انجمن ها > انجمن خراسان > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
خراسان (بازدید: 347)
چهارشنبه 24/6/1389 - 15:9 -0 تشکر 231651
افزایش یکصد هزار نسخه چاپی به منابع کتابخانه آستان قدس رضوی

ازابتدای سالجاری تاكنون بیش از یكصد هزار نسخه كتاب چاپی به منابع كتابخانه مركزی وكتابخانه های وابسته آستان قدس رضوی افزوده شده است.
به ‌گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی آستان قدس رضوی، رئیس اداره خدمات كتابداری سازمان كتابخانه‌ها، موزه‌ها و مركز اسناد آستان قدس رضوی با بیان این مطلب گفت: ازمجموع 101 هزار و 170 نسخه كتاب چاپی تعداد 47 هزار و 113 نسخه برای كتابخانه مركزی، 4861 نسخه برای كتابخانه های تخصصی، 18 هزار و 186 نسخه برای كتابخانه‌های وابسته در مشهد، 31 هزار و 10 نسخه برای كتابخانه وابسته در سایر شهرستانها به ثبت رسیده است.
اختری طوسی خاطرنشان كرد: بیشترین منابع ثبت شده برای مخزن چاپی كتابخانه مركزی به تعداد 28 هزار و 90 نسخه بوده است و بیشترین منابع ثبت شده برای كتابخانه های دورن شهری در مشهد مربوط به كتابخانه آیت ا... حاج شیخ مجتبی قزوینی با 5053 نسخه بوده است.
وی با بیان اینكه بروز رسانی و غنی‌سازی منابع كتابخانه‌های شهری و استانی آستان قدس رضوی از اهداف اصلی سازمان است و بر همین اساس كتابخانه‌های آستان قدس رضوی در سطح كشور بیشترین مراجعه كننده را دارند، افزود: بیشترین منابع ثبت شده برای كتابخانه وابسته برون شهری در سایر شهرها مربوط به كتابخانه امام رضا(ع) بیرجند با 2072 نسخه و كتابخانه قوچان با 9361 نسخه بوده كه هنوز افتتاح نشده است.
 

جهانی فکر کن    با استفاده از امکانات محلی تولید کن    جهانی توزیع کن

 

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی