انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 361)
دوشنبه 22/6/1389 - 14:49 -0 تشکر 230667
آقازاده ی فراری از لندن هاشمی رفسنجانی روزنامه ی جوان را احضار کرد

به نقل از خبرنامه دانشجوین ایران، درست بیش از یک سال از خروج مهدی هاشمی از کشور به نام مأموریت برای سرکشی به واحدهای خارجی دانشگاه آزاد و همچنین ادامه تحصیل می‌گذرد و این درحالی است که به‌رغم صدور حکم تعقیب برای وی از سوی قوه قضائیه، ‌هیچ کس از محل زندگی وی و آنچه که بر او در انگلیس می‌گذرد، خبری ندارد. وی با این خروج و سکوت خبری سعی کرده خود را از دید رسانه‌ها و نهادهای ذیربط که پیگیر پرونده وی هستند، پنهان کند تا علاوه بر اینکه از این طریق به قول معروف آب از آسیاب بیندازد، تلاش کند تا چاره‌ای برای پرونده قطور خود در ایران بیندیشد. این غیبت مهدی هاشمی تا آنجا پیش رفته است که حتی گفته می‌شود وی به خاطر ترس از دستگیر شدن حاضر نیست برای پیگیری امور مختلف خود به سفارت ایران در لندن مراجعه کند.
اما با تمامی این تفاسیر و نقل‌قول‌هایی که از زندگی مخفیانه وی در لندن منتشر می‌شود، وی هنوز دست از فتنه‌گری خود برنداشته و به دنبال بازی همزمان در پازل دوستان سابق خود در ایران است. وی پس از شکایت میرحسین موسوی و خاتمی از رسانه‌های اصولگرا و به دادگاه کشاندن مسئولان این رسانه‌ها به بهانه افشای ابعاد مختلف فتنه عمیق 88، ادامه دهنده راه دو یار صمیمی خود در انتخابات بود. او از لندن به صورت غیرحضوری و به وسیله وکیل خود شکواییه‌ای را علیه روزنامه جوان تنظیم کرده است. این شکایت در حالی از سوی مهدی هاشمی مطرح شده که روزنامه جوان و بخش عمده‌ای از رسانه‌های اصولگرا‌ برای بازگشت آرامش به جامعه، چندین‌ماه است که افشاگری درباره اقدامات و پرونده مهدی هاشمی را متوقف کرده‌اند و چشم انتظار پیگیری‌های ویژه قوه‌قضائیه در خصوص این شخص هستند.
اما با ادامه‌دار شدن این سکوت نجیبانه که به مصلحت کشور و نظام بود،‌ مهدی هاشمی با شکایت از رسانه‌های اصولگرا تلاش خود را برای تغییر جای شاکی و متهم آغاز کرده است.
از سوی دیگر مهدی هاشمی در کنار این موضوع هدف دیگری را نیز با شکایت خود دنبال می‌کند و آن انتقام‌گیری از رسانه‌هایی نظیر روزنامه جوان است که با روشن‌سازی ابعاد فتنه، مانع ادامه ساختارشکنی‌های امثال وی شد. بی‌شک روزنامه جوان نیز با این اقدام مهدی هاشمی‌ دیگر این سکوت را ادامه نخواهد داد و در آینده نزدیک ابعاد دیگری از تخلفات وی را منتشر خواهد کرد.
منبع :خبر نامه ی دانشجویان ایران

 

 

 

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی