ورزش و تندرستی (بازدید: 422)
چهارشنبه 24/6/1389 - 16:59 -0 تشکر 231688
هر دم از این باغ بری می رسد؛دستگیری فوتبالیست تیم معروف در پارتی

در حالی كه تحقیقات از متهمان آغاز شده بود، معلوم شد كه یكی از آنها جوان فوتبالیستی است كه در یكی از تیم‌های معروف فوتبال بازی می‌كند.
مردی كه 200 دختر و پسر جوان را به عنوان شركت در جشن نامزدی به یك پارتی شبانه در باغ خانوادگی ‌اش در زركان شهریار دعوت كرده بود، تحت تعقیب قرار گرفت و در این رابطه یك فوتبالیست و 59 دختر و پسر دستگیر شدند.

به گزارش «جام‌جم»، ساعت 23 شامگاه پنجشنبه گذشته یكی از اهالی شهرك زركان شهریار با مركز فوریت‌های پلیسی 110 شهریار تماس گرفت و از رفت و آمدهای مشكوك زنان و مردان غریبه‌ای به باغ خانوادگی همسایه‌اش خبر داد.

ماموران اطلاعات ـ امنیت شهریار پس از اطلاع ماجرا به محل حادثه اعزام شدند و باغ خانوادگی را تحت نظر قرار دادند كه معلوم شد، افراد بسیاری به این محل تردد می‌كنند و یك پارتی شبانه در حال برگزاری است.

ماموران پس از اطمینان از ماجرا، موضوع را به بازپرس كشیك دادسرای شهریار اطلاع دادند و با هماهنگی قضایی وارد باغ ـ محل حادثه ـ شدند.

ماموران اطلاعات ـ امنیت شهریار به بررسی در داخل باغ پرداختند و 60 دختر و پسر جوان را كه در پارتی شبانه حضور داشتند، شناسایی و دستگیر كردند و بازجویی از آنها آغاز شد.

ماموران در بازرسی از باغ و محوطه آن، مواد مخدر(كراك) و مشروبات الكلی را كشف كردند و با هماهنگی قضایی 50 دستگاه خودروی مدل بالای متعلق به شركت‌كنندگان در پارتی توقیف و به پاركینگ پلیس منتقل شد.

در حالی كه تحقیقات از متهمان آغاز شده بود، معلوم شد كه یكی از آنها جوان فوتبالیستی است كه در یكی از تیم‌های معروف فوتبال بازی می‌كند.


جوان فوتبالیست در پارتی


ماموران به تحقیق از جوان فوتبالیست پرداختند كه وی در اظهاراتش به پلیس گفت: شب حادثه یكی از دوستانم با من تماس گرفت تا به ملاقاتش بروم. هنگامی كه به محل قرارمان در باغ محل حادثه رفتم، پی به پارتی شبانه برده و قصد خروج از آن محل را داشتم كه دستگیر شدم.

با ثبت اظهارات وی، یكی از دختران بازداشت شده مورد تحقیق قرار گرفت و گفت: عصر روز حادثه پسر مورد علاقه‌ام با من تماس گرفت و از من برای شركت در مراسم جشن نامزدی یكی از اقوامش دعوت كرد و از برگزاری پارتی شبانه بی‌خبر بودم. به دنبال اصرارهای پسر مورد علاقه‌ام در آن مهمانی ماندم.

با مشخص شدن این موضوع و تحقیق از دیگر متهمان معلوم شد كه مراسم پارتی شبانه را صاحب باغ كه مردی جوان است برعهده داشته و 200 زن و دختر جوان را كه در محله‌های مختلف تهران سكونت داشته‌اند به پارتی دعوت كرده و مواد مخدر و مشروبات الكلی را در اختیار آنها قرار داده است، اما بعد از یك ساعت به همراه برخی از مهمان‌ها، محل پارتی را ترك كرده است.

بنابراین گزارش، با تشكیل پرونده‌ای در این رابطه در دادسرای عمومی و انقلاب شهریار، برای متهمان قرار قانونی صادر شد و تحقیقات تكمیلی برای دستگیری برگزاركننده پارتی شبانه و دیگر افراد فراری ادامه دارد.

 

 

 

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی