• مشکی
 • سفید
 • سبز
 • آبی
 • قرمز
 • نارنجی
 • بنفش
 • طلایی
انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 696)
يکشنبه 7/6/1389 - 15:24 -0 تشکر 225528
نادران افشا کرد

به نام خدا

 دیدار مشایی با سفیر سابق آمریکا در اسرائیل

رقص مختلط در هتل استقلال به همراه سرو مشروب (مدعوین ایرانیان خاج از کشور)

پرداخت بدهی سی ساله ی یک ساواکی

50 میلیارد توامان خرج همایش ایرانیان خارج از کشور

 

 نادران از مذاکرات مسئول دفتر رئیس جمهور با سفیر اسبق آمریکا در رژیم صهیونیستی خبر داد و از حواشی‌ای همچون رقص مختلط، سرو مشروب و پرداخت حقوق معوقه سی ساله به ساواکی ها تحت مدیریت وی خبرداد.


به گزارش خبرآنلاین، ظهر امروز سوال الیاس نادران از منوچهر متکی در دستور کار مجلس بود که به افشاگری وی در مورد نشست اخیر ایرانیان خارج از کشور ختم شد.

اصل سوال نادران در مورد این بود که چرا در اخبار، آزادی معصومی‌نژاد و دمیرچی اتباع ایرانی بازداشت شده در ایتالیا منتسب به تلاش‌های شورای ایرانیان خارج از کشور بوده و نه وزارت امورخارجه؛ نسبت این شورا با وزارت خارجه چیست؟

منوچهر متکی در پاسخ به این سوال گفت که شورای عالی ایرانیان بر اساس مصوبه هیات وزیران در دولت هشتم شکل گرفته که دبیرخانه آن در ریاست جمهوری است و ریاست آن برعهده رئیس‌جمهور است. وزرای اطلاعات، اقتصاد، علوم، وزارت خارجه کار بهداشت دفاع رئیس سازمان صداوسیما و رئیس سازمان میراث فرهنگی و.. نیز در آن عضویت دارند.

وی با اشاره به اینکه این شورا در دولت هشتم، عنوان ستاد داشت و در دولت نهم به عنوان شورا، تغییر نام داد، افزود: وزارت امورخارجه برای آزادی اتباع ایرانی نهایت تلاش خود را کرده است. کما اینکه رئیس‌جمهور در تماس با بنده بر پیگیری وضعیت آزادی این دو نفر تاکید کردند. البته شورای عالی ایرانیان یکی از مسائلش پیگیری کار ایرانیان از طریق وزارت خارجه است و نیازهای حقوقی و مادی این پیگیری را از طریق وزارت خارجه دنبال می‌کند.

این پاسخ‌ها نادران را قانع نکرد و دوباره پرسید: اقدامات این شورا زحمات وزارت خارجه را زیر سوال می برد.

وی بی آنکه از مشایی نامی ببرد، ادامه داد: افراد معلوم الحالی که این شورا را اداره می‌کنند. یکدفعه همین آقا را بکنند وزیر امور خارجه و قال قضیه را بکنند! آنها با تاسیس این شورا به موازات وزارت خارجه می‌خواهد دستگاه دیپلماسی کشور را بی خاصیت کرده و قانون را دور بزنند و به مجلس پاسخگو نباشند.

نادران ادامه داد: در کشور هر مسئولیتب اول باید به یک آقایی داده شود و بعد بدهندش به دیگران! بنده نسبت به تفویض مسئولیت‌های اینچنینی به این آقا اعتراض دارم.

وزیر خارجه بگوید که اختیاراتی که دائما از وزارت خارجه سلب می‌شود و به افراد خاص داده می‌شود، تا کجا ادامه خواهد داشت؟ شاهدیم که برای امور جاری هم نمایندگان خاص به کشورهای خارجی می‌فرستند، آیا وزیر خارجه باید کارهایش را با آنها هماهنگ کند؟

آیا شورای عالی ایرانیان خارج از کشور و اعزام نمایندگان ویژه به دیگر کشورها تشکیلات جدیدی خواهد بود؟

آنها که بحث غرامت جنگ جهانی دوم را مطرح می کنند و یک مشت خزئبلاتی تحویل می‌دهند که نظام را تضعیف می کند.  آنها ابتدا باید آموزش ببیند که چگونه حرف بزنند!

همه این سخنان مقدمه‌ای بود برای اینکه نادران به اجلاس اخیر ایرانیان خارج از کشور بپردازد و بگوید: برای ایرانیان داخل کشور چه می‌کنید که برای خارجی‌ها می‌خواهید بکنید که تازه بعد از 30 سال بیایند و از ما طلبکار باشند؟


وی افزود: برای این اجلاس ساواکی‌ها و دلال رابطه ایران و آمریکا را دعوت کرده و حقوق معوقه 30 ساله آنها را پرداخت کرده‌اند. خیلی از اینها اگر به طریق عادی می‌آمدند، مجرم بودند و باید پاسخگوی دستگاه قضایی باشند! آنوقت شما می‌گویید که به ایرانیان خارج از کشور بدهکارید؟ شما اول به ایرانیان داخل کشور بدهکارید که هشت سال جنگ را تحمل کرده‌اند و شهید داده‌اند. در آن دوران کجا بودند این آقایان ساواکی‌ها که به آنها بدهکارید؟شما بدهکارید اما مردم و نظام بدهکار نیستند!

نادران ادامه داد: آنها خانه ایرانیان درست کردند که نه بودجه اش مشخص است و نه عملکردش. این آقا سال گذشته در سفر نیویورک با سفیر اسبق آمریکا در رژیم صهیونیستی مذاکره کرده است. متن این مذاکرات کجاست؟

نماینده تهران با بیان اینکه من به این جریان مشکوکم که تحت مدیریت این آقا دارد کارهایی انجام می‌دهد، ادامه داد: بعد رئیس جمهور در جمع دانشجویان این موارد را سطحی می‌دانند و می‌گویند که گیر دادن به اینکه پای یک خانمی به پای یک آقا خورده است، چه اهمیتی دارد! شما مطمئنید که فقط همین بوده؟ یا نمی‌دانید که در هتل مهمانان این برنامه رقص مختلط انجام شده و مشروب سرو کرده‌اند؟ بابودجه بیت المال این کارها چیست که می‌کنید؟ مجلس برای این 50 میلیارد تومان باید تحقیق و تفحص کند.


وی با بیان اینکه دولت باید ازحقوق ایرانیان خارج از کشور دفاع کند، خاطرنشان کرد: اما این کار باید از مسیر خودش صورت بگیرد. پس این همه کنسولگری برای چیست؟

حسن ختام سخنان نادران هم این بود: این آقا را وهم بر داشته که می گوید اگر کاندیدا شود 9 میلیون بیشتر از احمدی‌نژاد رای می آورد!

گفتنی است متکی با بیان اینکه سوالات در مورد اجلاس ایرانیان خارج از کشور ربطی به سوال از پیش اعلام شده از وی ندارد، از پاسخ به آنها طفره رفت. مجلس هم با رای منفی به پاسخ وزیر خارجه نشان داد که از پاسخ وی قانع نشده است.

 

http://www.khabaronline.ir/news-88316.aspx

 

 

 


بني الاسلام علي الکلمتين,کلمة التوحيد و توحيد الکلمة

يکشنبه 7/6/1389 - 15:28 - 0 تشکر 225530

باید به اصولگراها گفت:"صبح بخیر!"

 

 


بني الاسلام علي الکلمتين,کلمة التوحيد و توحيد الکلمة

دوشنبه 8/6/1389 - 3:26 - 0 تشکر 225736

آفتاب: دفتر رییس‌جمهوری ادعای نماینده مجلس مبنی‌بر دیدار اسفندیار رحیم‌مشایی، مشاور و رییس دفتر رییس‌جمهوری با سفیر سابق آمریكا در اسرائیل را تکذیب کرد./

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست‌جمهوری، دفتر رییس‌جمهوری ادعای نماینده مجلس مبنی‌بر دیدار اسفندیار رحیم‌مشایی، مشاور و رییس دفتر رییس‌جمهوری با سفیر سابق آمریكا در اسرائیل و همچنین اتهامات مطرح شده از سوی این نماینده درباره دومین همایش بزرگ ایرانیان خارج از كشور را تكذیب و حق قانونی خود برای پیگیری قضایی این موضوع را محفوظ می‌دارد.

 

 


بني الاسلام علي الکلمتين,کلمة التوحيد و توحيد الکلمة

دوشنبه 8/6/1389 - 14:12 - 0 تشکر 225791

بسم رب المهدی
این ها همه تقصیر دکتر حمدی نژاد است که مشایی را عزل نکرد
اللهم عجل لولیک الفرج

لبيک يا خامنه اي 

در کشور عشق مقتدا خامنه ايست          فرماندهي معظم کل قوا خامنه ايست

ديروز اگر يوسف عزيز مصر بود   امروز عزيز دل ما خامنه ايست

 

سه شنبه 9/6/1389 - 0:31 - 0 تشکر 226049

واكنش دفتر رئیس‌جمهور به ادعای نادران درباره مشایی

دفتر رییس‌جمهوری ادعای یك نماینده مجلس درباره اسفندیار رحیم مشایی را تكذیب كرد.

دفتر رییس جمهور ادعای بی اساس یك نماینده مجلس مبنی بر دیدار اسفندیار رحیم مشایی مشاور و رییس دفتر رییس جمهوری با سفیر سابق آمریكا در رژیم صهیونیستی و همچنین اتهامات مطرح شده از سوی این نماینده درباره دومین همایش بزرگ ایرانیان خارج از كشور را تكذیب و حق قانونی خود برای پیگیری قضایی این موضوع را محفوظ می‌دارد.
پhttp://www.rajanews.com/Detail.asp?id=60200

سه شنبه 9/6/1389 - 0:56 - 0 تشکر 226057

nasimesahri گفته است :
[quote=nasimesahri;331665;226049]واكنش دفتر رئیس‌جمهور به ادعای نادران درباره مشایی

دفتر رییس‌جمهوری ادعای یك نماینده مجلس درباره اسفندیار رحیم مشایی را تكذیب كرد.

دفتر رییس جمهور ادعای بی اساس یك نماینده مجلس مبنی بر دیدار اسفندیار رحیم مشایی مشاور و رییس دفتر رییس جمهوری با سفیر سابق آمریكا در رژیم صهیونیستی و همچنین اتهامات مطرح شده از سوی این نماینده درباره دومین همایش بزرگ ایرانیان خارج از كشور را تكذیب و حق قانونی خود برای پیگیری قضایی این موضوع را محفوظ می‌دارد.
پhttp://www.rajanews.com/Detail.asp?id=60200

اگگه دقت می کردید بنده تکذیبه ی را هم ذکر کردم

ولی در این موارد تکذیب ساده ترین راه است

 

 


بني الاسلام علي الکلمتين,کلمة التوحيد و توحيد الکلمة

دوشنبه 15/6/1389 - 18:57 - 0 تشکر 228496

جناب 4siamak خودت یک بحث را شروع میکنی ، خودت هم جواب میدی ، خودت هم تکذیبیه منتشر میکنی؟؟!!!! 

برو به انجمن
فعالترین ها در هفته گذشته
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی