ورزش و تندرستی (بازدید: 918)
چهارشنبه 21/7/1389 - 8:18 -0 تشکر 241197
كركری منظوم دربی

سلام 

كركری منظوم:

جمعه ای از مهر غوغا می شود

دربی تهران بر پا می شود

همچو قبلی كاملا واضح بود

برتری سرخ امضا می شود

باز با شلیك خوب باقری

تور آبی كنده از جا می شود

ذوب آهن هم ببازد بعد آن

صدر جدول قسمت ما می شود

تیم قرمزمی برد دیدارها

قهرمان قهرمانها می شود

قهرمان آسیا باشد كمش

قهرمان لیگ دنیا می شود

                          این نیز بگذرد.....
چهارشنبه 21/7/1389 - 9:31 - 0 تشکر 241216

سلام
ممنون ازتون شعر زیبایی بود
امیدوارم مساوی نشود و باز پرسپولیس با گل کریم باقری ببرد.

 

  به طواف كعبه رفتم ،به حرم رهم ندادند          كه برون درچه كردي، كه درون خانه‌آئي

 

                                    

چهارشنبه 21/7/1389 - 6:22 - 0 تشکر 241435

با سلام

خیلی ممنون جناب برزخ . شعر خوبی بود ...

با تشکر
مدیر انجمن ورزش و تندرستی

 
چهارشنبه 21/7/1389 - 21:31 - 0 تشکر 241586

بین همه ی تیمهای دنیا عشق است استقلال عشق است استقلال

جمعه 23/7/1389 - 12:50 - 0 تشکر 242180

استقلال خیلی شانس داشت اول بازی که گل درست ما را داور آفساید گرفت و در نیمه دوم با اینکه پرسپولیس خیلی بهتر از استقلال بود بازی به نفع اونا تموم شد اشکالی نداره خدا خواست بعد از چند سال دلشون و شاد کنه تا از غصه نبردن به پرسپولیس نمیرن

 

  به طواف كعبه رفتم ،به حرم رهم ندادند          كه برون درچه كردي، كه درون خانه‌آئي

 

                                    

شنبه 24/7/1389 - 11:59 - 0 تشکر 242225

باسلام
واقعا" حق استقلال برد نبود حتی خود مدیرعامل استقلال هم گفت که پرسپولیس بهتر بازی کرد ولی چه فایده دونده گی الکی فایده ندارد اصل گل زدن است .
البته کمک داور هم انشالله شب را راحت خوابیده باشد.

نیکی و بدی که در نهاد بشر است                         شـادی و غمی که در قضا و قدراست 

با چرخ مکن حواله کاندر ره عقل                        چرخ از تو هزار بار بــــیچاره تر است

مدیر انجمن خانواده ی تبیان

 

 

شنبه 24/7/1389 - 12:16 - 0 تشکر 242229

سلام
رد كرد گل صحیح ما راداور
از بهر تمام آبیان شد یاور
گر آن گل ما قبول می شد آنگاه
می شد دوباره شش گلی یاد آور


                          این نیز بگذرد.....
شنبه 24/7/1389 - 15:3 - 0 تشکر 242279

با سلام

من ندیدم آن بازی به زیر
بودم اندر سالن بازی دیر

خیلی حیف شد . ( خصوصا با اینکه پرسپولیس بهتر بازی کرده .و..)

با تشکر
مدیر انجمن ورزشو تندرستی

 
شنبه 24/7/1389 - 15:4 - 0 تشکر 242280

با سلام

کلیپ گل داربی 69

شادی فرهاد مجیدی پس از گل

استقلال تهران یک

گل: فرهاد مجیدی  (1+90)

پرسپولیس تهران صفر  

داور: مسعود مرادی

استادیوم: آزادی تهران

کلیپ گل استقلال به پرسپولیس

با تشکر

مدیر انجمن ورزش و تندرستی

 
شنبه 24/7/1389 - 15:5 - 0 تشکر 242281

با سلام

صحبتهای مربیان پس از داربی

دایی و مظلومی

حق پرسپولیس پایمال شد

علی دایی گفت: به هواداران پرسپولیس قول می‌دهم كه امسال حتما یك جام را كسب می‌كنیم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس پس از شكست تیمش در داربی شصت و نهم مقابل استقلال و با كمی تاخیر در نشست خبری پس از بازی حاضر شد و به سوالات خبرنگاران پاسخ گفت.

در ابتدای این نشست خبرنگاران از دایی به این دلیل كه با وجود شكست مقابل استقلال در نشست خبری حاضر شده از او تشكر كردند.

علی دایی در ابتدای سخنانش گفت: به تیم استقلال تبریك می‌گویم، در روزی كه اصلا حق‌مان باخت نبود بازی را واگذار كردیم. متاسفانه داور در دقیقه 5 بازی گلی كه محمد نوری به ثمر رسانده بود و صددرصد درست بود را به اشتباه مردود اعلام كرد. من هنوز خودم هم نمی‌دانم كه چگونه آن گل قبول نشد. پس از گل همه ما روی نیمكت مانده بودیم كه چرا داور این كار را كرد؟ آن هفته افشاریان در بازی مقابل ملوان قضاوت اشتباه كرد، این هفته هم مسعود مرادی این كار را با ما كرد. من واقعا توجیهی برای این اشتباهات پیدا نمی‌كنم.

سرمربی پرسپولیس در پاسخ به این سوال كه آیا نمی‌خواهید شكایت خود را از فدراسیون پس بگیرید تا داوری‌هایی كه برای پرسپولیس انجام می‌شود عادلانه‌تر شود، گفت: من دیگر نمی‌دانم باید چكار كنم، مثل اینكه به مذاق آقایان خوش نیامده است كه كسی دنبال حقش برود. من متاسفم برای چنین قضاوت‌هایی كه نتیجه‌ی تلاش‌های تیم ما را بر باد می‌دهد.

دایی در ادامه در مورد عملكرد پرسپولیس در این بازی نیز گفت: متاسفانه استقلال به غیر از گلی كه در نیمه دوم وارد دروازه ما كرد، دیگر موقعیتی در این نیمه نداشت. این همه بچه‌های ما زحمت كشیدند و موقعیت به وجود آوردند؛ اما من در اینجا هم می‌گویم كه هیچ وقت به بازی خوب امتیاز نمی‌دهند. متاسفانه سه امتیاز این بازی از دست ما پرید، ضمن اینكه مطمئن باشید اگر گل محمد نوری قبول می‌شد تیم ما طبق تمرین‌هایی كه در این هفته كرده بودیم باز هم به روی دروازه استقلال فشار می‌آورد و به دنبال گل‌های بعدی می‌رفت؛ اما گل ما را قبول نكردند و این باعث شد كه شرایط بازی در نیمه اول به كلی تغییر كند. متاسفانه توپ در یك صحنه در زیر پاهای محمد نوری گیر كرد و او نتوانست از موقعیت خود استفاده كند، ما روی یك بدشانسی گل خوردیم.

دایی و شیث رضایی

دایی با بیان اینكه از روند پرسپولیس راضی است، گفت: من به هواداران تیم قول می‌دهم كه مطمئنا امسال یك جام را برای پرسپولیس كسب خواهیم كرد. من مطمئنم كه از این به بعد بهتر كار می‌كنیم، متاسفانه بعضی از مسائل كه نمی‌دانیم چه هستند دست به دست هم دادند تا پرسپولیس نتیجه نگیرد. من نمی‌دانم چرا حق یك تیم به این سادگی پایمال می‌شود.

علی دایی در پاسخ به سوال خبرنگاری كه از او پرسید تا پیش از داربی هواداران پرسپولیس اگر هم این تیم نتیجه نمی‌گرفت علیه شما شعار نمی‌دانند؛ اما در این بازی شاهد بودیم كه بخشی از آنها علیه شما شعار دادند و خواهان این شدند كه پرسپولیس را رها كنید، گفت: من اصلا صحبت‌های شما را قبول ندارم، من برای شما خبرنگاران احترام قائل شدم و با وجود این باخت در نشست خبری حضور یافتم.

در این لحظه چند خبرنگار با اعتراض به خبرنگاری كه این سوال را از وی پرسیده بود، صحبت‌های او را نادرست خواندند كه علی دایی در واكنش به این موضوع خطاب به خبرنگاران گفت: بهتر است كه به یكدیگر احترام بگذارید. این خبرنگار متاسفانه زمانی كه من سرمربی تیم ملی هم بودم فقط هنگامی كه می‌باختم جلو می‌آمد و از من سوال می‌پرسید. من حاضرم در میان شما شهادت دهم كه این فرد یك بار پس از آن كه من بازی را برده‌ام نیامده است از من سوالی بپرسد. این صحبت‌های خود شما است. هواداران ما با این كه باختیم من را تشویق كردند و این موضوع را همه دیدند. شما بی‌خودی جو را خراب می‌كنید، اگر هواداران من را نخواهند من به راحتی می‌روم، ببخشید مگر من چسبیده‌ به این فوتبالم. مردم ما فوتبال را به خوبی می‌فهمند و می‌دانند كه ما در این بازی بد بازی نكردیم، وقتی كه حق ما را می‌گیرند دیگر علی دایی چكار می‌تواند بكند. هواداران این چیزها را به خوبی می‌فهمند حالا اگر دو نفر هم شعار بدهند طبیعی است. ضمن اینكه اگر من می‌خواستم به این فوتبال بچسبم، همان سال قبل كه چند پیشنهاد داشتم به فوتبال بازمی‌گشتم؛ اما شما به من بگویید كه چرا با وجود این كه پیشنهاد داشتم به فوتبال برنگشتم؟ من عاشق فوتبالم و می‌خواهم با پرسپولیس موفق باشم، تیم من نسبت به هفته‌ی قبل خیلی پیشرفت داشت، هم در بحث فنی و هم در بحث مصاحبه كردن‌های خود پیشرفت زیادی داشتند؛ اما متاسفانه این خبرنگار در بازی‌های ملی هم چنین سوالاتی از من می‌پرسید.

علی دایی در ادامه با انتقاد از داوری مسعود مرادی گفت: چرا حق یك تیم به این راحتی باید پایمال شود؟ بعد هم می‌آییم جلوی دوربین و به جای اینكه عذرخواهی كنیم، دفاع بی‌خودی می‌كنیم. ما شرمنده هوادارانمان شدیم، با این كه حق‌مان باخت نبود بازی را واگذار كردیم. تبریك می‌گویم به هواداران استقلال و همین‌طور از هواداران خودمان نیز كه صبوری كردند و در این بازی ما را مورد حمایت خود قرار دادند تشكر می‌كنم، امیدوارم كه شرایط پرسپولیس از این بهتر شود.

علی دایی سرمربی پرسپولیس

دایی در مورد سوال خبرنگاری كه پرسیده بود مظلومی عنوان كرده است ما صبر كردیم كه از پرسپولیس موقعیت بگیریم، گفت: شما اگر بازی را نگاه كنید متوجه می‌شوید كه بعد از آن كه گل اول صحیح ما را قبول نكردند، تمركز تیم ما به هم خورد و نتوانستیم فوتبال بازی كنیم. مطمئنا مربی تیمی‌ای كه می برد خیلی توضیحات را می‌تواند بگوید اما اگر توپ زیر پای محمد نوری گیر نمی‌كرد شرایط كاملا فرق می‌كرد. حالا كی صبوری كردند؟ اصلا غیر از گل دیگر چه موقعیتی داشتند.

سرمربی پرسپولیس در پاسخ به سوال خبرنگار دیگری كه از او پرسید پرسپولیس پس از گل مات و مبهوت شده بود، اظهار كرد: خیر، چه كسی گفته كه مات شدیم. ما در نیمه دوم به این خوبی بازی كردیم و موقعیت‌های زیادی داشتیم، مطمئن باشید اگر نیمه اول ادامه پیدا می‌كرد هیچ اتفاق خاصی نمی‌افتاد و استقلال نمی‌توانست به ما گل بزند.

علی دایی در رابطه با این موضوع كه نمی‌خواهید برای قضاوت‌هایی كه در بازی‌های پرسپولیس انجام می‌شود به فدراسیون شكایت كنید، گفت:‌ من كاره‌ای نیستم كه بخواهم این كار را انجام دهم و فقط باید تیم را تمرین بدهم. اما از باشگاه خواهش می‌كنم كه این موضوع را پیگیری كند چرا كه این دومین هفته‌ای است كه ما از اشتباهات داوری ضربه خوردیم ومن به غیر از این چیزی نمی‌توانم بگویم، اصلا من هنوز نمی‌فهم كه آن توپ چطوری گل نشد. فكر نمی‌كنم كه این اشتباهات عادی باشد، آخر چه اشتباه عادی، آن هم دو هفته پشت سر هم برای تیم ما؟ دیدیم كه هم در بازی قبل و هم در این بازی سر ما را بریدند.

دایی در پایان كنفرانس خبری‌اش در مورد علت آمدن كریم باقری به زمین نیز گفت: ما باید درصد آمادگی بازیكنان را ببینیمف مطمئنا مربی می‌فهمد كه چه زمانی از بازیكنش استفاده كند. ما وقتی تعویض كردیم بادامكی خسته بود و با آوردن كریم، محمد نوری را یك خط عقب‌تر بردیم و به دنبال این بودیم كه با سرزنی كریم روی توپ‌های هوایی بازی را ببریم و اصلا به دنبال تساوی هم نبودیم.

مظلومی سرمربی استقلال: گل پرسپولیس آفساید بود

سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران پس از پیروزی تیمش در داربی شصت و نهم گفت: تصمیم داور در مردود اعلام شدن گل پرسپولیس كاملا درست بود.

به نقل از ایسنا، پرویز مظلومی در كنفرانس مطبوعاتی پس از پایان بازی گفت: با تمام سختی‌هایی كه كشیدم خوشحالم كه دینم را ادا كرد. بردن پرسپولیس یكی از بزرگترین هدفهای من بود. اگر اكنون به من بگویند كه از استقلال برو، می‌روم و خوشحال هم می‌شوم، چون سختی‌های زیادی كشیدم.

مظلومی سرمربی استقلال تهران

وی ادامه داد: باید از پیروزی تیمم خوشحال باشم چون بازی بسیار بزرگی را بردیم ما در هر شرایطی كه فكرش را بكنید به این برد نیاز داشتیم. بسیار خوشحالم كه بعد از پنج سال پرسپولیس را بردیم. این برد را به مجموعه استقلال، هواداران و بازیكنان تیم كه خیلی خوب بازی كردند تبریك می‌گویم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران با بیان این كه داربی استرس‌های ویژه خود را دارد و همین مسئله باعث می‌شود سطح كیفی بازی پایین بیاید، تصریح كرد: با وجود همه استرس‌ها، برنامه‌های تاكتیكی ما در نیمه نخست بسیار خوب اجرا شد. اگر مهاجمان ما بیشتر دقت می‌كردند می‌توانستیم با اختلاف دو، سه گل در نیمه اول پیروز شویم. ما در 10- 15 دقیقه دو، سه موقعیت تك به تك گل داشتیم. ما روی تاكتیك این بازی در تمرینات خیلی كار كرده بودیم. پایه اصلی این تاكتیك هم استفاده از فضای پشت مدافعان پرسپولیس بود. حتی این گل به این شیوه به ثمر رسید.

وی با بیان این كه از نظر من بازیكنان استقلال مزد صبوری‌شان را گرفتند، ادامه داد: بسیار خوشحالم كه صبوری بازیكنانم در دقایق پایانی بازی نتیجه داد، هدف ما این بود كه پرسپولیس را به جلو بكشانیم و به هدف خود هم رسیدیم.

مظلومی در ارزیابی خود از بازی تیم پرسپولیس ادامه داد: پرسپولیس بد نبود اما فرصت چندان گلزنی نداشت. آنها یك موقعیت درست و حسابی پیدا كردند كه در نیمه دوم رقم خورد، موقعیت‌های گل ما بیشتر بود و از عملكرد بازیكنانم رضایت دارم.

وی با بیان اینكه تساوی در داربی اصلا درست نیست، یادآور شد: من ارنج تیمم را هجومی چیدم و همه تعویض‌ها به خصوص جباری را روی تاكتیك‌ها انجام داد. تیمی كه بیشتر صاحب توپ و میدان باشد دلیل نمی‌شود كه برنده بازی هم باشد.

سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران درباره عملكرد تیم داوری در این دیدار اظهار كرد: داور كار خودش را كرد، به تیم داوری تبریك می‌گویم، گل محمد نوری هم صددرصد آفساید بود.

مظلومی پس از گل استقلال

مظلومی درباره عملكرد آرش برهانی كه در این دیدار چندین موقعیت تك به تك را به بیرون زد، خاطر نشان كرد: برهانی بازیكن خوبی است. همین كه او صاحب چند موقعیت گلزنی شد نشان دهنده شعور فوتبالی بالای اوست. وظیفه من مربی است كه آن قدر با او تمرین كنم كه در ضربات آخر بهتر عمل كند. من باید مقابل او آن قدر صبوری كنم به شرایطی كه در دوران آقا گلی‌اش داشت برگردد.

وی درباره عملكرد مدافع برزیلی استقلال هم گفت: از این بازیكن راضی‌ام چرا كه او در جناحی كه بازی می‌كرد تنها بود و خوب عمل كرد.

سرمربی استقلال در پایان گفت: پیش از مسابقه برابر پرسپولیس از سوی باشگاه تحت فشار نبودم و علی فتح‌الله‌زاده به من گفت حتی اگر ببازی هم در استقلال ماندگاری.

تنظیم برای تبیان: رضا سیگاری

با تشکر

مدیر انجمن ورزش و تندرستی

 
شنبه 24/7/1389 - 16:44 - 0 تشکر 242320

مظلومی بایدم خوشحال باشه الکی الکی تیمش برد

 

  به طواف كعبه رفتم ،به حرم رهم ندادند          كه برون درچه كردي، كه درون خانه‌آئي

 

                                    

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی