انجمن ها > انجمن خراسان > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
خراسان (بازدید: 309)
سه شنبه 13/7/1389 - 14:32 -0 تشکر 238486
جشنواره امام رضا (ع) امسال جهانی تر برگزار می شود

امسال جشنواره امام رضا(ع) جهانی تر از سال های گذشته برگزار می شود.معاون فرهنگی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی کشور در نشست اعضای هیئت علمی جشنواره امام رضا(ع) اظهار داشت: امسال برنامه ریزی در ۴ محور ارتقای فعالیت جشنواره در کشور میزبان، اعزام اعضای هیئت علمی به کشورها، ارسال محصولات فرهنگی پیش بینی شده و بحث خادمان فرهنگ رضوی در کشورهای حاضر در جشنواره صورت گرفته است.«محسن پاک آیین» با اشاره به این که از افراد شاخص و دارای ظرفیت علمی در کشورهای حاضر در جشنواره هشتم که در اشاعه و ترویج معارف رضوی نقش موثری داشته اند، به عنوان خادمان فرهنگ رضوی یاد می شود، گفت: درصددیم یک شبکه جهانی از افرادی که به نوعی در خدمت فرهنگ رضوی و اشاعه و گسترش آن هستند، ایجاد و از تمام ظرفیت ها استفاده شود.در این نشست مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی گفت: حضور اعضای هیئت علمی باعث شده تا این جشنواره مسیر ارزشی، علمی و پژوهشی خود را بیش از گذشته طی کند.سیدجواد جعفری، بر انسجام بخشی محتوایی و ایجاد ابتکار و خلاقیت در این جشنواره تاکید کرد و اظهار داشت: استفاده از افراد توانمند در هیئت علمی جشنواره می تواند ما را در رسیدن به اهداف و خلق ایده های نو یاری کند.

جهانی فکر کن    با استفاده از امکانات محلی تولید کن    جهانی توزیع کن

 

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی