انجمن ها > انجمن عمومی > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
عمومی (بازدید: 762)
دوشنبه 15/6/1389 - 13:31 -0 تشکر 228342
و باز هم شایعه ای دیگر از حضور ابرو در ایران0این بار ابرو و مشایخی

خبرگزاری فارس نوشت


خبرگزاری فارس : اسفندیار رحیم مشایی امروز بادعوت از یک خواننده مستهجن ترکیه ای به نام ابرو گوندش که اخیرا به همسرییک تاجر ایرانی درآمده است و این روزها در کرج به سر میبرد تعجب نمایندگانو حتی نزدیکان رئیس جمهور را که امروز در جریان این دیدار قرار گرفته اندرا بر انگیخت . ابرو گوندش که به همراه همسرش برای افطاری در منزل مشاییحضور داشت ضمن تشکر از حس مهمان نوازی ایرانیها بخصوص آقای مشایی حضوردربین ایرانیها را باعث افتخار خود عنوان کرد . در این دیدار آقای مشاییبا عنوان اینکه ملت ایران و ملت ترکیه همیشه در همه حال در کنار هم بودهاند و با اشاره به فرهنگ و تمدن هر دو کشور این وصلت فرخنده را برای دوکشور به فال نیک گرفت و به ابرو گوندش و همسر ایشان تبریک گفت در پایاناسفندیار رحیم مشایی با موافقت پرداخت وام ششصد و چهل میلیون تومانی برایاین خواننده ترکیه ای ، خواستار ادامه حضور ایشان در ایران شد و عکسییادگاری با این خواننده مستهجن ترکیه ای گرفتند که خبر گزاری فارس از درجاین عکس به دلیل ملاحظاتی خودداری میکند

 عصبانی

تابلو هستش که فتوشاپه اصلا فونت خبرگزاری فارس به این صورت نیست بعدشم اصلا حق استفاده از عکس ابرو به این صورت رو نداره ....

واقعا متاسفم واقعا دیگه نمیدونم چی بگم از دست این ........

 

 

 

چهارشنبه 17/6/1389 - 0:47 - 0 تشکر 229028

معلوم نیست این خبرگزارییها میخوان به چی برسن

چه خوشبخت است كسي كه با افتخار بگويد من يك تورك هستم

ne mutlu turkum diyene

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی