• مشکی
 • سفید
 • سبز
 • آبی
 • قرمز
 • نارنجی
 • بنفش
 • طلایی
انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 446)
شنبه 3/7/1389 - 10:50 -0 تشکر 234727
هشدار وزیر اطلاعات به روحانیون

وزیر اطلاعات هشدار داد

 

 

وزیر اطلاعات، نسبت به این‌كه امروز بسیاری از نخبگان حوزوی مورد هدف سرویس‌های غربی هستند، هشدار داد.

 

 

به گزارش ایسنا،حجت الاسلام والمسلمین حیدر مصلحی،در مراسم رونمایی از نرم‌افزار جامع شهدای روحانی كه در سالن همایش‌های دفتر تبلیغات اسلامی برگزار شد، در سخنانی با گرامیداشت یاد و خاطره دوران دفاع مقدس، افزود:دوران دفاع مقدس دوره‌ای بسیار نورانی و پرتلالو بود كه اسلام ناب محمدی به معنای واقعی در عرصه‌ پیكار با استبكار ظهور و بروز پیدا كرد.

 

وزیر اطلاعات عنوان كرد: در سال‌های جنگ همه كشورهای استبكاری با همه توانشان در برابر ایران ایستادند و اگر اسناد مربوط به آن دوران را بررسی كنیم، می‌بینیم كه آن كشورها بین خود تقسیم كار كرده‌اند و همكاری كشورهای اسلامی نیز در مقابله با جمهوری اسلامی را به وضوح خواهیم دید.

 

وی با بیان این‌كه بسیاری ازخدمات و نقش‌آفرینی‌های روحانیت در دفاع مقدس احصاء نشده است، افزود: فراهم آوردن این نرم‌افزار اقدام خوبی درراستای معرفی شهدای روحانی است كه البته باید فیلم‌های مربوط به روحانیون در جبهه را جمع‌آوری و در این نرم‌افزارگنجاند.

 

وزیر اطلاعات تاكید كرد: روحانیت در ابعاد مختلف در نظام بشری جایگاه ویژه‌ای دارد و دفتر تبلیغات اسلامی نیز باید حلقه وصل بین خواسته‌های امام (ره) و مقام معظم رهبری درجوامع بشری و در راستای اسلام ناب باشد.

 

وی با بیان این‌كه درحال حاضر مواجه با مسائل بسیار مهمی هستیم، افزود: دشمن در حال برنامه‌ریزی است كه ما رابه مشكلات مشغول كند تا از مسائل بازبمانیم و حوزه باید در خصوص چالش‌های مباحث دینی وارد شود و به آن پاسخ دهد.

 

مصلحی در ادامه تاكید كرد: زمانی به پیشرفت دسترسی پیدا می‌كنیم كه از پرداختن به مساله بیرون بیاییم و به حل مشكل بپردازیم.

 

وی عنوان كرد: جامعه و انسان فاقد مساله جامعه‌ای مرده، غیر علمی و نزدیك به سقوط است و جامعه مساله محور جامعه‌ای پویا، آینده‌نگر و در مسیر انسانیت و تكامل است.

 

وزیر اطلاعات بیان كرد: كشوری همچون آمریكا برای مهمترین و جزئی‌ترین مسائل خود در همه زمینه‌ها به خصوص مقابله با اسلام مساله تعریف كرده است و به دنبال حل آن می‌باشد و همچنین برای رقبا ودوستان خود مساله ایجاد می‌كند و در پی آن منافع ملی خود را به طور جدی دنبال می‌كند و هیچ مساله‌ای برای اوكوچك و بی‌اهمیت نیست.

 

وزیر اطلاعات با بیان این‌كه باید از حوزه علمیه به عنوان نماد اسلام ناب و تشیع پرسید كه كدام مساله را در جامعه احصاء كرده است، افزود: حوزه باید در خصوص روابط بین‌الملل، حقوق بین‌الملل، نظام شهروندی، زنان، جوانان، اقتصاد، ارتباطات، آموزش‌های دینی، علوم انسانی، فرقه‌های ضاله و نوظهور، كلیسای خانگی، شیطان‌پرستان و ده‌هامساله دیگر پاسخگو باشد.

 

مصلحی هشدار داد: امروز فرقه‌گرایی با پشتوانه علمی به نبرد با مفاهیم اسلامی آمده است و كلیسای خانگی سالانه هزاران نفر را به دین مسیحیت جذب می‌كند .

 

وی با بیان این‌كه دشمنان در صدد ایجاد و ساماندهی جوامع شیعی مسیحی هستند، اظهارداشت: امروز صهونیست شیعی در حال شكل گرفتن است، اعلام موجودیت می‌كند و فرقه بهایت نیز به صورت گسترده به فعالیت‌های خود ادامه می‌دهد و در صدد جذب اقشار مختلف مردم حتی روحانیت می‌باشد.

 

وزیر اطلاعات با بیان این‌كه مهمترین حوزه‌های سرمایه‌گذاری دشمن در عرصه دین و فرهنگ متمركز شده است، خاطرنشان كرد: آنها تنها به دنبال جایگزین كردن اندیشه‌های وارداتی به جای اندیشه برآمده از فرهنگ ناب و الهی هستند.

 

وی به دیگر اقدامات دشمنان در این خصوص اشاره كرد و افزود: تقیه در گروه‌های مرجع فكری به شكل اصیل و جابه‌جایی آن با مراجع وارداتی به سكولاریسم و لیبرالیسم از جمله آنهاست و همچنین جریان‌سازی فكری معرفتی و تسهیل در فرآیند جهانی‌سازی با هدف تغییر در سبك زندگی و الگوهای رفتاری و نگاه به جریانات غرب از جمله سرفصل‌های در دستور كار آنها است.

 

وی با بیان این‌كه در فتنه پس ازانتخابات از جمله چیزهایی كه به طور جدی دنبال می‌شد، از بین رفتن قبح ارتباط با بیگانگان بود، افزود: در پوشش و حمایت قرار دادن انواع شخصیت‌ها با اندیشه لائیك و ستاره‌سازی و طراحی آنها به عنوان افراد برجسته علمی و فرهنگی به خصوص در عرصه سینمایی و حقوق راه‌اندازی انواع شبكه‌های ماهواره‌ای با هدف جذب جامعه و ایجاد اختلال ارتباطی با ساختار سیاسی از دیگر اقدامات آنها علیه جمهوری اسلامی ایران است.

 

وی افزود: آنها با ایجاد انواع شبكه‌های ماهواره‌ای به دنبال آن هستند كه با تغییر در رسانه مردم ارزش‌ها، اصول و معیارهای اخلاقی را دگرگون و به سوی غرب متمایل سازند.

 

وی در ادامه در این خصوص اظهار داشت: بعضی‌ها فكر می‌كنند شبكه‌ شیعی راه انداخته‌اند، ولی در همین شبكه‌ها با واسطه دست‌های صهیونیسم را به وضوح می‌توان دید.

 

مصلحی اضافه كرد: ترویج علم سكولار در عرصه‌های علم دانشگاهی و ایجاد رویكرد كاملا ناقص و برگرفته از اندیشه‌ اسلام گرایی غربی در دستور كار آنهاست كه رگه‌هایی از این دیدگاه‌ها در بسیاری از نشریات كه منتسب به مجموعه‌های ارزشی نیز می‌باشند، مشاهده می‌شود.

 

وزیر اطلاعات در ادامه با تاكید بر این‌كه امروز بسیاری از نخبگان حوزوی مورد هدف سرویس‌های غربی هستند، خاطرنشان كرد: امروز بسیاری از موسسات حوزوی در مسیر تله‌های علمی هستند و دشمنان در داخل كشور از طریق فضای مجازی فعالیت علمی را در راستای اسلام شناسی بهانه می‌كنند تا در همین زمینه حركت خدامحورانه را از آنها بگیرند.

 

مصلحی تصریح كرد: در حوزه دینی تهاجمات سنگینی آغاز شده است، افزود: تلاش برای ارائه تصویر موهون ، غیرسیاسی، اجتماعی و غیر علمی از دین، تلاش برای جایگزین كردن جریانات شبه دینی، تلاش برای جایگزین كردن اندیشه‌های موهون به جای دین، و ترویج فرقه‌های نوظهور، راه‌اندازی شبكه ضد دین و توهین به باورهای دینی، و تقدس‌زدایی ازارزشهای دینی با ساخت جوك و داستان‌های كوتاه، طراحی و انتشار انواع ابهامات، نسبت به مبانی دینی در نسل جوان از جمله تهاجمات گسترده دشمنان در حوزه دین است.

 

وی اضافه كرد: ایجاد نگاه بدبینانه به مبانی شیعه از سوی جریانات مسیحی و فرقه ضاله بهائیت، ترویج و توسعه آموزش گرایش وهابیت، تلاش هدفمند برای تغییر جمعیت كشور با استفاده از انواع روش‌ها در یك دوره زمانی پنجاه ساله، ترویج تفكرات باستان‌گرایی، بزرگ‌نمایی از چهره‌هایی كه تفكرات التقاطی رااز دین ترویج می‌كنند، از دیگر كارهایی است كه دشمنان برای از بین بردن جمهوری اسلامی آنها را در برنامه‌های خود گنجانده‌اند.

 

وی در بخش دیگری از سخنان خودبه فتنه پس از انتخابات اشاره كرد و اظهار داشت: فتنه 88 فتنه‌ای بود كه همه مجموعه‌ها از لائیك صد در صد تا معتقد به دین را برای مقابله با انقلاب جمع كرده بود، افرادی كه هیچ وجه پایبندی به دین نداشتند، حتی منافقین و وهابیت و بهائیت در این مجموعه حاضر شدند، اما آنچه كه دردآور است آن است كه با كمال تاسف هنوز علیرغم روشنگری‌های مقام معظم رهبری هنوز عده‌ای از خواب خرگوشی خود بیدار نشده‌اند و بصیرت لازم را پیدا نكرده‌اند.

 

وزیر اطلاعات با بیان این‌كه درآینده‌ای نزدیك اسناد دخالت استبكار و ارتباط آنها با عوامل داخلی را در خصوص فتنه پس از انتخابات ارائه خواهیم كرد، افزود: هنوز عده‌ای معتقدند كه این یك دعوای انتخاباتی است و اگر بگوییم كه این فتنه تمام شده است خیال باطلی است ؛چرا كه فتنه هیچگاه تمام شدنی نیست، بلكه تغییر روش می‌دهد.

 

مصلحی با بیان این‌كه سران فتنه در فكر بازسازی شخصیت خودشان هستند، تصریح كرد: آنها در این راستا سرمایه‌گذاری سنگینی كردند، نشست‌هایی با جمعی از ایثارگران و روحانیون برگزار می‌كنند و مقام معظم رهبری با درایتی كه خداوند به ایشان داده است، دست همه آنها را خوانده‌اند.

 

شنبه 3/7/1389 - 14:42 - 0 تشکر 234812

با سلام
ای بابا
توروخدا ول كنید این فتنه رو؛
آقا به فكر پیدا كردن عاملان بمب گذاری مهاباد باشید !! فعلا این فتنه هست كه توی این كشوری كه اینقد دم از امنیت زده میشه ؛ امنیت وجود نداره
امنیت كه این نیست كه توی خونه ت نشستی كسی وارد نشه، امنیت چیزهای فراتر از این هستهرگز اين چهار چيز را در زندگيت نشكن

.......................اعتماد ، قول ، رابطه و قلب ؛

.....................................يرا اينها وقتي مي شكنند صدا ندارند ، اما درد بسياري دارند ...

...چارلز ديكنز ...
شنبه 3/7/1389 - 15:8 - 0 تشکر 234821

soroosh_dehkadeh_it گفته است :
[quote=soroosh_dehkadeh_it;341704;234812]با سلام
ای بابا
توروخدا ول كنید این فتنه رو؛
آقا به فكر پیدا كردن عاملان بمب گذاری مهاباد باشید !! فعلا این فتنه هست كه توی این كشوری كه اینقد دم از امنیت زده میشه ؛ امنیت وجود نداره
امنیت كه این نیست كه توی خونه ت نشستی كسی وارد نشه، امنیت چیزهای فراتر از این هستبرادر گرامی ، شما مثل اینکه اخبار را گوش نمیدهید یا زیاد تاپیکهای انجمن سیاسی را نمیخوانید که یکدفعه از راه نرسیده ، ایران را متهم به نداشتن امنیت میکنید.

عوامل بمب گذاری در مهاباد که دو روز پیش شناشایی شدند ! من تاپیکی در این زمینه هم در انجمن سیاسی نوشته ام. حتماً مطالعه بفرمایید تا در جریان امور قرار بگیرید چون دو عملیات موفق اطلاعاتی در یک روز صورت گرفته است یکی در شرق کشور و یک در غرب.

صحبتهای وزیر اطلاعات هم که در اثر هوشیاری و مجاهدت سربازان گمنام امام زمان (عج) بدست آمده است ، برای جلوگیری از یک آشوب دیگر مثل گند فتنه سبز پارسال گفته شده که اینهمه خسارت به مردم و ایندفعه دین مردم و کشور زده نشود.

آیا شما با پیشگیری مخالفید ؟؟! آیا شما پیشگیری را بهتر از درمان نمیدانید ؟؟!!

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی