بهداشت و سلامت (بازدید: 598)
شنبه 27/6/1389 - 11:24 -0 تشکر 232649
اهمیت جان انسان ها

رسوایی های اخیر در تولید مواد غذایی ناامن و آلوده در چین از جمله شیر خشك هایی آلوده به ملامین كه موجب مرگ شماری از نوزادان شد ، باعث شده است تا مقام های چین ضوابط سختی برای خاطیان در نظر بگیرند.

روزنامه ادامه داد : مقام های چین قبل از این شماری از تخطی كنندگان از مقررات امنیت مواد غذایی را مجازات كرده است.
از دو سال پیش كه شیر خشك های آلوده وارد بازار چین شد ، شش نوزاد به كام مرگ رفته و 300 هزار نوزاد و كودك دیگر بیمار شدند.

خبرگزاری شین هوا روز گذشته به نقل از اداره امنیت عمومی چین گزارش كرد : كسانی كه مقررات امنیت مواد غذایی را زیر پا بگذارند ، بشدت مجازات خواهند شد .

یك روزنامه تایوانی روز شنبه نوشت : چین كسانی را كه به طور جدی مقررات و قوانین مرتبط با امنیت مواد غذایی را زیر پا بگذارد ، اعدام خواهد كرد.

منبع: http://irna.com/NewsShow.aspx?NID=278120

 

در راه رسيدن به oooooj

با مردم مهربان باش چرا که هنگام سقوط با همان مردم روبرو خواهي شد 

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی