انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 487)
چهارشنبه 24/6/1389 - 20:36 -0 تشکر 231786
پس چرا نیروهای انتظامی کمکشان می کردند؟

امام خمینی:

این سال بد بود براى اینكه حمله به اسلام زیاد شد، حمله به قرآن زیاد شد، مراكز علم را كوباندند به حسب توهم خودشان ، بچه هاى ما را، عزیزهاى ما را زدند، سرهایشان را شكستند، پاهایشان را شكستند، بعضى شان را كشتند، ازپشت بام ها انداختند. اگر اینها دهقان ها بودند پس چرا این دستگاه انتظامى كمكشان مى كرد؟ اینكه دیگر مخفى نبود، این را صدهزار جمعیت از توى خیابان ها و از توى شهر و از توى مدرسه خوب مى دیدند كه دستگاه شهربانى دارد كمك مستقیم مى كند، این دهقان ها را كمك مى كرد بر ضد اسلام . اگر راست مى گویند كه دهقان ها بودند، پس چرا وقتى كه مرضاى ما را بردند در مریضخانه ها، شهربانى و اینها فرستادند گفتند: (دشمن هاى اعلیحضرت رامى برید در مریضخانه ؟ پدرتان را در مى آوریم ، اینها باید بروند.)

اگر دهقان ها بودند، به اعلیحضرت چه كار دارند؟ اگر كماندوها بودند و آنهایى كه مربوط به خود ایشان است و از دستگاه خود ایشان هست ، با قول ایشان بوده ؟ با فرمان ایشان بوده است و یا بدون اطلاع و بدون فرمان ؟ اگر با اطلاع هست ، خوب بگویند ما تكلیفمان را با ایشان بفهمیم ، خوب بفهمیم ما طرفمان كى هست ؟ یك نفر است اصلا؟ اگر اینطور نیست خوب بگویند تا ما بفهمیم كه این كماندوها سرخود آمدند و همین طور بیخود، بیخودى آمدند یا سازمان امنیت اینها را آورد، یا شهربانى ها آوردند، یا نخست وزیر امر كرد، یا فلان وزیر فلان امیر امر كرد؟ خوب بگویند چه كسى این كارها را كرده ، چرا حاشا مى كنند، پیش هر كسى مى روى ، گردن دیگرى مى گذارند. به هر كسى اعتراض مى كنى ، به دیگرى نسبت مى دهد. دستگاه شهربانى مى گوید كه سازمان امنیت ، سازمان امنیت مى گوید شهربانى ، دوتاى آنها مى گویند امر اعلیحضرت . راست مى گویند كه امر اعلیحضرت است ؟ اعلیحضرت با دیانت اسلام مخالف است ؟ واقعا با قرآن مخالف است اعلیحضرت به حسب قول اینها؟ اگر مخالف هست آن حرفها چى هست دیگر؟ آنهمه كسب و كرامت كجاست ؟ اگر مخالف نیستند پس چرا جلوگیرى نمى كنند از این وحشیگرى ها؟ چرا تو دهنى نمى زنند به این شهربانى ها، به این سازمان ها، به این نخست وزیرها؟ ایشان كه فعال مایشائند، مى توانند یك همچو كارى را بكنند. حالا كه دیگر مطلبى نیست ، برگرد به عصر سابق و قبل از صد سال پیش از این ، حالا كه مطلب اینطورى است ، خوب بزنند تو دهنى به اینهایى كه كار بد مى كنند، كارهاى خلاف اسلام مى كنند، كارهاى خلاف دیانت مى كنند و نسبت مى دهند به ایشان ، تبرئه كند خودش را. آقا، نمى شود سلطان اسلام با اسلام مخالف باشد، نمى شود این . اگر نیستند بگویند،اظهار كنند، اظهار تاسف كنند به اینكه مردك آمده است ریخته مدرسه فیضیه را خراب كرده است . بنده باز مسایل این جوان هاى خودمان را ندیدم و بعد از مباحثه مى روم مى بینم ، اول وقتى است كه مى روم مى بینم ، بروم آنجا یك فاتحه اى بخوانیم براى آنهایى كه كشته شدند، یك اظهار تاثرى بكنم براى آنها، اینها كه نمى گذارند ما فاتحه هم بگیریم . اگر دهقان ها كردند، پس چرا نمى گذارید، فاتحه بگیریم ؟ چرا فاتحه تهران را به هم مى زنید؟

http://www.imam-khomeini.com/ShowItem.aspx?id=13485&cat=0&lang=Fa

 

 


بني الاسلام علي الکلمتين,کلمة التوحيد و توحيد الکلمة

پنج شنبه 25/6/1389 - 23:46 - 0 تشکر 232185

اماما اگر در زمان شما فرزندان عزیز دکتر بازرگان صف خودرا از انقلاب وملت جدا کردند واز ملت تودهنی خوردند جایت خالی بود در انتخابات 22 خرداد وتودهنی مردم به شگردان مکتب دکتر پیمان وتربیت یافتگان دکتر سروش را ببینی
جایت خالی بود تا ببینی چگونه بسیجیانت با چنگ دندان از میراث تو در خیابانهای تهران بعد از انتخابات دفاع کردند جایت خالی بود تاعشق غربت ومظلومیت بسیجیان جنگ ندیده امام ندیده عاشق انقلاب را ببینی ای کاش شما بودید ورویش های انقلاب را ازبین نسل امروز می دید ید
امام عزیر جایت خالی بود وقتی مردم عصر عاشورا تودهنی زدند به هتاکان اماما سعی داشتند از مرگ مطرودین مکتبت پیراهن عثمانی دوخته وبرسر نی کرده وبه جنگ ولایت فقیه بیاینداما این مردم بودند که یکبار دیگر نشان دادند هنوز هم که هنوز است به پای ارزش های انقلاب ایستاده اند امام عزیز جایت خالی بود در خروش ملت ایران در 9 دی وتود هنی زدن مردم به آنانی که سعی داشتند خودرا به شما منتسب کنند اعمال خائنانه خودرا توجیه نمایند اما م عزیز انقلابی که شما رهبریش کردید امروز به ثمر نشسته با ضامنی که برای حقظ آن از انحراف تدارک دیدید یعنی ولایت فقیه همچنان به پیش میرود این نیست جز به مدددور اندیشی ودرایت شما

جمعه 2/7/1389 - 23:32 - 0 تشکر 234631


هر چی رهبر میگه باید همون رو انجام بدیم

خورشید آرزوی منی گرمتر بتاب
برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی