• مشکی
 • سفید
 • سبز
 • آبی
 • قرمز
 • نارنجی
 • بنفش
 • طلایی
انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 3191)
شنبه 13/6/1389 - 10:36 -0 تشکر 227477
برخورد وحشیانه شاگردان آقای دستغیب با مردم+عکس ضاربان

به گزارش خبرنگار جهان از شیراز، پس از اظهارات توهین آمیز آقای دستغیب به ساحت ولایت فقیه جمع کثیری از مردم در مقابل مسجد ایشان درشهر شیراز تجمع و تحصن کردند و صرفا به شعار دادن و عزاداری به مناسبت شهادت مولای متقیان امیر مومنان، پرداختند.

در حین تجمع اعتراض امیز مردم شاگران آقای دستغیب برای مظلوم نمائی، شیشه های مسجد را شکستند و از پشت بام مسجد بر سر مردم سنگ و آجر و کپسول آتش نشانی انداختند و همزمان عده ای اوباش با چوب و چماق بر سر مردم ریختند که در این برخورد وحشیانه دهها تن زخمی شدند و به بیمارستان منتقل شدند.

بر اساس آخرین اطلاعات 24 نفر در بیمارستان بستری شدند و تعدادی نیز به صورت سرپائی مداوا شدند.

عکس شاگردان آقای دستغیب در حال پرتاب آجر و سنگ به مردم:
لازم به ذکر است عکس رهبر انقلاب در پشت بام مسجد توسط مردم متدین شیراز نصب شده است.

 

 

تصاویر مردم مضروب:

 

 

 

 

منبع:تصاویر مردم مضروب:http://www.jahannews.com/vdcfv0dyyw6dmta.igiw.html 

شکر لله شیعه ای نامی شدیم
اهل جمهوری اسلامی شدیم
از خمینی درس عشق آموختیم
در تنور جنگ و جبهه سوختیم
بیعتـی کـردیم بـا سیـد علی
راه حـق در قول و فعلش منـجلی

 
يکشنبه 14/6/1389 - 1:25 - 0 تشکر 227834

الله علم خداوند داناترین دانایان است
انشا الله به سزای اعمال خود برسند

يکشنبه 14/6/1389 - 5:7 - 0 تشکر 227874

به گزارش رجانیوز، اظهارات منتشر شده از علی‌محمد دستغیب كه در مراسم شب بیست و سوم ماه مبارك رمضان (شب قبل از حادثه) ایراد شده علاوه بر اثبات سازماندهی شده بودن این حمله، حاكی از تحریك حاضران در این مراسم به تقابل با نهادهای قانونی است.

وی با بیان این ادعا كه "اقتدار طلبان برای حصر مسجد قبا برنامه دارند"، اظهارات تحریك آمیز خود را اینگونه ادامه می‌دهد: «اینجور نیست که فکر بکنید برای ما این کارها ضرری است. هیچ ضرری به ما نیست. از برکت امام زمان (ع) ما هیچ چیزی از دست ندادیم ...وقتی که دهنمان را بستند، وقتی که دست و پایمان را بستند، خوب دیگر ما پیش خدای‌تعالی تکلیفی نداریم.»

علی‌محمد دستغیب در بخش دیگری از اظهاراتش، از كارهایی نهی می‌كند، كه دقیقاً‌ طرفداران او طی یك برنامه از پیش طراحی شده بر سر مردمی كه برای اعتراض آرام به این مسجد آمده بودند، آوردند: «راضی نباشیم که یک عده جاهلی هم اگر آمدند و یک کارهایی کردند، یکدفعه ما برآشفته بشویم؛ نباید بخواهیم نفسمان را جلو بیاریم، شیطانمان را بخواهیم جلو بیاریم و فکر بکنیم که «حالا مثلاً فلان کار بنا هست بشود، ما هم بزنیم هر جوری شد، شد». یک عده‌ای را مثلاً لت و پار کنیم. این درست نیست که انسان بایستد تا لت و پار بشود ولی این هم صحیح نیست که ما به خاطر اینکه یک جایگاهی که جایگاه صدق است (بله جایگاه صدق است؛ جایگاهی است که خون شهیدان در آن ریخته شده است) بخواهیم این مکان را به هر شکلی حفظ کنیم. اگر احیاناً یک عده‌ای بنشینند به حساب تخیلات خودشان و به حساب توهمات خودشان (اینهایی که از سی سال پیش کینه‌هایی داشتند و پشت پرده هستند) برنامه‌ای برای مسجد داشته باشند، اما ما هیچ وقت راضی نیستیم که بخواهیم به اصطلاح مقابله به مثل کنیم و تلافی اعمال آن‌ها را داشته باشیم».

وی در بخش دیگری از این سخنان تحریك‌آمیز با اشاره به سخنان دو تن از افراد حاضر برای ماندن در مسجد گفت: «ما در صدد این نیستیم که بخواهیم کسی را کتک بزنیم، خونریزی بکنیم لشکر کشی کنیم و از دوستان عزیزمان از این دو برادری که الان صحبت کردند، خواهش می‌کنیم که بعد از پایان مراسم همه به خانه‌‌های خود بروند. شهیدان این مسجد خودشان حافظ هستند؛ یقیناً آنها زنده هستند، آنها حاکم هستند؛ هرکه بخواهد به هر نحوه‌ای فکر بکند که این مسجد را غیر از خانوادهٔ شهیدان، غیر از کسانی که وابسته به خانواده شهدا هستند، غیر از متقین، فکر بکند که می تواند نماز بخواند، اشتباه می‌کند و مطمئن هستم که این گونه است که اصلا نمی‌توانند اینجا بایستند. برای اینکه نزدیک به ۸۰۰ نفر ۹۰۰ نفر یا هزار نفر یا بیشتر شهیدانی که اینجا هستند، اینها روحشان حاضر است؛ مگر می‌شود کسی همچین کاری بتواند بکند که یه عده‌ای بیایند مسلح، با تفنگ با تجهیزات نظامی بیایند مسجد را از بین ببرند و آن را حصر کنند؟ خدای‌تعالی در حال اینکه رأفت دارد، مهربان است ولی کارهایش روی حساب است لذا شما از این جهت ناراحت نباشید».

پایگاه اطلاع رسانی دستغیب سپس می‌نویسد: در این هنگام که صدای گریه جمعیت بلند شده بود آیت الله دستغیب اعلام کردند: «نمی‌خواهد گریه کنید؛ درست نیست؛ شما خدا را دارید، پیغمبر را دارید، ائمه اطهار را دارید. هر کس که می‌خواهد به مسجد تجاوز کند و تعرّضی بکند، او باید گریه کند.»

سایت دستغیب البته توضیح نداده است چرا بیش از 100 نفر از مریدان حلقه به گوش او علی‌رغم این‌همه تأكید در مسجد مانده و با تدارك آلات ضرب و شتم؛ چوب و چماق و سنگ و آجر و كپسول آتش‌نشانی ده‌ها نفر از معترضان را مجروح و روانه بیمارستان كردند.

علی‌محمد دستغیب در ادامه اظهاراتش به سپاه و بسیج حمله كرده و می‌گوید: «امیدواریم که این افراد سر عقل بیایند! کسی به مسجد تعرض نمی‌کند جز همین نظامی‌ها و الا مردم عادی که نمی‌آیند به مسجد تعرض کنند. نظامی هم که نباید به مسجد تعرض کند! این نیروهای به اصطلاح یا بسیجی یا لباس شخصی، اینها هستند که به مسجد تعرض می‌کنند.»

منبع:598.irو رجانیوز

شکر لله شیعه ای نامی شدیم
اهل جمهوری اسلامی شدیم
از خمینی درس عشق آموختیم
در تنور جنگ و جبهه سوختیم
بیعتـی کـردیم بـا سیـد علی
راه حـق در قول و فعلش منـجلی

 
يکشنبه 14/6/1389 - 6:45 - 0 تشکر 227877

یعنی ما باید باوركنیم كه این جماعت كثیر!!!!!!!!!!(كه سر جمع 30 نفر نمیشن) داشتن برای خودشون عزاداری میكردن بعد شاگردان اقای دستغیب یهو همینطوری حمله كردن به اینا...!
جالب تر اینكه اون چند نفر تو عكس دوم تشریف بردند رو سقف مسجد دارن عزاداری میكنند...شاگردذان ایشان هم این همه وسیله ی دفاعی جور كردند برای حمله به مردم عزدار!!!!!
بله...شما گفتی ما هم باور كردیم...!
در ضمن به قول قدیمی ها
از هر دستی بدی از همون دست میگیری

دوشنبه 15/6/1389 - 3:44 - 0 تشکر 228233

این روزها خیلی ها نان اسم پدرانشان را می خورند

مرگا به من که با پر طاووس عالمي

يک موي گربه ي وطنم را عوض کنم

دوشنبه 15/6/1389 - 10:0 - 0 تشکر 228266

بسم رب الشهدا

اقای دستغیب یک روحانی و مرجع تقلید هست چرا باید پشت سر اعلم خودشون که ولی فقیه هست نادانسته و از روی غفلت سخن پراکنی و مردم رو ازرده کنند چرا دیگران که این چیز ها رو میبینند عاقل نمیشوند
مگر اقاای کروبی نبود که بلوا کرد و الان زندگی ندارد
من نمیدونم اگر شاگردان دستغیب داشتن دفاع میکردند چرا صورت پوشانده بودند این دفاع بود یا حمله
تو این دوره زمانه ادم حتی به مراجع هم نمیتونه اعتقادی داشته باشه

جانم فدای رهبر

خدايا انکه در تنهاترين تنهاييم تنهاي تنهايم گذاشت

او را در تنهاترين تنهاييش تنهاي تنهايش مگذار

دوشنبه 15/6/1389 - 11:53 - 0 تشکر 228295

من فقط یک کد می دم :
این اتفاقات در روز جمعه-روز قدس- اتفاق افتاده.در محل مسجد قبا.
مسیر راهپیمایی در روز قدس در شیراز هم مشخص است
مسجد مذکور _قبا_ هم در کوچه ایی در یک باز قدیمی است. که از مسیر راهپیمایی دور است.
---------------------------
طلاب آیت الله دستغیب که در همان مسجد زندگی می کنند (حجره شان همانجاست).
سوال: این افرادی که به قول شما مردم در کنار مسجد قبا برای چی آمده بودند؟؟
عکس هایی در پست بعد می گذارم ، نشا می دهد که افرادی به مسجد حمله کردند . وطلاب از جانشان دفاع کردند. فیلمهایی هم مجود است که کاملا نشان می دهد که به طرف مسجد سنگ پراکنی می کنند.
----------
***دوستان!این بنده ی خدا ها که قدرتی ندارند.یک سری طلبه هستند . نه باتومی دارند نه زرهی دارند نه به نیروهای بیسج وصل هستند نه پشتیانی نیروهای انتظامی را دارند.چگ.نه حمله می کنند؟؟

 

 


بني الاسلام علي الکلمتين,کلمة التوحيد و توحيد الکلمة

دوشنبه 15/6/1389 - 12:6 - 0 تشکر 228298

abjad8 گفته است :
[quote=abjad8;419455;228233]این روزها خیلی ها نان اسم پدرانشان را می خورند

میشه واضح تر بگیت؟

نکنه فکر کردید، آیت الله دستغیب پسر...؟

 

 


بني الاسلام علي الکلمتين,کلمة التوحيد و توحيد الکلمة

دوشنبه 15/6/1389 - 13:19 - 0 تشکر 228330

دوستان چقدر از مرحله پرت هستنند من چند تا عكس دیگر میگذارم تا دوستان متوجه شودنند وچشم بر روی حقیقت نبند ند.

سوال اساسی اینجاست كه چرا عددای از طرف داران ویا شاگردان این آقای دستغیب  روی صورت خودشون را پوشیدنند؟

سوال بعدی چرا اگر مردم قصد حمله علیه آقای دستغیب را داشتنند از مردم ضد شورش استفاده نكردنند كه همان جوری كه در عكس پایین ملاحضه میكنید مامور نیرو انتظامی ودو نفر از مامورهای ضد شورش توسط شاگردان آقای دستغیب مورد حمله و زخمی شدنند؟ 

شکر لله شیعه ای نامی شدیم
اهل جمهوری اسلامی شدیم
از خمینی درس عشق آموختیم
در تنور جنگ و جبهه سوختیم
بیعتـی کـردیم بـا سیـد علی
راه حـق در قول و فعلش منـجلی

 
دوشنبه 15/6/1389 - 13:21 - 0 تشکر 228331

برای عكس های بیشتر می توانید به آدرس زیر مراجعه كنید
http://shiraze.ir/page.asp?tid=4327

شکر لله شیعه ای نامی شدیم
اهل جمهوری اسلامی شدیم
از خمینی درس عشق آموختیم
در تنور جنگ و جبهه سوختیم
بیعتـی کـردیم بـا سیـد علی
راه حـق در قول و فعلش منـجلی

 
دوشنبه 15/6/1389 - 13:43 - 0 تشکر 228345

مستندی از هجوم وحشیانه شاگردان سید علی محمد دستغیب

پس از حمله سازماندهی شده مریدان سید علی محمد دستغیب بوسیله چوب، سنگ وقمه به مردم روزه دار شیراز در روز قدس، باوجود عکس ها ومستندات فراوان که مهرتایید دوباره ای بر خشونت ورزی اهالی مسجد قبا زد، اکنون جهت تنویر افکار عمومی و روشنگری اقدام به ارائه فیلمی از ماهیت مسجدقبا می کنیم. تا مردم بصیر و ولایتمدار شیراز بیش از پیش با ماهیت این جریان آشنا شده ومسئولین هم کمی تامل و تجدیدنظر کنند.

اصحاب جمل 1

اصحاب جمل 2

اصحاب جمل
3

شکر لله شیعه ای نامی شدیم
اهل جمهوری اسلامی شدیم
از خمینی درس عشق آموختیم
در تنور جنگ و جبهه سوختیم
بیعتـی کـردیم بـا سیـد علی
راه حـق در قول و فعلش منـجلی

 
برو به انجمن
فعالترین ها در هفته گذشته
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی