سينما و تلویزیون (بازدید: 304)
يکشنبه 25/7/1389 - 15:50 -0 تشکر 242820
انصراف بهرام رادان

 

بهرام رادان ادامه فعالیت های خود را با دفتر برنامه جهانی غذای سازمان ملل منتفی اعلام کرد.

بهرام رادان که از ابتدای سالجاری به عنوان اولین سفیر سازمان ملل در ایران در برنامه جهانی مبارزه با گرسنگی انتخاب شده بود، همزمان با روز جهاتی غذا اعلام کرد که به دلیل نبودن بستر مناسب برای فعالیت درست، از ادامه کار انصراف می دهد.

مدیر برنامه های بهرام رادان ضمن اعلام این مطلب فوق گفت: نبودن شرایط لازم برای فعالیت درست، موجب دلسردی بهرام شده و او ترجیح می دهد صرفا به جای بیانیه دادن و حضور نمادین در فرصت های مناسب تری به فعالیت های اجرایی تر و مفیدتر در زمینه های بشر دوستانه خود ادامه دهد.

وی در ادامه از زحمات و همکاری های صمیمانه خانم نگار گرامی، مدیر دفتر برنامه جهانی غذا و همچنین کارمندان آن دفتر، تشکر و قدردانی کرد.

این ستاره سینما از چندی پیش تامین مالی کل هزینه های تحصیلی یکی از کودکان تحت پوشش انجمن خیریه یاری را تا سن ۱۸ سالگی به عهده گرفته است.

 
   خبرگزارى ایلنا (www.ilna.ir)

آن سفر کرده که صد قافله دل همره اوست

                                     هرکجا هست خدايا به سلامت دارش

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی