انجمن ها > انجمن اجتماعي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
اجتماعي (بازدید: 468)
سه شنبه 27/7/1389 - 22:45 -0 تشکر 243669
اعتراض به حجاب خانم مهماندار

با سلام

 به گزارش خبرنگار جهان محمدتقی رهبر عضو کمیسیون قضایی و رئیس فراکسیون روحانیون مجلس با بیان مطلب فوق گفت: مساله عفاف و حجاب از اردیبهشت ماه سال جاری مطرح شد و البته تاکنون با جدیت هم پیگیری شده است و من همه این اقدامات را برای ثبت در تاریخ جمع‌آوری کرده‌ام و آن را ان‌شاءالله تبدیل به کتاب خواهم کرد.

بعد از آن سخنرانی آقای رئیس‌جمهور که آب سردی بود بر احساسات داغ ودینی مردم و تحقیر خواسته‌های یکپارچه ملت که به شکل تظاهرات مردمی در آمد؛ مجلس بیانیه 236 امضایی خود را صادر و طی آن درخواست برخورد با این وضعیت را نمود. ماجرای این قضایا تاکنون به شکل هزاران صفحه و صدها گفتگو در غالب پرونده‌ای قطور در اختیار من قرار دارد. لذا در ادامه اعتراضات ملی که در واقع همه اقشار را در برمی‌گرفت، دولت و نیروی انتظامی قول‌ها و وعده‌هایی به ما دادند. اما باید گفت، این وعده و وعیدها اثری را که در جامعه مشهود باشد بر جای نگذاشته است. 

وی که با هفته نامه یالثارات گفت وگو می کرد، در ادامه اظهار داشت: بنده دیشب در اصفهان بودم و قصد داشتم به دفتر امام جمعه بروم، دیوار به دیوار دفتر ایشان یک اغذیه‌فروشی بود که مناظر بی‌حجابی در آن مرا به شگفتی واداشت. به ناچار به حفاظت دفتر امام جمعه رفتم و یکی از پاسداران را به این مکان آوردم و وضعیت را به ایشان نشان دادم و اعتراض کردم که چگونه شما اجازه می‌دهید در کنار دفتر امام جمعه چنین وضعی حکمفرما باشد؟ 

حجت الاسلام رهبر که در پی گیری قانون روی زمین مانده حجاب و عفاف نقش قابل توجهی داشته و البته هنوز هم به گفته خود توفیقی در این راه کسب نکرده است ادامه می دهد: از طرف دیگر در مسافرت و طی پروازها، در فرودگاه‌ها مشاهده می‌کنیم که خود مهماندارها وضعیت بسیار بدی دارند. بنده این مطالب را اینجا می‌گویم بلکه گوش مسئولین باز شود. من روز پنج‌شنبه از طرف هواپیمایی آسمان عازم سفر بودم، وقتی وارد هواپیما شدم فکر کردم مهماندارها قصد شرکت در مراسم عقد و عروسی دارند! که من در آنجا صدای اعتراضم بلند شد. همه اینها در حالی است که برخوردی از سوی هیچ نهادی مشاهده نمی‌شود. 

این عضو فراکسیون روحانیون مجلس همچنان تاکید کرد: من معتقدم برای مبارزه با این بلیه اجتماعی ما نباید از پای بنشینیم و کوتاه بیاییم. نیروی انتظامی با جدیت وارد کار نشده است و این انفعال هم به آن سخنرانی رئیس‌جمهور برمی‌گردد که پس از آن قدرت و اقتدار نیروی انتظامی گرفته شد. وزیر کشور هم که چندین بار به مجلس آمد و به خوش و بش با نمایندگان پرداخت و گزارشی داد که ما داریم در این زمینه کار می‌کنیم. اما واقعیت این است که کاری در زمینه ممانعت از این فسق آشکار انجام نمی‌شود. کار فرهنگی را هم که درباره آن ادعا می‌شود، برنامه‌ای برایش وجود ندارد. 


یا علی

 
سیب‌سرخ‌60- غریبی‌آشنا       وبلاگم: ماه تابان من 

چهارشنبه 28/7/1389 - 0:32 - 0 تشکر 243680


امر به معروف و نهی از منکر گویی از صحنه روزگار محو شده و به اندوخته قلک ها رفته است این طور نیست!!!
متاسفم

 

برای پناهدگی به خدا نیاز به هیچ ویزایی نیست. 

مدیر انجمن تجارت و بازرگانی

نوشته های بنده:

                  

 

چهارشنبه 28/7/1389 - 15:42 - 0 تشکر 243783

با توجه به اختلاف نظری که در مورد چگونگی ترویج حجاب اسلامی وجود دارد، طبیعی است که این طرح آنگونه که باید اجرا نشود.

در راه رسيدن به oooooj

با مردم مهربان باش چرا که هنگام سقوط با همان مردم روبرو خواهي شد 

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی