انجمن ها > انجمن خراسان > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
خراسان (بازدید: 289)
يکشنبه 25/7/1389 - 9:41 -0 تشکر 242514
ارسال ۲۱ هزار محصول فرهنگی به کشورهای برگزارکننده جشنواره امام رضا ع

 ۲۱ هزار محصول فرهنگی شامل پوستر، کتاب، نرم افزار و نماهنگ به کشورهای برگزارکننده جشنواره امام رضا(ع) ارسال شد.

حسن فریبرز راد مسئول کمیته بین الملل هشتمین جشنواره بین المللی فرهنگی هنری امام رضا(ع) با بیان این که امسال ابتدا از سوی ۳۱ کشور برای حضور در بخش بین الملل این جشنواره اعلام آمادگی شد، افزود: برخی کشورها مثل افغانستان، پاکستان و هند در چند ایالت برای حضور در جشنواره آمادگی خود را توسط رایزن های فرهنگی اعلام کردند که در نهایت ۴۰ نمایندگی جشنواره در سطح بین الملل فعالیت خود را آغاز کردند.وی با اشاره به این که امسال با تشکیل کمیته عالی بین الملل به ریاست معاون فرهنگی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی گام های مهمی برای معرفی این جشنواره در سطح بین الملل برداشته شد، اظهار کرد: با تشکیل این کمیته همه دستگاه های عضو با همه توان و ظرفیت خود بسیج شدند تا جشنواره را در سطح کیفی عالی در کشورها برگزار کنند.

فریبرز راد به همکاری سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، آستان قدس رضوی، میراث فرهنگی و اوقاف و امور خیریه با بخش بین الملل جشنواره امام رضا(ع) اشاره کرد و یادآور شد: این سازمان ها با در اختیار قراردادن بخشی از اقلام فرهنگی مورد نیاز برای ارسال به کشورها نقش چشمگیری در گسترش فرهنگ رضوی و معرفی جشنواره امام رضا(ع) به خارج از کشور ایفا کردند.

مسئول امور بین الملل جشنواره امام رضا(ع) از راه اندازی کتابخانه تخصصی امام رضا(ع) در تمام کشورهای مجری جشنواره در سال آینده خبر داد و خاطرنشان کرد: در حال حاضر ۸۰۰ عنوان کتاب با موضوع امام رضا(ع) شناسایی شده است ضمن این که خروجی های جشنواره را که در قالب کتاب عرضه می شود، نمی توان نادیده گرفت.فریبرز راد با بیان این که برای معرفی جشنواره در بخش بین الملل نیازمند یک نهضت ترجمه هستیم افزود: با ترجمه خروجی های جشنواره و کتاب های تخصصی با موضوع امام رضا(ع) به زبان های مختلف می توانیم شاهد بازده بیشتر در این بخش باشیم.

 

جهانی فکر کن    با استفاده از امکانات محلی تولید کن    جهانی توزیع کن

 

يکشنبه 25/7/1389 - 10:19 - 0 تشکر 242522


ممنون از اطلاع رسانی تون

خورشید آرزوی منی گرمتر بتاب
برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی