheikhbohlool.com مراجعه کنند.

http://www.iqna.ir/fa/news_detail.php?ProdID=687131

سه شنبه 11 آبان 1389 10:29:38             شماره‌ خبر :687131
همایش ملی «بهلول شگفتی روزگار» اول و دوم دی‌ماه در گناباد برگزار می‌شود

گروه خبرنگاران افتخاری / حسین امیری: دبیر همایش ملی «بهلول شگفتی روزگار» از برگزاری این همایش، اول و دوم دی‌ماه سال جاری در گناباد خبر داد.

به گزارش خبرنگار افتخاری خبرگزاری قرآنی ایران(ایكنا) در گناباد، حجت‌الاسلام و‌المسلمین «رضا مدنی» دبیر همایش ملی «بهلول شگفتی روزگار»، با بیان این خبر گفت: این همایش با هدف تجلیل از مقام و منزلت بزرگان فرهنگی و دینی، تكریم شخصیت عرفانی، حماسی، دینی، اجتماعی، مردمی و فرهنگی عارف مجاهد شیخ محمد‌تقی بهلول گنابادی با حضور شخصیت‌های دینی و فرهنگی در محل سالن علامه بهلول دانشگاه آزاد اسلامی گناباد برگزار می‌شود.

وی با بیان اینكه زمینه برگزاری این همایش از سال 87 توسط دانشگاه آزاد اسلامی آغاز شده است، تصریح كرد: تاكنون كمیته‌های علمی، مستندسازی، فرهنگی و هنری، اجرایی، دبیرخانه و روابط عمومی و تبلیغات برنامه‌های مختلفی را در جهت هرچه بهتر برگزار كردن این همایش اجرا كرده‌اند.

مدنی اظهار كرد: تاكنون مراسم سالگرد این عارف و همایش‌های دانشگاهی در دانشگاه‌های تهران و جلسات مختلف فرهنگی در شهرستان گناباد قبل از همایش جهت عمومی‌سازی این همایش برگزار شده است.

وی با بیان اینكه در روز همایش مقالات علمی و پژوهشی مرتبط با بهلول ارائه می‌شود، اضافه كرد: علاقه‌مندان و پژوهشگران می‌توانند مقالات و آثار پژوهشی خود را تا 15 آذرماه سال جاری، به دبیرخانه همایش واقع در دانشگاه آزاد اسلامی واحد گناباد ارسال كنند.

مدنی افزود: باورهای دینی و سلوك عرفانی، زهد، پارسایی و ساده‌زیستی، صداقت، صراحت، شجاعت، تواضع و غیرت دینی، تغذیه و تربیت‌بدنی بهلول، بهلول و اهل‌بیت(ع)، بهلول و مهدویت، بهلول و دفاع از ارزش‌های دینی، بهلول از منظر عالمان و اندیشمندان، بهلول و تأثیراتی كه در دگرگونی‌های اجتماعی ایران داشت، بهلول و رژیم پهلوی، بهلول در عرصه تعامل اجتماعی، بهلول و دفاع مقدس، بهلول و انقلاب اسلامی، بهلول و تعلیم و تربیت، بهلول و حمایت از نیازمندان، بهلول و آسیب‌دیدگان ناشی از جنگ و بلایای طبیعی و دیگر موضوعات مرتبط با بهلول از جمله محورهای مقالات و آثار پژوهشی این همایش است.

دبیر همایش ملی «بهلول شگفتی روزگار» یادآور شد: علاقه‌مندان به همایش بهلول می‌توانند جهت كسب اطلاعات بیشتر با شماره 05337228462 دبیرخانه همایش تماس بگیرند.

www.sheikhbohlool.com

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی