• مشکی
 • سفید
 • سبز
 • آبی
 • قرمز
 • نارنجی
 • بنفش
 • طلایی
انجمن ها > انجمن عمومی > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
عمومی (بازدید: 1360)
يکشنبه 21/6/1389 - 15:32 -0 تشکر 230302
قرآن به آتش کشیده شد!

سلام

قرآن در چند ایالت آمریكا به آتش كشیده شد

خبرگزاری دانشجویان ایران - تهران

درپی طرح جنجال برانگیز و موهن كشیش آمریكایی، چند آمریكایی افراطی در چند ایالت آمریكا در اقدامی شنیع نسخه‌هایی از قرآن را آتش زدند. این در حالی است كه مقامات آمریكایی طی روزهای اخیر تنها به محكومیت لفظی این طرح اكتفا كردند.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، روزنامه نیویورك دیلی نیوز گزارش داد: یك فرد افراطی در نزدیكی مكان تعیین شده برای ساخت یك مركز فرهنگی اسلامی در محل حملات 11 سپتامبر 2001 در نیویورك، پس از پاره كردن برگه‌هایی از قرآن، آنها را به آتش كشید و گفت: آمریكا نباید هرگز از بیان نظراتش هراس داشته باشد.

روزنامه نیویورك دیلی نیوز به نقل از این فرد ناشناس گزارش داد:

اگر آنها می‌توانند پرچم‌های آمریكا را آتش بزنند، من نیز می‌توانم قرآن را آتش بزنم!

اقدام موهن این آمریكایی افراطی از سوی شاهدان حادثه محكوم شد.

از سوی دیگر، دو كشیش كلیسای آنجلیكن كه به هیچ كلیسایی در آمریكا وابسته نبودند، دو كپی از قرآن را در ایالت تنسی آتش زدند.

یكی از این افراد در اعتراضی برگه‌هایی از قرآن را پاره كرده و آنها را به آتش كشید.

فرد دیگر نیز ضمن پاره كردن صفحاتی از قرآن، آن را در مقابل بهت شاهدان به آتش كشید.

به گزارش پایگاه اینترنتی زی نیوز، در نزدیكی ناشویل در ایالت تنسی باب اولد یك كشیش و یك واعض دیگر نیز حداقل دو كپی از قرآن را در حیاط خود به آتش زدند.

............................................................

مهدی جان تسلیت

قرآن و آیاتش در قلب های ماست

در سینه قاریان ما

هرروز یک میلیارد و نیم مسلمان آیاتش رو در نماز قرائت میکنن تا به امثال این کشیش ها بگن قرآن زنده است

نور قرآن هیچ وقت خاموش نمیشه

اسلام پیروز است

 

 

 

يه سري به خدا بزنيم

خيلي زود

بي بهانه...

يکشنبه 21/6/1389 - 15:46 - 0 تشکر 230319

سلام
واقعا شرم آوره چرا مسلمانان سکوت کرده اند و هیچ چیز نمی گویند این عربستانی ها که دم از قران و دین محمد می زنند چرا این اعمال زشت امریکاییها را محکوم نمیکنند. الحق که این عربها جاهلند و اصلاح هم نمی شوند
ما اگر پرچم آتش می زنیم شما هم پرچم کشورمان را آتش بزنید هر گاه ما خدای ناکرده تورات یا انجیل شما را آتش زدیم شما هم به مقدسات ما توهین کنید.
باید راهپیمایی عظیمی در تمامی کشورهای اسلامی برای محکوم کردن این عمل وقیح برگزار شود

 

  به طواف كعبه رفتم ،به حرم رهم ندادند          كه برون درچه كردي، كه درون خانه‌آئي

 

                                    

يکشنبه 21/6/1389 - 16:17 - 0 تشکر 230352

وقتی ابرهه قصد حمله و اهانت به بیت الله الحرام را داشت، به نقل تاریخ عبدالمطلب (ع) جد مطهر رسول اکرم (ص) جمله زیبایی گفت: کعبه ربی دارد که از آن حفاظت می کند. ما ضمن اعلام انزجار و محکوم کردن عمل موهن این کشیشان فریاد می زنیم و خدای قرآن را به یاری می خوانیم؛ همان که فرمود:
انا نحن نزلنا الذکر و انا له لحافظون

در راه رسيدن به oooooj

با مردم مهربان باش چرا که هنگام سقوط با همان مردم روبرو خواهي شد 

يکشنبه 21/6/1389 - 16:19 - 0 تشکر 230356

دشمنان از خدا بی خبر حالا که به یقین رسیدند العزة لله و لرسوله و للمومنین و دست شان به جایی نمی رسد از خشم دست به دندان می گزند و به این اعمال دست می زنند. به فرموده امام راحل و عظیم الشان: آمریکا بایداز خشم بمیرد.

در راه رسيدن به oooooj

با مردم مهربان باش چرا که هنگام سقوط با همان مردم روبرو خواهي شد 

يکشنبه 21/6/1389 - 16:21 - 0 تشکر 230362

الحمدلله الذی جعل اعداءنا من الحمقاء

اینها با این کار ننگین خودشان در حقیقت دلیلی شدند بر انزجار جهانیان. اینها مگر ادعای صلح و آزادی بیان نداشتند؟!
وای به روزگارشان که عذابی الیم در انتظارشان است ...

در راه رسيدن به oooooj

با مردم مهربان باش چرا که هنگام سقوط با همان مردم روبرو خواهي شد 

يکشنبه 21/6/1389 - 20:23 - 0 تشکر 230446


با سلام 

متاسفم منم - اما همونطور كه وحید میلادی عزیز گفتن قران و آیاتش درون قلب ماست نه روی كاغذ

اما به این حرفه این فردی كه قصد این عمل رو كرده هم دقت كنید:


[quote=;532827;230357]

اگر آنها می‌توانند پرچم‌های آمریكا را آتش بزنند، من نیز می‌توانم قرآن را آتش بزنم!

هرگز اين چهار چيز را در زندگيت نشكن

.......................اعتماد ، قول ، رابطه و قلب ؛

.....................................يرا اينها وقتي مي شكنند صدا ندارند ، اما درد بسياري دارند ...

...چارلز ديكنز ...
يکشنبه 21/6/1389 - 23:17 - 0 تشکر 230468

من هم فکر می کنم خدا پاسخ اون شخص رو تا شب نشده در جایی دیگه داده که خودش هم نمی فهمه که از کجا این بلا سرش اومده. تا کجا می خوان برن؟

   

 
When the power of love replace with the love of power , world will be in peace.

   هر روز صبح در آفریقا آهویی از خواب بیدار می شود که می داند باید از شیر تندتر بدود تا خورده نشود و شیری که می داند باید از آهو تندتر بدود تا گرسنه نماند.مهم نیست شیر باشی یا آهو ، مهم این است که با طلوع آفتاب با تمام توان شروع به دویدن کنی.

يکشنبه 21/6/1389 - 23:42 - 0 تشکر 230474

بالاخره به قول آقای احمدی نژادتون:از کوزه همان برون تراود که در اوست.
یعنی از اینجور آدما نبیاد توقعی غیر از این داشت به هر حال این عمل بی پاسخ نخواهد بود.

 

 

 

دوشنبه 22/6/1389 - 2:32 - 0 تشکر 230515

دل همه ی مسلمانان جهان به خاطر این عمل آزرده شد امیدوارم هرچه سریعتر امام زمان (عج) ظهور كنند وبه دست مبارك خودشون انتقام این كار رو بگیرند(البته امیدوارم همه ی مسلمانان هم در مقابل این عمل زشت یك پاسخ اساسی ومحكم بدهند و با جان وتمام وجود خود از مقدسات خود حمایت كنند)

باران باش

ببار

نپرس كاسه هاي خالي از آن كيست

دوشنبه 22/6/1389 - 10:24 - 0 تشکر 230580

این شهروند آمریکایی، فندکی از جبیش بیرون آورد و در مقابل چشم مردم صفحات یک جلد قرآن را آتش زد
جالب آن که پلیس در لحظات اول مداخله​ای نکرد اما بعد از آن که این فرد عمل شنیع خود را انجام داد فقط او را از محل دور کرد
ده​ها تصویربردار و عکاس و شهروندان آمریکایی با دوربین​های موبایل خود، صحنه این جنایت را ثبت کردند.
خبرگزاری رویترز نیز با انتشار تصاویری از این اتفاق، عکس​هایی را منتشر کرد که در پشت سر این مرد پلاکاردی با عنوان " Real American Dont Burn Quran " قرار داشت تا شاید کمی از حساسیت ماجرا کم کند!

این در حالی است که در روزهای قبل کشیش جونز که قصد داشت در 11سپتامبر قرآن را به آتش بکشد، از تصمیم خود عقب​نشینی کرده بود. [برنامه قرآن​سوزی منتفی شد]

تصاویر دیگری نیز از قرآن​سوزی در آمریکا منتشر شده است از جمله، پاره کردن صفحات قرآن، بنزین ریختن و آتش زدن قرآن و انداختن قرآن در منقل.

به نظر می​رسد موضع​گیری کشورهای جهان اسلام به این هتاکی شدید باشد.

ضمن عذرخواهی از انتشار این عكس که فقط و فقط برای اطلاع رسانی است این ضایعه را به همه مسلمانان جهان تسلیت می​گوییم.

آتش زدن قرآن

 

 

 

دوشنبه 22/6/1389 - 14:35 - 0 تشکر 230656

در حالی كه خشم و انزجار جهانی نسبت به آتش زدن قرآن در آمریكا هر روز شعله‌ورتر می‌شود، طلاب حوزه‌های علمیه فردا صبح در تجمعی اعتراض آمیز خشم خود را نسبت به این اقدام اعلام می‌كنند.
تجمع اعتراض آمیز طلاب حوزه‌های علمیه فردا صبح از ساعت 10 آغاز می‌شود.
قرار است كه حجت‌الاسلام والمسلمین سید‌محمد سعیدی امام جمعه قم نیز در جمع تجمع كنندگان به سخنرانی بپردازد.
بر اساس این گزارش همچنین مردم قم نیز فردا در حركتی خودجوش در مقابل بیت امام خمینی (ره) در قم تجمع كرده و سپس رهسپار مدرسه فیضیه می‌شوند تا به تجمع بزرگ حوزویان بپیوندند.


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

در پی هتك حرمت قرآن كریم در مقابل كاخ سفید بر مبنای پیشنهاد تری جونز ـ كشیش آمریكایی ـ در سالگرد حوادث 11 سپتامبر، آیات عظام نوری همدانی، مكارم شیرازی، صافی گلپایگانی و آیت‌الله جوادی آملی در واكنش‌هایی جداگانه این اقدام موهن را به شدت محكوم كردند.

اوباما و همفكران صهیونیست مسیحی او را مجرم می‌شناسیم

به گزارش ایسنا، آیت الله العظمی نوری همدانی با انتشار بیانیه‌ای با محکوم کردن تصمیم کشیش آمریکایی در خصوص سوزاندن قرآن، اوباما را مسوول عواقب این امر دانست.

در بیانیه این مرجع تقلید آمده است: خبر سوزاندن قرآن مجید در سالروز 11 سپتامبر كه از طرف یك كلیسای آمریكایی مطرح و در خبرگزاری‌ها منتشر شد، خشم جهان اسلام را برانگیخت و همگی مسلمانان برای این كه دنیای استكبار قدرت اسلام را در برابر این گونه طرح‌های شیطانی ببیند تصمیم گرفتند كه اقدامات ضد استكباری خود را عملا نشان بدهند.

ما پس از محكوم كردن این نقشه استكباری و شیطانی، این حقیقت را اخطار می‌كنیم كه در صورت تحقق این امر، ما اوباما و همفكران صهیونیست مسیحی او را مجرم می‌شناسیم و آن‌ها را مسوول عواقب این امر می‌دانیم.

هرگز اجازه نمی‌دهیم كتابهای آسمانی سوزانده شود

آیت‌الله ‌العظمی مكارم شیرازی نیز با اشاره به پیشنهاد كشیش آمریكایی اظهار كرد: جالب است كه تمام كلیساهای دنیا بر ضد این تصمیم كشیش موضع گرفتند و اعلام كردند كه این كاری احمقانه است.

وی با نادان خواندن این كشیش مسیحی افزود: آنهایی كه داستان 11 سپتامبر را به وجود آوردند یك اقلیت ناچیز از مسلمانان بر وهابیون بودند كه ما آنها را از خود نمی‌دانیم. حال چرا باید اقدام این عده را به همه مسلمانان نسبت داد.

وی ادامه داد: اسلام به ما اجازه ترور نمی‌دهد چه مسلمان و چه غیر مسلمان باشد و اگر این عامل وهابیت در منطقه پا نگرفته بود امروز اكثر دنیا مسلمان شده بودند.

این مرجع تقلید خطاب به این كشیش مسیحی گفت: شما اگر قرآن را آتش بزنید كه مطمئنیم این كار را نمی‌كنید ما به حضرت موسی و عیسی احترام می‌گذاریم و تورات و انجیل را از سوی خدا می‌دانیم و برای آنها حرمت قائلیم.

مكارم شیرازی اضافه كرد: با وجود تحریفاتی كه در این كتابها ایجاد شده است ولی ما هرگز اجازه نمی‌دهیم این كتابهای آسمانی سوزانده شود و بی‌احترامی به انبیای الهی صورت بگیرد. شما آن كار را انجام دهید و ما هم این احترام را می‌گذاریم كه دنیا خود قضاوت می‌كند كه حق با كیست.

اهانت به قرآن، اهانت به همه انبیاست

به گزارش ایسنا، همچنین آیت‌الله العظمی صافی گلپایگانی به پاپ و حکومت آمریکا نسبت به عواقب سوزاندن نسخه‌هایی از قرآن کریم هشدار داد.

در پیام این مرجع تقلید آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

خبر موحش تصمیم یکی از کلیساهای آمریکا برای سوزاندن نسخه‌هایی از قرآن مجید، عمق شرارت و خباثت و عداوت با ارزش‌های عالی انسانی و مکتب انبیا، و سوء تعلیم و تربیت کلیسای معاصر را به جهانیان اعلام می‌کند. قرآن مجید، یگانه کتابی است که از پیامبران ادیان ابراهیمی به بزرگی یاد می‌کند و همه را به ایمان و اعتقاد به آنان دعوت می‌نماید:

قُولُواْ آمَنَّا بِاللّهِ وَمَآ أُنزِلَ إِلَیْنَا وَمَا أُنزِلَ إِلَی إِبْرَاهِیمَ وَإِسْمَاعِیلَ وَإِسْحَقَ وَیَعْقُوبَ وَالأسْبَاطِ وَمَا أُوتِیَ مُوسَی وَعِیسَی وَ مَا أُوتِیَ النَّبِیُّونَ مِن رَّبِّهِمْ لاَ نُفَرِّقُ بَیْنَ أَحَدٍ مِّنْهُمْ وَنَحْنُ لَهُ مُسْلِمُونَ (بقره/‌136)

کتابی است که بشریت را به سلم و صلح و مهر و رحمت می‌خواند و مردم دنیا را به شعار «بسم الله الرحمن الرحیم» به سوی رحمت می‌خواند؛ کتاب مقدسی که یگانه برهان حقانیت انبیاء سلف و دعوت‌های آسمانی است.

اگرچه بیش از یک میلیارد و پانصد میلیون نفر، امروز این کتاب عظیم را کتاب دین و دستورالعمل فکر و عقیده و عبادت و اخلاق و تربیت و روابط مردم می‌دانند اما همه محققان و قرآن‌پژوهان از ملل مختلف تصدیق کرده‌اند که قرآن برای همه مقدس است و هر انسان بیدار و آگاه باید در برابر قداست و استحکام هدایت‌های آن سر تعظیم فرود آورد و آن را کتاب و دستورالعمل همه اقوام و ملل قرار داد.

تصمیم بر اهانت به چنین کتاب مقدسی، اهانت به همه مقدسات و اهانت به همه انبیا مخصوصا ابراهیم، موسی و عیسی است و هم‌چنین توهین به مریم عذرا است که به عنوان بهترین و پاک‌ترین بانوی زمان خود او را معرفی نمود و به خطاب «ان الله اصطفیک و طهرک» مخاطب است.

اینجانب هم‌زبان با یک میلیارد و نیم مسلمان و سایر مردم متمدن حقیقی جهان این روح توحش بشری را محکوم می‌کنم و خطرات بزرگ آن را برای بشریت و روشن شدن آتش فتنه‌های بزرگ اعلام می‌دارم و به شخص پاپ و سایر روسای مسیحی هشدار می‌دهیم اگر چنین حادثه فجیع و غیر انسانی در امریکا اتفاق بیفتد حکومت امریکا و شخص رییس جمهور اوباما را مسئول و مستحق محاکمه و بازخواست می‌دانیم و باید بدون فوت وقت این کشیش، دستگیر و کلیسای آن برای همیشه تعطیل گردد.

نور نبوت با دهن کجی بعضی از کشیش‌نماهای سفیه خاموش نخواهد شد

آیت الله جوادی آملی نیز با انتشار بیانیه‌ای هرگونه بی حرمتی به ساحت قرآن را محکوم و از مسئولان غرب خواست مانع کارهای نابخردانه کشیش جسور مسیحی شوند.

در بیانیه این مفسر قرآن كریم آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم و ایاه نستعین

عید سعید فطر را که ذخیره حضرت ختمی نبوت (صلی الله علیه و آله و سلم) و مایه وحدت امت اسلامی است به عموم مسلمانان تهنیت و موحدان جهان را به توحید ناب دعوت می‌كنم و برخی از مدعیان مسیحیت را نصیحت می‌كنم که هرگز نور نبوت با دهن کجی بعضی از کشیش نماهای سفیه خاموش نخواهد شد و از مسئولان غرب خواهانم که مانع کارهای نابخردانه کشیش جسور شوند.

 

 

 

برو به انجمن
فعالترین ها در هفته گذشته
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی