انجمن ها > انجمن خراسان > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
خراسان (بازدید: 422)
شنبه 10/7/1389 - 12:29 -0 تشکر 237588
حضور بخش خصوصی در حوزه گردشگری

استاندار خراسان رضوی گفت: بخش خصوصی در حوزه گردشگری بایدحضور خود را در تصمیم گیری ها پررنگ تر كند تا ارائه خدمت به زائران و گردشگران ارتقا یابد.  دكتر محمود صلاحی افزود: خوشبختانه بخش خصوصی در حوزه گردشگری خراسان رضوی بسیار فعال عمل می كند اما همچنان نیازمند هماهنگی بیشتر به منظور ارتقای ارائه خدمات به زائران هستیم. وی گفت : از جمله راهكارهایی كه می توان برای هماهنگی و نزدیكی بیشتر بخش خصوصی و گردشگری به آن اشاره كرد ، حضور بخش خصوصی در كارگروه گردشگری استان و نظر دهی در خصوص تصمیمات و اقدامات پیش رو در استان است. وی تاكید كرد: معتقدیم باید بخشی از تصدی گری را به خود بخش خصوصی بدهند. صلاحی گفت: همچنین با هدف حمایت از بخش خصوصی در حوزه گردشگری تا آنجایی كه امكان داشته باشد مجوزهای ارزان قیمت ارائه می شود و با همكاری بیشتر شهرداری و بخش دولتی تلاش می شود تا كارها در زمینه پروژه های گردشگری زودتر به انجام برسد. وی با اشاره به اینكه در ساخت واحدهای اقامتی نیاز و علاقمندی زائر مطرح است، گفت: لازم است سرعت اجرای طرح های توسعه ای و بازسازی اطراف حرم همگام با ساخت واحدهای اقامتی پیش برود. او اظهار داشت: هنوز جای كار برای ایجاد واحدهای اقامتی، گردشگری و تفریحی در استان داریم. 

جهانی فکر کن    با استفاده از امکانات محلی تولید کن    جهانی توزیع کن

 

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی