ورزش و تندرستی (بازدید: 345)
دوشنبه 22/6/1389 - 19:13 -0 تشکر 230766
نحوه ی واگذاری استقلال و پرسپولیس

مهدی عقدایی در رابطه با واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس (كه به گفته علی سعیدلو رئیس سازمان تربیت بدنی تمام اقدامات لازم در این زمینه به پایان رسیده و از این به بعد سازمان خصوصی‌سازی باید اقدامات قانونی را انجام دهد) اظهار داشت: در حالی باشگاه استقلال صورت های مالی خود را از مدت ها پیش ارایه كرده كه باشگاه پرسپولیس چنین مداركی را به سازمان خصوصی سازی نداده است.
وی با بیان اینكه طبق قانون بودجه، این دو باشگاه باید در سال جاری واگذار شوند در برابر این سئوال كه نحوه واگذاری استقلال و پرسپولیس به چه صورتی خواهد بود توضیح داد: این باشگاه ها در شرایطی از طریق بازار سوم فرابورس و بدون پذیرش واگذار خواهند شد كه فعلا تصمیم گرفته شده درصدهایی از سهام این باشگاه ها در قالب دو بلوك به هواداران و سایرین به صورت مزایده ای واگذار شود.
عقدایی با اشاره به لزوم تایید صلاحیت سایر خریداران ادامه داد: به دلیل زیان بودن هر دو باشگاه، در حال بررسی این موضوع هستیم كه علاوه بر حق پخش مستقیم بازی ها از صدا و سیما، سازمان ترتیب بدنی برخی اماكن ورزشی را بجای فروش به این باشگاه ها واگذار كند تا از این طریق زیان آنها به سود تبدیل شود.
وی افزود: در این رابطه قرار است سازمان ترتیب بدنی فهرست اماكن ورزشی را به سازمان خصوصی سازی ارسال كند تا بعد از مشخص كردن اماكن قابل واگذاری ، مقدمات آماده سازی این باشگاه ها فراهم شود.
به گفته عقدایی خصوصی سازی باشگاه های استقلال و پرسپولیس به مصوبه هیات واگذاری نیاز دارد كه بعد از آماده سازی در این هیات مطرح خواهد شد.

 

 

 

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی