• مشکی
 • سفید
 • سبز
 • آبی
 • قرمز
 • نارنجی
 • بنفش
 • طلایی
انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 1167)
شنبه 13/6/1389 - 16:48 -0 تشکر 227673
خودسرها؟

عصرایران - در حالی كه روز جمعه ، اخبار حضور میلیونی مردم ایران در راهپیمایی روز قدس ،‌مهم ترین خبر كشورمان بود كه بازتاب های بین الملیی فراوانی هم داشت ،‌ تجمع عده ای در برابر خانه مهدی كروبی ،‌كاندیدای انتخابات گذشته ریاست جمهوری و حمله آنها به خانه وی ،‌ دستاویز مناسبی برای رسانه های بیگانه بود كه با كمرنگ كردن اخبار مربوط به راهپیمایی روز قدس ،‌ رویداد یكی از كوچه های شمالی تهران را در صدر اخبار خویش قرار دهند و سپاسگزار مهاجمانی باشند كه برایشان خوراك خبری مهیجی فراهم آوردند ؛‌به ویژه آن كه این تجمع و درگیری ،‌به تیراندازی و مجروح شدن چند نفر هم منجر شد و البته بین رسانه های موافق و مخالف كروبی نیز دعوایی بر سر این كه مقصر چه كسی بود و اول چه كسی شروع كرد ، آغاز شد!
 
این كه در روز حادثه دقیقاً‌ چه رخ داد،‌ موضوع نوشتار حاضر نیست ؛‌ دفاع از كروبی یا نقد عملكرد وی در ماجراهای بعد از انتخابات نیز ،‌ دغدغه این مكتوب نیست ،‌ چه آن كه هر كسی و از جمله كروبی ،‌خود باید پاسخگوی رفتارهایش باشد.

آنچه باعث شد این چند سطر از سر دلسوزی برای جامعه و نظام و انقلاب به رشته تحریر درآید ،‌موضوعی به نام قانونگرایی است كه گویا به یك شوخی تكراری تبدیل شده است و تعریف عده ای از قانون ،‌ دقیقاً‌ همان چیزی است كه در مخیله آنها می گذرد و نه چیز دیگر!

واقعاً‌ جای درد و تأسف است كه بعد از سه دهه كه از انقلاب اسلامی و استقرار حكومت قانون در كشور گذشته است ،‌ مجبور هستیم در باب بدیهیاتی مانند اهمیت قانون و این كه اجرای آن ،‌برای جامعه مفید است و نباید آن را نقض كرد و ... سخن بگوییم.

در موضوع مورد بحث نیز حتی اگر از منظر كسانی كه شخصی به نام مهدی كروبی را "فتنه گر و خائن و عامل دست موساد و ..." می دانند به ماجرا نگاه كنیم ،‌ نمی توانیم بپذیریم كه عده ای فراتر از قانون ،‌بدون مجوز از وزارت كشور در مقابل خانه یك شهروند ( حتی یك شهروند بد!) تجمع كرده ،‌سنگ پرانده و بر دیوارهایش شعار نوشته و این اقدام را چندین شب ادامه داده اند.

حتی اگر كروبی مجرم باشد ،‌این وظیفه دستگاه های امنیتی و قضایی است كه با او برخورد كنند ،‌نه وظیفه اشخاص دیگر.

 


اگر قرار باشد هر كسی بخواهد با هر كسی كه مشكل دارد ،‌شخصاً‌برخورد و تسویه حساب نماید كه باید در دستگاه قضایی را تخته كرد و پلیس را منحل نمود و به جامعه ای بدوی و متوحش تبدیل شد و فرهنگ ایرانی - اسلامی را به موزه سپرد!

گذشته از این ها ،‌ متاسفانه افرادی كه چنین اقداماتی را شكل می دهند ،‌داعیه پیروی از ولایت را دارند و این خود ،‌بزرگ ترین جفا به ولایت است.

مزید یادآوری اینان ،‌ به سخنان رهبر معظم انقلاب اشاره می كنیم كه در 19 دی سال گذشته در جمع مردم قم بیان داشتند و رسماً‌،‌علناً‌ ،‌صراحتاً‌ و با بیانی بلیغ و به زبان فارسی ،‌هر گونه اقدام فراقانونی و خودسری را منع كردند ؛ عین سخن ایشان به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری چنین است:

 « می خواهم عرض بكنم جوانهاى عزیز مراقب باشند، مواظب باشند كه هرگونه كار بى رویه‌‌‌اى، كمك به دشمن است. اینجا جوانها تلفن میكنند - میفهمم من، میخوانم، غالباً تلفنها و نامه ها را خلاصه می كنند، هر روز مى آورند، من نگاه میكنم - مى بینم همین طور جوانها گله‌‌‌‌‌مند، ناراحت و عصبانى؛ گاهى هم از بنده گله میكنند كه چرا فلانى صبر میكند؟ چرا فلانى ملاحظه میكند؟
من عرض میكنم؛ در شرائطى كه دشمن با همه‌‌‌ى وجود، با همه‌‌‌‌ى امكاناتِ خود درصدد طراحى یك فتنه است و میخواهد یك بازى خطرناكى را شروع كند، باید مراقبت كرد او را در آن بازى كمك نكرد. خیلى باید با احتیاط و تدبیر و در وقت خودش با قاطعیت وارد شد.

دستگاه‌‌‌‌هاى مسئولى وجود دارند، قانون وجود دارد؛ بر طبق قانون، بدون هیچگونه تخطى از قانون، بایستى مُرّ قانون به صورت قاطع انجام بگیرد؛ اما ورود افرادى كه شأن قانونى و سمت قانونى و وظیفه ى قانونى و مسئولیت قانونى ندارند، قضایا را خراب میكند. خداى متعال به ما دستور داده است: «و لایجرمنّكم شنئان قوم على ان لاتعدلوا اعدلوا هو اقرب للتّقوى».
 بله، یك عده‌‌‌‌اى دشمنى میكنند، یك عده‌‌‌‌اى خباثت به خرج میدهند، یك عده اى از خباثت‌‌‌كنندگان پشتیبانى میكنند - اینها هست - اما باید مراقب بود. اگر بدون دقت، بدون حزم، انسان وارد برخى از قضایا بشود، بى‌‌‌‌گناهانى كه از آنها بیزار هم هستند، لگدمال میشوند؛ این نباید اتفاق بیفتد.

 من برحذر میدارم جوانهاى عزیز را، فرزندان عزیز انقلابىِ خودم را از اینكه یك حركتى را خودسرانه انجام بدهند؛ نه، همه چیز بر روال قانون. »


حال این سوال مطرح است كه با این دستور ولی فقیه ،‌ كسی كه خود را مطیع ولایت می داند ،‌ به خود اجازه می دهد كه به هر دلیلی هم كه باشد ،‌ به اقدامات خودسرانه و فراقانونی ادامه دهد؟
پاسخ قطعاً‌منفی است ،‌مگر آن كه بپنداریم این افراد ،‌ در اظهار تبعیت از ولی فقیه ،‌ صداقت ندارند و از این كه فرمان و توصیه و نصیحت رهبری بر زمین بماند ،‌ ناراحت نمی شوند.

آقایان بدانند مملكت قانون دارد ،‌سیستم اطلاعاتی و امنیتی دارد ،‌ دستگاه قضایی دارد و از این رو ،‌ علیرغم تصور بعضی ها با جنگل بسیار متفاوت است ؛ و نیز فراموش نكنند كه سال گذشته ،‌بزرگترین ایرادی كه بر همین كروبی و موسوی می گرفتند این بود كه چرا در برابر قانون تمكین نمی كنند و می كوشند اعتراض خود به نتایج انتخابات را از راه های غیرقانونی و تجمعات و ... پیگیری كنند. حال چگونه خود همان مسیر را می روند؟!
راستی آیا اینان می دانند كه با حركات خودسرانه اخیر خود ،‌ چقدر برای رسانه های بیگانه خبرسازی كرده و رسماً  آب به آسیاب آنها ریخته اند؟

آیا درك این نكته كه « اگر همه چیز از مجرای قانونی پیش برود و دستور رهبری مبنی بر عدم خودسری رعایت شود جامعه بهتری خواهیم داشت» ، ‌آنقدر سخت است كه هنوز كه هنوز است باید شاهد چنین وقایعی باشیم؟

 

--

لینک:http://www.asriran.com/fa/news/134520/%D8%AD%D9%85%D9%84%D9%87-%D8%A8%D9%87-%D8%AE%D8%A7%D9%86%D9%87-%D9%83%D8%B1%D9%88%D8%A8%D9%8A-%D8%9B%E2%80%8C-%D8%A7%D9%82%D8%AF%D8%A7%D9%85-%D8%A7%D9%86%D9%82%D9%84%D8%A7%D8%A8%D9%8A-%D9%8A%D8%A7-%D8%A2%D8%A8-%D8%A8%D9%87-%D8%A2%D8%B3%D9%8A%D8%A7%D8%A8-%D8%AF%D8%B4%D9%85%D9%86-%D8%B1%D9%8A%D8%AE%D8%AA%D9%86%D8%9F!

 

 


بني الاسلام علي الکلمتين,کلمة التوحيد و توحيد الکلمة

يکشنبه 14/6/1389 - 1:19 - 0 تشکر 227832

دوستان من خودم فیلم این را دیدم توی سایت **** نیوز بخش میکرد نمیدونم چی باید بگم ؟ احتمالا این ها خود قانونا ! دفع قبل که رفته بودن جلوی خانه کروبی این کار ها را نکرده بودن فقط شعار نویسی میکردن نه تیراندازی

دوشنبه 15/6/1389 - 10:37 - 0 تشکر 228274

طرح لو رفت،دلجویی کنیم!


تصویر بزرگ
پس از افشا شدن خبر طرح تعرض فیزیکی به کروبی توسط حزب غیر قانونی مشارکت این حزب با ارسال نامه ای به کروبی از وی دلجویی نمود.

به گزارش فرهنگ نیوز به نقل از جوان آنلاین پس از برگزاری جلسه ای بین اعضای شاخه جوانان حزب منحله مشارکت مبنی بر بررسی طرحهای موجود برای نجات فتنه و زنده و فعال نمودن آن در صحنه سیاسی کشور و مطرح شدن طرح تعرض فیزیکی به کروبی توسط برخی اعضاء این حزب منحله و افشاء شدن این طرح توسط جوان آنلاین اعضای غیرقانونی این حزب در اقدامی پیش دستانه طی نامه ای به کروبی از وی دلجویی نمودند.
این حزب غیرقانونی در نامه خود با توصیفاتی مبالغه آمیز سعی نمود به نوعی خبر منتشر شده را لاپوشانی نموده و خود را از افشا شدن این طرح مبرا نشان دهد.

البته لازم به ذکر است پس از افشا شدن این خبر بسیاری از عناصر دوم خردادی از جمله موسوی خوئینی ها، سید کاظم موسوی بجنوردی، موسوی لاری، سراج الدین موسوی، غلامحسین کرباسچی و یاسر هاشمی رفسنجانی و همچنین میرحسین موسوی و رهنورد نیز ضمن حضور در منزل کروبی با وی دیدار کردند.
یکی منبع آگاه در خصوص این دیدارها خبرداد که اکثر افراد دیدار کننده با کروبی ضمن روحیه دادن و تشویق نمودن کروبی، وی را به ادامه ساختار شکنی ها و هتاکی ها دعوت کردند.

دوشنبه 15/6/1389 - 11:31 - 0 تشکر 228292

nasimesahri گفته است :
[quote=nasimesahri;331665;228274]طرح لو رفت،دلجویی کنیم!


تصویر بزرگ
پس از افشا شدن خبر طرح تعرض فیزیکی به کروبی توسط حزب غیر قانونی مشارکت این حزب با ارسال نامه ای به کروبی از وی دلجویی نمود.


صریح تر می فرمایید، کدام طرح؟

یعنی این تجمع توسط حزب مشارکت سازماندهی شده بوده؟

 

 


بني الاسلام علي الکلمتين,کلمة التوحيد و توحيد الکلمة

دوشنبه 15/6/1389 - 13:27 - 0 تشکر 228337

به گزارش روز یكشنبه ایرنا به نقل از روابط عمومی سپاه محمد رسول الله (ص) در این اطلاعیه ای آمده است: به حول و قوه الهی، یوم الله شكوهمند و دشمن شكن روز قدس با حضور آگاهانه و كم نظیر امت حزب الله در آخرین جمعه ماه مبارك رمضان، بار دیگر هیمنه دروغین استكبار جهانی و صهیونیزم بین الملل را فروریخت و همه فكرها و دل‌ها را متوجه مهم‌ترین مساله جهان اسلام، یعنی مساله فلسطین كرد.
این اطلاعیه می افزاید: سپاه محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ ضمن تبریك این حضور میلیونی و موثر به مقام معظم رهبری "مدظله العالی" و آحاد ملت غیور و شهید پرور ایران اسلامی، حاشیه سازی برخی عناصر خودسر را در تجمع در برابر منزل كروبی كه منجر به تیراندازی از سمت منزل وی و زخمی شدن چند تن گردید، حادثه‌ای ساخته و پرداخته عناصر بی‌تدبیر و خودسر دانسته و به شدت محكوم می‌نماید.
سپاه محمد رسول الله (ص) در این اطلاعیه تصریح می كند: از آنجا كه فرصت طلبان و نفاق داخلی، در پی بهره برداری از هر حاشیه سازی بوده است و احتمالا در مورد این حادثه خودسرانه متوسل به تحلیل‌ها و نظرات پریشان و عاری از حقیقت شده و در پی دستیابی به اهداف پلید خود می‌شوند، لذا فرماندهان، مدیران، كاركنان و بسیجیان غیور و ولایتمدار سپاه محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ این گونه حركت‌های حاشیه‌ای و عاری از تدبیر را محكوم كرده و اعلام می‌نماید كه در شرایط حاضر همه باید با آگاهی و بصیرت برای حفظ وحدت از هر گونه ایجاد خوراك فكری برای نفاق داخلی و فتنه گران خودداری نمایند.
این اطلاعیه می افزاید: سپاه محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ با دعوت آحاد مردم مومن اسلامی به هوشیاری و بصیرت مضاعف، مسببان این حاشیه سازی را افرادی خودسر و كاملا بی ارتباط با نهاد مقدس بسیج و سپاه دانسته و بر این حقیقت ماندگار پای می‌فشارد كه بهترین و برترین پاسخ و محاكمه فتنه گران، محاكمه طبیعی و مردمی و عناصر سبك سر فتنه می‌باشد. كه مورد انزجار و تنفر عمومی ملت قرار گرفته‌اند و هرگونه ایجاد حادثه خودسرانه آب به آسیاب دشمن ریختن است و سخن آخر این كه همه آگاهان و اهل بصیرت اوج، هوشمندی و تدبیر بسیجیان دریادل را باور داشته و هیچگاه تحت تاثیر تبلیغات بی اساس دشمنان قسم خورده خارجی و نفاق كور داخلی قرار نخواهند گرفت.


منبع: http://www.irna.ir/NewsShow.aspx?NID=258791

در راه رسيدن به oooooj

با مردم مهربان باش چرا که هنگام سقوط با همان مردم روبرو خواهي شد 

دوشنبه 15/6/1389 - 13:31 - 0 تشکر 228341

رسما سپاه پاسداران می گه این تجمع کار خودسرها بوده!
رجانیوز و خبرنامه دانشجویان گفتند که این تجمع خودجوش و مردمی بوده .
گویا یکی ارکاربران به نقل از جوان آنلاین می گه ، کار حزب مشارکت و طرفدارهای کروبی بوده!!!
----
برای بنده که مشخص است کار چه کسانی هست.به قول یک بنده خدایی : نیورهای "خودسر" یا "اژدهای چندسر"؟

 

 


بني الاسلام علي الکلمتين,کلمة التوحيد و توحيد الکلمة

دوشنبه 15/6/1389 - 14:22 - 0 تشکر 228363

پلیس باید پاسخ دهد

عصر ایران – تاثیرات منفی اتفاقات هفته گذشته در مقابل منزل حجه الاسلام کروبی علیه نظام و انقلاب را می توان از ابعاد و زوایای مختلف تحلیل کرد ، اما در این وجیزه کوتاه تنها با نقل مطالبی از دو واکنش روز گذشته و امروز سپاه پاسداران و روزنامه کیهان ، به تحلیل وقایع روی داده در مقابل منزل کروبی می نشینیم . 

سپاه محمد رسول الله تهران روز گذشته با صدور بیانیه ای با اشاره به اینکه نیروهای تجمع کننده در مقابل منزل آقای کروبی افراد وابسته به سپاه و بسیج نبوده اند ، این نیروها را عده ای خودسر نامید که با اقدام خود آب به آسیاب دشمن ریخته و خوراک تبلیغاتی برای دشمنان نظام و انقلاب فراهم کرده اند .

روزنامه کیهان نیز امروز ( روز دوشنبه 15 شهریور ماه 1389) در مطلبی به گمانه زنی در خصوص این حادثه پرداخته و در گمانه زنی های مختلف ، سازماندهی این عمل از سوی کروبی یا دیگر سران فتنه  را بعید ندانسته و این اقدام را به تلاش سران فتنه و آقای کروبی  برای خروج  از انزوا و مطرح شدن  دوباره  در رسانه ها نسبت داده است .


در جمع بندی این دو واکنش دیروز و امروز می توان دو  نکته مشترک یافت و آن اینکه " هر گونه شائبه  انتساب این افراد به نیروهای بسیج یا سپاه فرضیه ای باطل است و به عبارت بهتر این افراد نیروهای خودسر هستند  " و نیز " عمل این افراد یک تجمع غیر قانونی و بدون مجوز "  است . 

با توجه به این استدلال به نظر می رسد حالا که سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و نیز  روزنامه کیهان و برخی رسانه های حامی دولت ، انتساب این اقدام به خود را تکذیب  و آن را محکوم کرده و عمل عده ای از عناصر خودسر دانسته اند ، زمینه بسیار خوبی برای پیگیری قضایی و قانونی با این عناصر خودسر فراهم آمده باشد .

  در بیانیه سپاه محمد رسول الله تهران آمده است که این افراد خودسر تجمع غیرقانونی کرده و  آب به آسیاب دشمن ریخته و برای رسانه های دشمن خوراک تلبلیغاتی فراهم کرده اند . همین یک نکته کافی است تا مقایسه ای بین احکام برخی محکومان حوادث پس از انتخابات و این قبیل خودسری ها به عمل آید و اتهام مشترک دو طرف مقایسه مورد توجه قرار گیرد .

در دادگاه های پس از انتخابات بسیاری از افراد (از جمله روزنامه نگاران و فعالان سیاسی و افراد عادی) با اتهاماتی چون   ریختن آب به آسیاب دشمن، فراهم کردن خوراک تبلیغاتی برای دشمن، یا شرکت در تجمعات غیر قانونی محاکمه و محکوم شده اند.


این افراد به اتهام همین قسم اتهامات و جرایم به احکام حبس طویل المدت محکوم شده اند و انتظار است حالا که بنا به اقرار دو منبع فوق الذکر این افراد خودسر آب به آسیاب دشمن ریخته و تجمع غیر قانونی برگزار کرده اند ، برای اینکه قوه قضاییه از شائبه برخورد تبعیض آمیر با شهروندان خارج شود، این افراد خودسر را که شناسایی آنها به دلیل وجود عکس ها و فیلم ها و... بسیار ساده است شناسایی و محاکمه کند.

وانگهی نیروی انتظامی نیز باید پاسخ دهد که چرا با تجمع چندین روزه عده ای از افراد خودسر و بر هم زدن نظم و امنیت عمومی و ایجاد رعب و وحشت  و شکستن شیشه ها و پاشیدن رنگ و وارد شدن به حریم خصوصی یک آپارتمان و بر هم زدن آرامش روانی مردم یک محله سکوت کرده و اقدامی برای متفرق کردن و یا دستگیری این افراد خودسر انجام نداده است؟ 

پلیس باید صراحتاً به مردم توضیح دهد چگونه در برابر این قبیل ناامنی ها و ایجاد رعب و وحشت در قلب پایتخت بی عمل بوده و عده ای از افراد خودسر به صورت دسته جمعی با ایجاد رعب و وحشت قریب به 5 روز در مکانی تجمع کرده و آزادانه انواع و اقسام بداخلاقی ها را مرتکب شده اند و همزمان در همان محل به برگزاری مراسم شب های قدر مبادرت کرده اند؟

محاکمه قانونی این افراد خودسر شاید بتواند به تمامی این ابهامات پاسخ دهد.

 

 


بني الاسلام علي الکلمتين,کلمة التوحيد و توحيد الکلمة

دوشنبه 15/6/1389 - 19:0 - 0 تشکر 228497

کیهان می‌نویسد: گمانه دیگر می‌تواند طراحی کل ماجرا از سوی سازمان دهندگان جریان فتنه سال 88 باشد فارغ از اینکه کروبی را هم در جریان ماجرا قرار داده باشند یا اطلاع نداده باشند.


به گزارش فرهنگ نیوز، روزنامه کیهان با طرح این پرسش که چه کسانی و با کدام هدف اقدام به ایجاد تشنج و درگیری در اطراف منزل کروبی (واقع در فرمانیه تهران) کردند؟ گمانه‌های خود در پاسخ به این پرسش را نیز مطرح کرده است و نوشت:

1- گمانه نخست شخص کروبی را متهم اصلی این صحنه‌سازی در آستانه روز قدس معرفی می‌کند.

2-گمانه دوم بر آن است که این صحنه‌سازی تشنج و زد و خورد از سوی برخی سران فتنه و با هماهنگی کروبی یا بدون هماهنگی و اطلاع وی انجام گرفته است.

3- گمانه سوم، حضور و اعتراض مردم معترض به رفتارهای ضدانقلابی کروبی را برجسته می‌کند.

ارزیابی و احتمال نخست براساس برخی اخبار و قرائن معتقد است کروبی - یا برخی اطرافیان وی نظیر حسین کروبی- با صحنه‌سازی اخیر تلاش کرده‌اند همزمان به چند هدف برسند. اولا کروبی از انزوای شدید برآمده از انتخابات (330هزار رای) خارج شود و از حاشیه توجه افراطیون به متن توجه آنها منتقل شود. ثانیا اشخاص و جریان هایی نظیر خاتمی، موسوی، عبدالله نوری، حزب مشارکت و مجمع روحانیون را که در آستانه انتخابات ریاست جمهوری اقدام به دور زدن کروبی کردند، به انفعال بکشاند و به آنها تفهیم کند که او همچنان مهم و اثرگذار است!

کیهان در ادامه می‌نویسد: آنچه این ساختگی بودن صحنه درگیری در اطراف منزل کروبی را که منجر به زخمی شدن 4 نفر شد جدی می‌کند، 2 گزارش است؛ گزارش اول روایت باشگاه خبرنگاران جوان است که به نقل از یک منبع آگاه می‌نویسد: «در حالی که عده ای از اهالی محل در اعتراض به مواضع ضدانقلابی کروبی مقابل منزل وی تجمع کرده بودند، عده‌ای چوب به دست از منزل وی بیرون آمده و ضمن به کار بردن الفاظی رکیک به معترضان حمله‌ور شدند. یکی از این حمله کنندگان اسلحه خود را به سوی معترضان نشانه رفت و چند گلوله به سمت مردم شلیک کرد. پس از آن هم ده‌ها گلوله به سمت جمعیت شلیک شد.»

روایت دوم اظهارات حسین کروبی است که در گفت‌و گو با دویچه وله ادعا کرده مهاجمان را می‌شناسد و آنها از متهمان مجرمان سابقه‌دار منطقه نیاوران بوده‌اند و پیشتر به دلایل فساد اخلاقی و مشروب خواری و دلایل مشابه بازداشت شده بودند. آنها اجیر شده بودند... گروهی هم افراد بسیج جماران بودند. آنها پس از دشنام جمع می‌شدند و قرآن و نماز و دعا می‌خواندند.

«جرس» با انتشار همین خبر به نقل از «منبع آگاه که نخواست نامش فاش شود» ادعا می کند مجرمان و متهمان سابقه دار اجیر شده شعارهای ارزشی به نفع نظام سر می دادند! آنچه در ادعای جرس و حسین کروبی خودنمایی می‌کند ادعای «شعارهای ارزشی از سوی مجرمان سابقه‌دار» است و این پرسش را پیش می‌کشد که اگر انبوه نیروهای متدین و انقلابی بارها به صورت علنی به رفتارهای ضد‌انقلابی کروبی اعتراض کرده‌اند، بنابراین ابایی از استمرار این اعتراض ندارند و اگر حسین کروبی اوباش منطقه را یک به یک با سوابق فساد اخلاقی، شراب‌خواری و دزدی می شناسد، لابد سر و سری در میان بوده و یکی از اهداف این سر و سر، بدنام کردن نیروهای حزب‌اللهی و ایجاد هیجان و حاشیه‌سازی در آستانه روز قدس بوده است.

کیهان می‌نویسد: گمانه دیگر می‌تواند طراحی کل ماجرا از سوی سازمان دهندگان جریان فتنه سال 88 باشد فارغ از اینکه کروبی را هم در جریان ماجرا قرار داده باشند یا اطلاع نداده باشند.

این دو گمانه و احتمال، ناقض گمانه سوم- حضور معترضانه نیروهای متدین در مقابل خانه کروبی در فرمانیه- نیست بلکه در طول گمانه سوم تعریف می‌شود به این معنا که طراحان صحنه‌سازی اخیر با آگاهی از اینکه مردم به عملکرد کروبی معترضند تلاش کرده‌اند چاشنی درگیری و التهاب را به این اعتراض فزاینده و قابل پیش‌بینی تزریق کنند و نتایج مورد نظر را استخراج نمایند.

این در حالی است که سپاه محمد رسو‌الله طی اطلاعیه‌ای ضمن محکوم کردن تجمع مقابل منزل مهدی کروبی و اعلام اینکه افراد تجمع‌کننده ربطی به سپاه و بسیج نداشته‌اند، آنها را نیروهای خودسر معرفی کرده است.

همچنین هنگام برگزاری این تجمع سایت‌‌های اصول‌گرا افراد تجمع‌کننده را نیروهای ارزشی و مردمی معرفی کرده‌اند که به مواضع آقای کروبی اعتراض داشته‌اند!!

دوشنبه 15/6/1389 - 19:3 - 0 تشکر 228500

لطفا به پست بالا مراجه شود ، حواب مطلبتون از کیهان داده شده!

اگر لطف کنید به قسمت قرمز رنگ جواب دهید

 

 


بني الاسلام علي الکلمتين,کلمة التوحيد و توحيد الکلمة

دوشنبه 15/6/1389 - 19:5 - 0 تشکر 228503

واکنش سردار نقدی به شایعه حمله به خانه کروبی


تصویر بزرگ
رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه دشمن قصد دارد با ایجاد درگیری‌های محلی مردگان سیاسی فتنه‌گر را دوباره زنده و حزب‌الله را بدنام کند، گفت: جوانان دلسوز باید مراقب باشند و وارد چنین بازی‌هایی نشوند.

به گزارش فرهنگ نیوز به نقل از فارس، سردار محمدرضا نقدی رئیس سازمان بسیج مستضعفین که در جمع دست‌اندرکاران تربیت و آموزش بسیج سخن می‌گفت با بیان اینکه در مبارزه امروز میان حق و باطل، طرف حساب بسیج استکبار جهانی به سرکردگی آمریکاست، افزود: دست نشاندگان خرده پای استکبار حقیرتر از آن هستند که به حساب آیند.

وی با یادآوری اینکه خط مشی امروز بسیج، آگاهی بخشی و تقویت آمادگی‌ها برای به نتیجه رساندن مبارزات حق‌طلبانه مردم ایران و همه مسلمانان با نظام سلطه جهانی است، گفت: ایجاد درگیری‌های ساختگی سناریوی دشمن است؛ آنها قصد دارند با ایجاد درگیری‌های محلی مردگان سیاسی فتنه‌گر را دوباره زنده و حزب‌الله را بدنام کنند. جوانان دلسوز باید مراقب باشند و وارد چنین بازی‌هایی نشوند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین تاکید کرد: آمریکا و صهیونیست‌ها بویژه انگلیس خبیث که صحنه‌گردان این مسائل است باید بدانند که این مهره‌ها سوخته و لو رفته‌اند و از نظر مردم افتاده‌اند و با هیچ ترفندی احیا نخواهند شد.

نقدی افزود: ده‌ها میلیون ایرانی رشید روز قدس امسال روی جسد این مردگان سیاسی و بانیان شعار "نه غزه نه لبنان " رژه رفتند و با اراده آهنین خود صهیونیسم و ایادی فتنه‌گرش را زیر پا له کردند.
به گفته وی، دم عیسوی هم نمی‌تواند دیگر این مردگان را زنده کند چه برسد به درگیری‌ها و مظلوم‌نمایی‌های نمایشی.

سردار نقدی در پایان اظهار داشت: هیچ درگیری فرعی نمی‌تواند اذهان ملت ایران را از مقابله با دشمن اصلی منحرف کند و مبارزه مقدس ما با جهانخواران تا حاکمیت اسلام بر جهان ادامه خواهد داشت.

سه شنبه 16/6/1389 - 0:15 - 0 تشکر 228581

سوال : اگر این افراد از طرف کربی و انگلیس اجیر شده بودند تا با تجمع غیرقانونی ،اذهان عمومی را منحرف کنند ، چرا با آنها بر خورد نشد؟ چرا پلیس با آنها بر خورد نکرد؟

 

 


بني الاسلام علي الکلمتين,کلمة التوحيد و توحيد الکلمة

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی