انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 341)
شنبه 3/7/1389 - 11:18 -0 تشکر 234734
بی بی سی هم به مرگ فتنه سبز اعتراف كرد

 

 

کیهان: شبكه بی بی سی و سایت ضدانقلابی خودنویس اذعان كردند جریان فتنه سبز حتی در خارج از كشور هم مرده است.

 

 

خبرنگار اعزامی بی بی سی فارسی با اشاره به تلاش هر ساله محافل ضدانقلاب برای تجمع و حاشیه سازی در جریان سفر رئیس جمهور اسلامی ایران به مقر سازمان ملل نوشت: پر جمعیت ترین گروه معترضان گروه سازمان مجاهدین خلق و منافقین ملی بوده و تعدادی از چهره های نظیر جان بولتون هم در تجمع آنها شركت كرده بودند.

 

خودنویس هم با توضیح بیشتری به ماجرا پرداخت و نوشت: سفر سال قبل احمدی نژاد به سازمان ملل مصادف با راهپیمایی سبزها و سلطنت طلب ها و نیز طرفداران اندك سازمان مجاهدین همراه بود اما امسال متفاوت بود. مجاهدین در چند ماه قبل به تداركات پرداختند و تبلیغات كردند و تجمع كردند. قصد تعریف از آنها یا تایید آنها در میان نیست بلكه مقصود این است كه امسال سبزها یا دیگر گروه ها دست به راهپیمایی و حركت اعتراضی در نیویورك نزدند. سال گذشته هنوز بحث ها داغ بود اما اكنون تب جریان های مقیم خارج هم فروكش كرده است و آنها هم دچار سردی شده اند. شاید خیلی ها حركت مجاهدین در خارج كشور را موثر ندانند ولی كمترین تاثیر این حركت ها سوءاستفاده جمهوری اسلامی است [!]

 

نه بی بی سی انگلیس و نه سایت خودنویس اشاره ای به این واقعیت نكرده اند كه در داخل كشور نیز بانیان اصلی آشوب خیابانی بقایای گروه های تروریستی نظیر منافقین و دیگر گروه های سلطنت طلب و شبه ماركسیست و... بودند.

 

عناصر فراری همسو با مدعیان اصلاح طلبی سال گذشته تلاش كردند طیفی از اكبرپونز و افشاری و حقیقت جو و موسوی خوئینی گرفته تا گوگوش و دیگران را علیه سفر رئیس جمهور به نیویورك بسیج كنند اما امسال همان بالماسكه پرضرب و آهنگ نیز برقرار نشد تا معلوم شود سامان دهندگان آشوب حتی در خارج كشور نیز رمقی ندارند.

 

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی