انجمن ها > انجمن نصف جهان > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
نصف جهان (بازدید: 1334)
سه شنبه 23/6/1389 - 11:41 -0 تشکر 231068
تظاهرات مردم اصفهان در محکوم کردن هتک حرمت به قرآن

مقام معظم رهبری:

هدف از اقدام نفرت‌انگیز اخیر آن است كه از سویی مقابله با اسلام و مسلمین در جامعه مسیحی به سطوح همگانی مردم كشیده شود و با دخالت كلیسا و كشیش رنگ مذهبی گرفته و پشتوانه‌ای از تعصبات و تعلقات دینی بیابد و از سوی دیگر ملت‌های مسلمان را كه از این جسارت بزرگ به خشم آمده و جریحه‌دار می‌شوند از مسائل و تحولات دنیای اسلام و خاورمیانه غافل سازند.

ما مسلمان هرگز به عمل مشابهی در مورد مقدسات ادیان دیگر دست نخواهیم زد. نزاع میان مسلمان و مسیحی در سطح عمومی خواسته دشمنان و طراحان این نمایش دیوانه‌وار است درس قرآن به ما در نقطه مقابل آن قرار دارد.

استاندار اصفهان:
هتك حرمت قرآن برای اختلاف میان پیروان ادیان الهی اجرا ‌شده است .
----------------------------------------------------------------------
تظاهرات مردم اصفهان در اعتراض به هتک حرمت قرآن کریم
روز چهارشنبه 24 شهریور راس ساعت 10 صبح از میدان امام حسین به سمت میدان انقلاب

 

.....................................................................................................

روزی تو خواهی آمد از کوچه های باران 

تا از دلم بشویی غم های روزگاران

http://img1.tebyan.net/Big/1388/11/36222359111523534249227329396975323285.jpg

سه شنبه 23/6/1389 - 12:15 - 0 تشکر 231094

سلام
کوثر گرامی ممنون از اطلاع رسانیتون
اگه مدیرمون اجازه بدن حتما میرم

 

  به طواف كعبه رفتم ،به حرم رهم ندادند          كه برون درچه كردي، كه درون خانه‌آئي

 

                                    

سه شنبه 23/6/1389 - 15:6 - 0 تشکر 231146

حتماً میرم.
بچه های انجمن بیایید همگی باهم بریم.
مرگ بر آمریکا
مرگ بر اسرائیل
مرگ بر انگلیس

من در جستجوی قطعه ای از آسمان پهناور هستم كه از تراكم اندیشه های پست تهی باشد                                                                مسعود خادمی                                        
سه شنبه 23/6/1389 - 15:11 - 0 تشکر 231150

در پی اقدام توهین آمیز و جسارت بی شرمانه جیره خواران رژیم صهیونیستی و عوامل استکبار جهانی به دین مبین اسلام و ساحت مقدس قرآن کریم، در چند ایالت آمریکا، ضمن عرض تسلیت و تعزیت به پیشگاه مطهر و نورانی حضرت بقیه الله الاعظم حجت بن الحسن ارواحنا لتراب مقدمه الفداه، به اطلاع عموم مردم مومن و شهید پرور استان می رساند به تبعیت از فرمایشات مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، با حضور در مراسم راهپیمایی روز چهارشنبه 24 شهریور ماه، که در میدان امام حسین(ع) راس ساعت 10 به سمت میدان انقلاب برگزار می گردد، خشم و انزجار خود را از این عمل وقیحانه اعلام داشته و موجبات تسلّی خاطر امام عصر (عج) را فراهم آورید.

سه شنبه 23/6/1389 - 15:12 - 0 تشکر 231151

بیانیه شهرداری اصفهان:

جسارت و اهانت به قرآن كریم توسط عروسک های خیمه شب بازی غرب و صهیونیست محكوم است
شهرداری اصفهان در بیانیه ای اقدام موهن اهانت به قرآن کریم را محکوم کرد.متن این بیانیه به شرح ذیل است:

بار دیگر دست پلید استعمار از آستین تزویرگری كه ملبس به لباس روحانیون شریعت آسمانی مسیحیت بود بیرون آمد و قرآن این كتاب مقدس پروردگار را در برابر دیدگان میلیاردها انسان به آتش كشید.
این تداوم همان حرکت های کوچک و ذلیلی است که از صدر اسلام تا کنون برای مقابله با خورشید همیشه فروزان اسلام به کار گرفته شده است.
كافران می‌خواهند نور خدا را با بازدم نفس‌هایی كه از دهانشان بیرون می‌دهند خاموش كنند، غافل از آن كه نور خدا خاموش شدنی نیست.(یریدون لیطفئوا نور الله بأفواههم و الله متم نوره و لو كره الكافرون)
اهانت گروهی افراطی به ساحت مقدس قرآن كریم آن هم به بهانه سالگرد حادثه مشكوك یازدهم سپتامبر اقدامی علیه صلح جهانی در جهت تكمیل پروژه اسلام هراسی و ایجاد اختلاف میان پیروان ادیان الهی طراحی و اجرا شده است.
بی شک مسلمانان سراسر جهان باید با خروش و اعلام انزجار خود راه را بر هرگونه هتاکی بسته و به فرماندهان هیشه پنهان این حرکت های شکست خورده بفهمانند که مسلمانان سراسر جهان حاضر نیستند به مقدساتشان اینگونه اهانت شود.
بی شک جنود جهل و شیطان آن چنان در عصیان غوطه‌ورند که ضحاک‌وار آتش زدن بر دامن حقیقت را دوای مارهای روییده بر شانه‌های خود می‌دانند. اما حقیقت را چه باک که نیست این آتش جز «بردا و سلاما». مولایمان علی چه خوب در توصیف جنود جهل می‌فرمایند که: «جاهل را نمی‌بینی مگر در افراط و یا تفریط»
قرآن کریم به عنوان آخرین کتاب آسمانی و معجزه‌ای بزرگ از پیامبر ختم‌المرسلین، مصحف عدالت و رحمت، صلح و شفقت و روشن‌ترین راه هدایت ابناء بشر است که همواره در روح و جان مسلمین و سایر آزادگان جهان، جاودانه خواهد ماند و مطمئناً این رفتارهای شنیع و گستاخانه، نخواهد توانست مانعی در برابر موج گسترده بیداری اسلامی ایجاد کند یا در روند روزافزون اقبال مردم دنیا به کتاب آسمانی قرآن کریم، کوچکترین وقفه‌ای به وجود آورد.
دشمنان اسلام تصور می‌كنند با این كارها به اسلام و تفكر اسلامی لطمه وارد می‌شود، در صورتی‌كه این برنامه‌ها به هیچ عنوان تأثیری در توسعه تفكر ناب اسلامی ندارد.
دشمنان اسلام می‌دانند كه تنها راه علاج جامعه بشری اسلام است و به ‌همین دلیل به مخالفت با اسلام پرداخته‌اند و به خیال خود با به آتش كشیدن قرآن می‌خواهند موجبات آشفتگی در جهان اسلام را فراهم كنند
توهین به قرآن‌مجید و هر کتاب مقدسی و هر دین و آیینی به هر بهانه خود ساخته‌ای، در جهانی که به سوی ظهور عدالت‌گستر بزرگ پیش می‌رود و قلوب انسانهای آزاده آماده پذیرش منطق بزرگ الهی، مهدی موعود می‌‌شود شکستی است که آثار آن از ابتدا معلوم است.
این مصیبت بزرگ را به محضر حضرت صاحب‌الامر(عجل‌الله ‌تعالی ‌فرجه‌الشریف) مقام معظم رهبری و عموم مسلمانان جهان به ‌ویژه ملت ایران تسلیت عرض نموده و جسارت و اهانت به قرآن كریم و قرآن‌سوزی توسط این عروسکان خیمه شب بازی غرب و صهیونیست را شدیداً محكوم می نماییم.

من در جستجوی قطعه ای از آسمان پهناور هستم كه از تراكم اندیشه های پست تهی باشد                                                                مسعود خادمی                                        
سه شنبه 23/6/1389 - 15:15 - 0 تشکر 231152

بیانیه انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه اصفهان در رابطه با اهانت به کتاب مسلمین
عمق استیصال و درماندگی جریان افراطی صهیونیسم جهانی از گسترش روز افزون اسلام
بعد از نمایش هولناک انسان های فاقد ادراک در بی حرمتی به ساحت قرآن کریم، انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه اصفهان بیانیه ای صادر کرد.

متن بیانیه به شرح زیر است:

همانا این کافران آیات خدا را تکذیب کردند و به زودی آنانکه به آیات حق استهزا کردند را حادثه هولناک خواهد رسید. (شعرا آیه 6)

اهانت به قرآن کریم داغ سنگینی است که خشم همه آزادگان و مسلمانان جهان را برانگیخت، قرآن عزیزی که همه مسلمانان و موحدان عالم از هر فرقه و گروهی به آن عشق می ورزند.

به راستی غرب و مسیحیت و صهیونیسم که خود را مدعی تنوع فرهنگی، رعایت حقوق انسانی و احترام متقابل می داند، چه جریان سیاسی بر ساختارش حاکم است که هجویات انسانی مجنون، این چنین آب از لب و لوچه اش سرازیر می کند؟!

اینگونه اقدامات مذبوحانه که در راستای پروژه اسلام هراسی و اسلام ستیزی هر از چند گاهی توسط ایادی صهیونیسم جهانی در آمریکا و برخی کشورهای اروپایی صورت می پذیرد، نشانه ایست گویا از روند رو به انحطاط و اضمحلال شیطان بزرگ که در مقابل سلام و تفکر نورانی قرآن حکیم به استیصال رسیده اند و جسارت نسبت به آخرین کتاب آسمانی را در پیش گرفته و واضح است که چنین اقداماتی در راستای ایجاد تفرقه در بین پیروان ادیان و تحریک مسلمانان نسبت به انجام اقدامات تلافی جویانه و استفاده رسانه های استکباری که غالبا وابسته به صهیونیسم بود برای ورود به فاز جدیدی از پروژه اسلام ستیزی می باشد، غافل از اینکه به یاری خداوند متعال تنها دستاورد آن ها افزایش نفرت جهانی نسبت به عاملان اینگونه جسارت های ابلهانه و به موازات آن افزایش اتحاد و انسجام میان مسلمانان جهان خواهد بود.

این بازیگران نگون بخت عروسکانی بیش نیستند که با سرانگشت خون آلود صهیونیسم های غاصب، هر چندی به حرکت درآمده قصد مقابله با قدرت لایزال الهی را می نماید. گویی با دهانشان می خواهند آفتاب تابان را خاموش کنند، زهی خیال باطل که نور خدا گسترده تر خواهد شد.

این وقعیت است که صدای شکستن استخوان های ابلیس نوین به گوش می رسد و هنگامی که دیگر جنگ سخت و نرم کارایی نداشته باشد دست به چنین جنایت هایی می زنند لذا ما از سازمان ها و مجامع بین المللی می خواهیم امران و عاملان و مشوقان پشت پرده این هتاکی از جمله ایادی صهیونیسم و دولتمردان و اوباما رییس جمهور آمریکا را در دادگاه های بین المللی محاکمه و از آن ها بازخواست کنند تا دیگر فکر چنین اقداماتی از مخیلیه آن ها نیز عبور نکند.

و در آخر ما دانشجویان دانشگاه اصفهان ضمن محکومیت مجدد این اقدام وقیحانه با اعلام تسلیت و تعزیت به محضر حضرت ولی عصر(عج) و نایب بر حقش امام خامنه ای (مدظله العالی) و مراجع تقلید از مسلمانان جهان و به ویژه امت داغدار ایران اسلامی می خواهیم تا با تبعیت از منویات ولی امر مسلمین ضمن حرام کردن سکوت برای خود در مقابل این شیطان صفتان، نسبت به این واقعه با هوشیاری و بصیرت برخورد کرده و همه پیروان ادیان الهی را به رفتاری منطقی، خردمندانه و به دور از توهین و تهمت توصیه می نماییم.

من در جستجوی قطعه ای از آسمان پهناور هستم كه از تراكم اندیشه های پست تهی باشد                                                                مسعود خادمی                                        
چهارشنبه 24/6/1389 - 18:22 - 0 تشکر 231725

خروش مردم اصفهان در محکومیت هتک حرمت قرآن، شهر را فرا گرفت


راهپیمایی مردم مومن و مسلمان اصفهان در محكومیت هتك حرمت به قرآن با تجمع در میدان امام حسین (ع)‌ و راهپیمایی به سمت میدان انقلاب در آیینی با شكوه برگزار شد.

در این مراسم که با حضور دهها هزار نفر از مردم اصفهان همرا ه با حضور معاون سیاسی امنیتی استاندار، نمایندگان مردم اصفهان در مجلس، اعضای شورای اسلامی شهر، نماینده ارامنه در مجلس شورای اسلامی، روسا و كارمندان اداره‌ها، ورزشكاران، دانشگاهیان، طلاب حوزه علمیه، بازاریان و کسبه شهر برگزار شد، مردم مومن و همیشه در صحنه این شهر، مراتب خشم و نفرت خود را از اقدام صهیونیستی سردمداران آمریکا اعلام و بار دیگر عشق و علاقه ی خود را به دین اسلام و یادگار پیامبر در نزد امت خویش نشان دادند.
‌راهپیمایان با شعارهای مرگ بر آمریكا و منافق ، مرگ بر صهیونیست، مرگ بر استكبار و انگلیس،‌ یا حجه ابن الحسن تسلیت تسلیت،‌ ای رهبر بت شكن تسلیت تسلیت،‌ سكوت هر مسلمان خیانت است به قرآن، صبح درخشان ظفر نزدیك است آینده ستمگران تاریك است، عمل ضد دینی عده ای از كفار در اهانت به قرآن مجید را محكوم كردند.
تجمع کنندگان با حضور خود در این مراسم مشت محکمی بر دهان ایادی استکبار و صیونیست زده و هشدار خود را نسبت به عواقب این حركت شوم و قبیح به همه ی جهان اعلام کردند.

من در جستجوی قطعه ای از آسمان پهناور هستم كه از تراكم اندیشه های پست تهی باشد                                                                مسعود خادمی                                        
چهارشنبه 24/6/1389 - 20:27 - 0 تشکر 231781

من امروز انقلاب بوم و دیدم تظاهرات را دستشون درد نكنه

به وبلاگ من سر بزنيد
http://www.bia2allthing.mihanblog.com
درضمن منو با اسم (دختر بابا )ميتونيد تو گوگل پيدا كنيد
پنج شنبه 25/6/1389 - 11:36 - 0 تشکر 232024

سلام. به من هم این توفیق داده شد که در تظاهرات شرکت کنم و وقتی حضور مردم رو دیدم امیدوار شدم ولی بازم به نظر من جمعیتی که برای تظاهر به اهانتی به این بزرگی آمده بودند کم بود.

love is misunderstanding between tow stupid people

my id:myidea2010_70@yahoo.com

جمعه 26/6/1389 - 1:56 - 0 تشکر 232236


سکوت هر مسلمان خیانت است به قرآن
الهم عجل لولیک الفرج

خورشید آرزوی منی گرمتر بتاب
شنبه 27/6/1389 - 13:11 - 0 تشکر 232693

من هم به توفیق خداوند متعال تونستم در جمع عظیم مردم اصفهان حضور داشته باشم ، تعدادی عکس هم از این حضور پرشور و اعلام انزجار همشهریان گرفتم که ان شاء ا... در همین تاپیک قرار خواهم داد.

 

.....................................................................................................

روزی تو خواهی آمد از کوچه های باران 

تا از دلم بشویی غم های روزگاران

http://img1.tebyan.net/Big/1388/11/36222359111523534249227329396975323285.jpg

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی