انجمن ها > انجمن موبایل > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
موبایل (بازدید: 452)
دوشنبه 19/7/1389 - 11:7 -0 تشکر 240683
تفاوت‌های استفاده از تلفن همراه در جهان

 

یك بررسی كه از سوی كام اسكار انجام گرفت، نشان داد استفاده از تلفن همراه در ژاپن، اروپا و آمریكا تا چند اندازه متفاوت است.


ایسنا : بر اساس این بررسی، كاربران تلفن همراه در ژاپن در میان سه بازار از همه بیش‌تر از وب موبایل استفاده می‌كنند و بیش از 75 درصد ژاپنی‌ها در مقایسه با 43.7 درصد در آمریكا و 38.5 درصد در اروپا، به مرور وب، دسترسی به برنامه‌ها یا دانلود محتوا می‌پردازند.

كاربران تلفن همراه ژاپنی هم‌چنین بالاترین استفاده را از هر دوی برنامه‌ها و مرورگرها داشته‌اند و در ماه ژوئن 59.3 درصد آن‌ها به مرورگرها و 42.3 درصد به برنامه‌ها، دسترسی داشتند.

در مقایسه 34 درصد از كاربران تلفن همراه در آمریكا و 25.5 درصد در اروپا از مرورگرهای موبایل خود و 31.1 درصد در آمریكا و 24.9 درصد در اروپا از برنامه‌ها استفاده می‌كردند.

از سوی دیگر در حالی كه اروپایی‌ها با 81.7 درصد از كل كاربرانی كه در ماه ژوئن پیامك ارسال كرده‌اند، قوی‌ترین استفاده را از پیام كوتاه نشان داده‌اند این میزان در آمریكا 66.8 درصد و در ژاپن 40.1 درصد بوده است.

كاربران ژاپنی با 54 درصد، بالاترین استفاده را از ای‌میل داشته‌اند در حالی كه مصرف‌كنندگان در آمریكا بیش‌تر از خدمات پیام فوری در گوشی‌هایشان استفاده می‌كردند.

شبكه‌های اجتماعی و وبلاگ‌ها بالاترین درصد مخاطب را با 21.3 درصد در آمریكا و به‌دنبال آن 17 درصد در ژاپن و 14.7 درصد در اروپا داشتند.

كاربران ژاپنی بیش‌تر از امكانات عكس گرفتن و تماشای ویدیو و تلویزیون برروی تلفن‌های همراه خود استفاده می‌كنند، در حالی كه اروپایی‌ها بیش‌تر آهنگ گوش كرده و بازی اجرا می‌كنند.

 


 

تا رفتم اومد ...

 َََََََََََََََََِِِِِِِِِِِِِِِِِ

َََََََََََََََََِِِِِِِِِِِِِِِِِ

َََََََََََََََََِِِِِِِِِِِِِِِِِ

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی