انجمن ها > انجمن نصف جهان > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
نصف جهان (بازدید: 1323)
يکشنبه 18/7/1389 - 16:50 -0 تشکر 240543
پایانه مسافر بری شهرداری اصفهان برترین پایانه در خاورمیانه

مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری اصفهان:

پایانه‌های مسافربری شهرداری اصفهان در خاورمیانه حرف اول را خواهد زد

خبرگزاری موج - سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری اصفهان در سال 1404 به عنوان برترین سازمان پایانه‌های مسافربری خاورمیانه انتخاب خواهد شد.

به گزارش خبرنگار موج از اصفهان، مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری اصفهان با تاکید بر این مطلب اظهارداشت: این سازمان در راستای تحقق به چشم‌انداز خود یعنی ایجاد فضایی آرام، ایمن، زیبا در دسترس و مدرن در پایانه‌ها در نظردارد در افق سال 1404 عنوان برترین پایانه های مسافربری خاورمیانه را به خود اختصاص دهد.
سید رضا حکیم فعال با بیان این که سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری اصفهان در سال 1388 به عنوان برترین سازمان پایانه‌های مسافربری كشور انتخاب گردید، خاطرنشان كرد: پایانه‌های كاوه، صفه، جی و زاینده رود شهر اصفهان بر اساس نظر كارشناسان رتبه اول تكریم ارباب رجوع، به روز كردن خدمات و سرویس دهی را در بین 176 پایانه مسافربری در كشور به خود اختصاص دادنداین درحالی است که فقط پایانه کاوه به 120 نقطه کشور سرویس دهی می کند.
وی افزود: جهت نیل به هر كدام از اهداف چشم‌انداز فعالیتهای گسترده‌ای صورت گرفته است كه برای نمونه می‌توان به گسترش فزاینده فضای سبز در پایانه‌ها و تنوع و نوآوریهایی در این زمینه نام برد.
مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری اصفهان با بیان این كه با وجود تردد قابل توجه در پایانه‌های اصفهان، نظافت و طراحی دكوراسیون این پایانه‌ها در كشور زبانزد است، خاطرنشان كرد: كمك به افراد در راه مانده و ابن السبیل توسط خیرین و ارائه خدمات رایگان به مسافران را می‌توان از مهمترین اقدامات این سازمان برشمرد.
وی با اشاره به جابه جایی روزانه صدهزار مسافر در چهار پایانه مسافربری شهر اصفهان اظهار داشت: در حال حاضر، 7 هزار اتوبوس و مینی بوس در این پایانه‌ها فعال‌اند كه میانگین عمر اكثر ناوگان بین 2تا 3 سال می‌باشد.

 

  به طواف كعبه رفتم ،به حرم رهم ندادند          كه برون درچه كردي، كه درون خانه‌آئي

 

                                    

دوشنبه 19/7/1389 - 10:2 - 0 تشکر 240669

پایانه کاوه فکر می کنم از چند جهت شایستگی برتر شدن را داشته هم از لحاظ ارائه خدمات و هم فضای زیبا و... ولی پایانه زاینده رود اگر به عنوان رتبه اول پایانه های کشور انتخاب شده باشد وای به حال پایانه های دیگر شهرها... به نظر من که نه از نظر تکریم ارباب رجوع و نه از نظر به روز کردن خدمات شایسته این رتبه نبوده.

 

.....................................................................................................

روزی تو خواهی آمد از کوچه های باران 

تا از دلم بشویی غم های روزگاران

http://img1.tebyan.net/Big/1388/11/36222359111523534249227329396975323285.jpg

پنج شنبه 22/7/1389 - 2:42 - 0 تشکر 241617

کوثر عزیز منم فکر کنم همون پایانه کاوه منظورشون بوده چون واقعا شایستگی اول شدن را دارد ولی پایانه زاینده رود و جی اصلا در شان شهر اصفهان نیست امیدوارم به آن دو پایانه هم مثل کاوه رسیدگی شود.

 

  به طواف كعبه رفتم ،به حرم رهم ندادند          كه برون درچه كردي، كه درون خانه‌آئي

 

                                    

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی