سينما و تلویزیون (بازدید: 4618)
پنج شنبه 11/6/1389 - 14:21 -0 تشکر 227033
در تلوزیون ببینید

سلام خدمت همه دوستان عزیز تبیانی

در این تاپیک می توانید برنامه هایی که قرار است در تلوزیون گذاشته شود ، رو مشاهده کنید . می تونید همیشه به این تاپیک سر بزنید  و زمان برنامه های تلوزیون و مختصری اطلاعات از اون فیلم پیدا کنید ، مثل کارگردان فیلم ، بازیگران ، تهیه کننده وهمچنین خلاصه ای از فیلم رو بخونید .

 

 

thank you for attention

پنج شنبه 11/6/1389 - 14:26 - 0 تشکر 227035

«دایره راز»
فیلم تلویزیونی «دایره راز» به كارگردانی و تهیه كنندگی افشین صادقی با بازی مسعود كرامتی، مجید مشیری، بهرام ابراهیمی و شهره سلطانی پنجشنبه 11 شهریور ساعت 14:45 از شبكه یك سیما پخش می شود.
دو سال پیش اتومبیلی به بهروز شجره، پنجاه ساله می زند و فرار می كند، بهروز به كما می رود. پلیس سرنخی از راننده فراری پیدا نمی كند و احتمال می دهد كه تصادف سهوی و بدون قصد قبلی بوده اما كم كم مشخص می شود بهروز كه مهندس پیمانكار بوده مجتمعی هشت واحدی دركرج را به حدود چهل نفر فروخته، شاكیان مدام به دفتر كار تعطیل و سپس به خانه او می روند و طلبشان را می خواهند.

 

thank you for attention

پنج شنبه 11/6/1389 - 14:29 - 0 تشکر 227037

«پیوند»
فیلم تلویزیونی «پیوند» به كارگردانی سعید ابراهیمی فر و تهیه كنندگی علیرضا سبط احمدی جمعه 12 شهریور ماه ساعت 16 از شبكه یك سیما پخش می شود.
داستان فیلم تلویزیونی «پیوند» در مورد میلاد كودكی ایرانی است كه بواسطه بیماری مغزی به كما می رود. همزمان با او در بیمارستان در بخش كودكان تعدادی بچه از فلسطین و غزه بستری كرده اند. یكی از آنها نوال دختر بچه فلسطینی است كه علاه بر مجروحیت، نارسایی قلبی هم دارد. بعد از كش و قوسی پدر و مادر میلاد رضایت می دهند تا قلب میلاد به نوال پیوند زده شود و او از مرگ حتمی نجات پیدا می كند.
ژاله صامتی، مجید مظفری، بهروز بقایی، بهناز جعفری و ایرج سنجری در فیلم تلویزیونی پیوند محصول گروه فیلم های تلویزیونی شبكه یك بازی كرده اند.

 

thank you for attention

پنج شنبه 11/6/1389 - 14:31 - 0 تشکر 227038

«شب پدر»
فیلم سینمایی «شب پدر» به كارگردانی محمدرضا صمدپور و تهیه كنندگی نگهدارحیدری رامشه جمعه 12 شهریورماه ساعت 17:30 از شبكه دو سیما پخش می شود.
در خلاصه داستان فیلم با بازی حسن جوهرچی، عسل بدیعی و كاظم افرندنیا می بینیم:علی پسر 12 ساله­ای است كه پدرش در اثر سانحه ای هنگام فیلم برداری یك فیلم سینمایی، از ناحیه صورت دچار سوختگی شدیدی شده است. بدحالتی صورت پدر باعث شده آنها از محله قدیمیشان نقل مكان كرده به محل دیگری بروند. علی در مدرسه جدیدش، برای اینكه مجبور نباشد پدرش را بیاورد و در نتیجه هم شاگردی هایش او را ببینند چنین عنوان می كند كه پدرش از دنیا رفته است.

 

thank you for attention

پنج شنبه 11/6/1389 - 14:33 - 0 تشکر 227040

«سر كو»
فیلم تلویزیونی «سركو» به كارگردانی ژول فارژ محصول سال 2006 فرانسه صبح پنجشنبه 11شهریورساعت 11 ازشبكه چهارسیما پخش می شود.
داستان حقیقی «سركو» سال 1900 در امپراتوری روسیه روی داده است. دیمیتری قزاق براسب كوچك خاكستری خود سركوسوار است و پس از ماجراهایی خارق العاده به سن پترزبورگ و به دربار تزارمی­رسند. این قزاق جوان و اسبش عجیب ترین موفقیت سواركاری تمامی دوران ها را به انجام رسانده اند، سفری واقعی كه هر سواركاری را شیفته می كند.

 

thank you for attention

پنج شنبه 11/6/1389 - 14:34 - 0 تشکر 227041

«آلاتریس»
فیلم سینمایی آلاتریس ساخته آگوستین دیاز جمعه 12شهریور ساعت 8:30 از شبكه چهار سیما پخش می شود.
در قرن هفدهم اسپانیا بزرگترین امپراطوری جهان است و فیلیپ چهارم پادشاه این سرزمین با اقتدار در حال فرمانروایی قلمرو خویش است و در این دنیا وظیفه صدراعظم او دوك الیوراس در اداره سرزمینها از اروپا تا فیلیپین و قسمت هایی از آمریكا و آفریقا بسیارسنگین است. اما اسپانیایی ها در تصرف سرزمین فلاندر مشكل بزرگی دارند و با مقاومت شدید سربازان آن منطقه مواجه هستند. آلاتریس یك كهنه سرباز شجاع اسپانیایی است كه از جنگ فلاندر بازگشته است. او در عین حال برای كشتن دو انگلیسی از كلیسای تفتیش عقاید پول می گیرد، اما از كشتن آن دو امتناع می كند و با همكارش كه این كار به آن دو واگذار شده است اختلاف پیدا می كند و كینه ای قدیمی بین آن دو بوجود می آید.
دیگو مرتنسونو و النا آنیا در فیلم سینمایی آلاتریس محصول2007 اسپانیا بازی كرده اند.

 

thank you for attention

پنج شنبه 11/6/1389 - 14:38 - 0 تشکر 227043

«موش های تونل»
فیلم سینمایی موش های تونل به كارگردانی او بول جمعه 12 شهریور ساعت 14:20 از شبكه تهران پخش خواهد شد.
موشهای تونل داستان سربازان خودباخته آمریكایی است كه در جنگ ویتنام دست به كشتارهای زیادی زدند، اما در نهایت هیچ یك از آنها به كاری كه می كردند معتقد نبودند.ترس آنها از ویتنامی ها بارها و بارها باعث مرگشان می شد و اغلب آنها مغلوب جنگهای زیرزمینی ویتنامی ها می شدند و در نهایت قصاوت و بی پایه بودن این جنگ از سوی آمریكا، باعث شكست آنها شد. اما نمایش این بی عدالتی آمریكاچه بر ویتنامی ها و چه برسربازان خودكاملاً نمود می یابد و در نهایت كلیه سربازان در یك جزیره هنگامی كه محكوم به شكست می شوند ازسوی نیروهای خودی بمباران شده و همه می میرند.
مایكل پری، ویلسون بتل، میچ ایكینز و اریك ایدم درفـیـلـم سینمایی " موشهای تونل " محصول سال 2008 كشورهای كانادا وآلمان در ژانر درام،جنگی وحادثه­ای ایفای نفش كرده اند.

 

thank you for attention

پنج شنبه 11/6/1389 - 14:39 - 0 تشکر 227044

«چهره در غبار»
جمعه ساعت 14 فیلم تلویزیونی «چهـره در غبار» به كارگردانی سیدرحیم حسینی از سیمای استانها پخش می شود.
در جریان حمله عراق به خرمشهر، زن نقش اول فیلم كشته می شود و فرزند نوزادی توسط یك سربازعراقی دل رحم به عراق برده می شود تا كودك از جریان جنگ دور باشد .بعد ازسال­ها پدركودك ( جهانگیرالماسی ) با پیدا كردن نشانه هایی از دخترش به عراق كه در اشغال آمریكایی ها است می رود تا دخترش را پیداكند.
جهانگیر الماسی ، علیرضا اوسیوند، مهران رجبی و الیزابت امینی درفیلم تلویزیونی " چـهـره درغبـار " از تولیدات مركز خوزستان درسال 1384 به عنوان بازیگران اصلی بازی كرده اند.

 

thank you for attention

جمعه 12/6/1389 - 15:48 - 0 تشکر 227316

فیلم تلویزیونی «پیوند» (نام موقت) به كارگردانی سعید ابراهیمی فر و تهیه كنندگی علیرضا سبط احمدی برای پخش در روز قدس از شبكه اول سیما آماده نمایش می شود.

ژاله صامتی در پیوند

تله فیلم پیوند

علیرضا سبط احمدی تهیه كننده در گفت و گو با خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس گفت: تصویربرداری فیلم تلویزیونی «پیوند» را اول مردادماه در تهران آغاز كردیم و 28 مردادماه تصویربرداری در تهران به پایان رسید و تدوین همزمان تصاویر نیز توسط اوژن سیداشرفی به نیمه رسیده است.

مجید مظفری در پیوند

تله فیلم پیوند

وی درباره ویژگی های فیلم برای پخش در روز قدس توضیح داد: نگاه انسانی جاری در فیلم و نوع دوستی یكی از ویژگی های بارز فیلم است.
به گزارش فارس، حدود 70 درصد از صحنه های فیلم در بیمارستان تصویربرداری شده است و مابقی در لوكیشن های داخلی و خیابان های تهران ضبط شده است.

ژاله صامتی در پیوند

تله فیلم پیوند

ساخت موسیقی فیلم به «محمد كلاسی بهار» سپرده شد تا هرچه سریع تر مراحل فنی فیلم به پایان برسد و روز 12 شهریورماه از شبكه اول سیما پخش شود.
فیلمنامه فیلم را محمد میرعلی اكبری را نوشته و داستان فیلم درباره خانواده متمولی را به تصویر می كشد فرزندشان دچار ضایعه مغزی می شود این خانواده از ابتدا مخالف كمك به كودكان فلسطینی هستند اما ...

مجید مظفری در پیوند

تله فیلم پیوند

در این فیلم ژاله صامتی، مجید مظفری، بهروز بقایی، بهناز جعفری، آزیتا خرمی، ایرج سنجری، بهارك صالح نیا و... بازیگران خردسال: افشین رضایی، عرشیا صادقی و آرمینا مغزی به ایفای نقش می پردازند.

ژاله صامتی در پیوند

تله فیلم پیوند

تعدادی از عواملی كه در ساخت فیلم همكاری دارند، عبارتند از:
نویسنده فیلمنامه: محمد میرعلی اكبری/ كارگردان: سعید ابراهیمی فر/ تهیه كننده: علیرضا سبط احمدی/ مدیرتصویربرداری: مصطفی احمدیان/ صدابردار: محمد صالحی/ طراح صحنه و لباس: مهسا عظیمی/ گریم: رسول سیدعربی، یاسمین محب اهری/ مدیر تولید: داود جمشیدی/ دستیار اول كارگردان و برنامه ریز: مجتبی طاهرخانی/ دستیاركارگردان: مهشاد فاضلی/ منشی صحنه: الهام راد/ عكاس: رضا عباسی/ دستیاران تصویربردار: ونداد احمدیان، كامیار داهول، محمد اسدی / دستیاران صحنه و لباس: ندا نصر، وحید آقایی، بنفشه شوقی/ مدیرتداركات: محمد جمشیدی.
«پیوند» را علیرضا سبط احمدی به سفارش شبكه اول سیما برای پخش در روز قدس تهیه و تولید می كند.

 

thank you for attention

شنبه 13/6/1389 - 7:47 - 0 تشکر 227449

سلام
امیدوارم این بحث همیشه بروز رسانی بشه

اما مشکل اینجاست که تلوزیون هیچ وقت چیزی برای دیدن نداره(چیزی که ارزش دیدن رو داشته باشه)

موفق باشی

از دیروز بهره ببر ، در حال زندگی کن و به فکر فردا باش
دوشنبه 15/6/1389 - 18:56 - 0 تشکر 228495

با سپری شدن مراحل فنی فیلم تلویزیونی «روزی كه می آید» به كارگردانی كاوه سجادی حسینی و تهیه كنندگی پژمان لشكری پور به زودی آماده نمایش شده و روز جمعه از شبكه اول سیما پخش می شود.

روزی كه می آید

پژمان لشكری پور : مراحل نهایی صداگذاری و میكس فیلم تلویزیونی «روزی كه می آید» به كارگردانی كاوه سجادی حسینی در حال انجام است و تا روز سه شنبه فیلم آماده نمایش و تحویل سیما فیلم خواهد شد.
وی ادامه داد: آنونس های فیلم نیز آماده شده كه از اواسط هفته از شبكه های مختلف پخش خواهد شد. فیلم روز جمعه همزمان با عید سعید فطر ساعت 16 از شبكه اول سیما پخش خواهد شد.
تدوین فیلم توسط آرش زاهدی انجام شد و ساخت موسیقی و صداگذاری به ترتیب به میلاد موحدی و علیرضاكمال پور سپرده شد .
محله های كن، قیطریه و میدان خراسان لوكیشن های اصلی فیلم بودند و پس از 23 جلسه تصویربرداری به پایان رسید.
در این فیلم ستاره اسكندری، بابك حمیدیان، شبنم مقدمی، احمد ساعتچیان، جواد عزتی، عزیز هنرآموز، سیمین اسدی، محمدرضا مالكی، فرزان فیاض زاده، مینا محترمی، شقایق حصیبی و... به ایفای نقش می پردازند.
حامد افضلی و رویا خسرو مجدی فیلمنامه را نوشته اند و داستان به صورت اپیزودیك روایت خواهد شد.
فیلم سه قصه را به موازات یكدیگر درمورد نگهبان زندان ، زندانی و شخصی كه از خانه اش دزدی شده روایت می كنند، در این كار،نگهبان زندان با زندانی ارتباطی دوستانه برقرار كرده و كمك می كند كه ماه رمضان به خانه اش برود اما این آغاز یك زندگی مخاطره آمیز برای نگهبان است و...
تعدادی از عواملی كه در ساخت فیلم همكاری دارند، عبارتند از:
نویسنده فیلمنامه: حامد افضلی و رویا خسرو مجدی/ كارگردان: كاوه سجادی حسینی/ تهیه كننده: پژمان لشكری پور/ مجری طرح: حمید مولوی/ مدیر تصویربرداری: مرتضی پورصمدی/ صدابردار: مهدی صالح كرمانی/ طراح صحنه ولباس: سیامك كاری نژاد/ طراح گریم: فاطمه كمالی/ دستیار اول و برنامه ریز : چاوش هنرآموز / دستیار دوم كارگردان : مریم اسمی خانی / منشی صحنه: پانته آ حسینی/ عكاس : جلال حمیدی / مدیر تولید : مجید گودرزی / مدیر تداركات :علی اصغر رسولی.
پژمان لشكری پور تله فیلم «روزی كه می آید» را به سفارش گروه مناسبت های مركز سیمافیلم تهیه و تولید می كند.

 

thank you for attention

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی