انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 820)
شنبه 23/5/1389 - 11:23 -0 تشکر 220780
مدرک آیت الله جنتی

با سلام خدمت دوستان خواستم ببینم آیا کسی فهمید که بالاخره آیت الله جنتی توانست برای ادعای کمک میلیارددلاری بیگانگان به موسوی و کروبی دردرگیریهای بعد از انتخابات مدرکی ارائه کنه؟

شنبه 23/5/1389 - 13:16 - 0 تشکر 220832

یعنی شما گمان می کنید وقتی کارمندان سفارت انگلیس مستقیما وارد درگیری های تهران می شوند یعنی سرمایه گذاری انسانی بیگانگان.آنوقت از سرمایه گذاری مالی دریغ کرده اند؟ معمولا در معادلات اینچنینی پول خیلی پیشتر از نیرو وارد صحنه شده است
دوم اینکه پیرمردی 70 - 80 ساله که با وجود سی سال سابقه خدمت در این نظام آنهم یکی از کلیدی ترین ارکان آن، هنوز زندگی محقر طلبگی خود را دارد چه نیازی به دروغ پردازی دارد ؟ معمولا دروغ را کسانی می گویندکه می ترسند ثروتهای کلان باد آورده خود وفرزندان وهم حزبی ها و...یا حتی موقعیتهای شغلی حساس وکلیدی و... خود رااز دست بدهند حال با این اوصاف شخصی که به خاطر پاکدستی وصداقتش هنوز همان مسئولیتی را دارد که امام راحل به او سپرد چه دلیلی برای دروغ گفتن دارد ؟شما بهتر است به جای تردید در سخنان آیت الله جنتی فکرتان را در جایی دیگر متمرکز کنید آیت الله جنتی ولو مخالف تفکر شما باشد مطمئن باشید از اعتماد به صداقت ایشان ضرر نخواهید کرد

شنبه 23/5/1389 - 18:19 - 0 تشکر 220936

خیلی ممنون
از نمایشگاه

شنبه 23/5/1389 - 18:49 - 0 تشکر 220945

«یا ایّها الّذین امنوا اتّقوا اللَّه و قولوا قولا سدیدا».

راجع به قول سدید حتما خودتون شنیدید من دیگه چیزی نمی گم.
اما من تنم لرزید وقتی به ایت الله جنتی تهمت زیر با گذاشتن تقوا به خاطر دولت را زدید...


وقتی می فرماید که مدرک دارم دیگر تهمت نیست... اگر قوه ی قضاییه پرونده ی سران فتنه را به جریان بندازد انشالله که مدارک را هم ارائه خواهد داد...

يکشنبه 24/5/1389 - 11:14 - 0 تشکر 221107

دوست عزیز اینکه آیت الله جنتی چگونه شخصیتی بوده و هستند و اینکه خدمات زیادی به نظام کرده اند جای خود دارد.چیزی که واضح است این است که یک اصل اخلاقی ثابت وجود دارد و آن این است که اینگونه صحبت ها همواره باید با ارائه مدرک و سند باشد،در تمام مکاتب انسانی و قوانین تمام کشورهای قانونمند این یک اصل ثابت است،و منظور ما هم این نیست که ایشان مدرکی ندارند،سوال این بود که آیا مدرکی ارائه شد یا نه؟

پنج شنبه 28/5/1389 - 23:41 - 0 تشکر 222631

مگر آن موقعی که بعضی آقایان کشور را برای هوای نفس وجاه طلبی به اغتشاش کشیدن توانستند مدرکی برای ادعا های واهی خود ارائه دهند؟که الان از آقای جنتی مدرک میخواهید البته در اینکه ایشان مدرک ارائه میدهند شک نداشته باشید

پنج شنبه 4/6/1389 - 21:1 - 0 تشکر 224701

دوست عزیز کسانی که اغتشاش کردند و مغازه ها را به آتش کشیدند کا بسیار زشتی کردند که به حقوق مردم تجاوز کردند اما این چه ربطی به آیت الله جنتی دارد؟مثل این است که به من بگویند چرا تهمت می زنی؟در جواب بگویم فلانی آدم کشته!!! ما آقای جنتی را مستقلا بررسی کردیم.نمی دانم این چه روحیه ایست

سه شنبه 9/6/1389 - 15:13 - 0 تشکر 226267


حضرتعالی اخیراً از هزینه 17 میلیارد دلاری فتنه‌گران برای براندازی و همچنین سرمایه‌گذاری آنها روی مدارس خبر دادید. در این باره توضیح بیشتری بدهید. این هزینه‌ها از کجا تأمین و در کجا هزینه می‌شد؟

فقط بخشی از سرمایه‌گذاری‌های امریکا در جنگ نرم علیه ایران و براندازی نرم طی سال‌های 1991 تا 2010 بالغ بر 17 میلیارد و 700 میلیون دلار است. عمده این ارقام را خود آنها اعلام کرده‌اند. فقط قسمتی از رقم یاد شده در کیس‌های اطلاعاتی به دست آمده است.

- مبالغی که تحت عنوان جایزه به افراد مختلف داده‌اند را در رقم یادشده لحاظ نکرده‌ایم.

- میلیاردها دلاری که سرویس‌های اطلاعاتی آنها در اقدامات پنهان هزینه می‌کنند، نیاورده‌ایم.

- کمک‌هایی که به گروهک‌های تروریستی کرده‌اند را نگفته‌ایم.

- میلیاردها دلار در مؤسسات مختلف مطالعاتی هزینه می‌کنند و بخش عظیمی از مطالعات و بررسی‌های آنها مربوط به ایران می‌باشد را نگفته‌ایم. صدها مؤسسه و مرکز مطالعاتی در امریکا فعالیت دارند که البته همه آنها ایران را موضوع بررسی‌های خود نمی‌دانند اما از آنجا که کمیته خطر امریکا و اسناد امنیت ملی سال‌های اخیر امریکا، ایران را اولویت اول و خطر نخست اعلام داشته‌اند، می‌توان فهمید که سهم ایران در آن مراکز چه اندازه است.

مراکز گوناگونی تحت پوشش شناخت ایران مشغول مطالعه‌اند که در واقع ادامه همان سنت کلاسیک شرق‌شناسی و با همان اهداف استعماری است. هزینه‌های این مراکز و دست کم آن بخش‌هایی که به ایران اختصاص می‌دهند، محاسبه دیگری می‌طلبد. هدف اساسی آنها این است که همبستگی جامعه را دچار خدشه کنند. جامعه ما را از درون با فروپاشی اجتماعی مواجه سازند، باورهای مردم را تخریب کنند، جدایی دین از سیاست را تئوریزه کنند. شبهه‌سازی و شبهه‌پراکنی کنند. جوانان و اعتقادات آنها را مورد هدف قرار دهند، جمهوری اسلامی را ناموفق جلوه دهند. فرقه‌های رنگارنگ طراحی و در اجتماع اشاعه دهند. با مهدویت و شهادت‌طلبی مبارزه کنند. راه‌های دستیابی ما به علوم پیشرفته را سد کنند. مردم را ناامید سازند.

در اینجا اندکی بیشتر شرح می‌دهم: چند سفارتخانه اروپایی در تهران، یکی دو حزب اروپایی، پارلمان یک کشور اروپایی، وزارت خارجه چند کشور غربی، چند شرکت اقتصادی و نفتی غربی، دفاتر امور ایرانیان وابسته به امریکا در چند کشور و ده‌ها بنیاد و مؤسسه غربی کانال تأمین و یا انتقال بخشی از وجوه و کمک‌ها بوده است.

برخی از محورهایی که موضوع مبالغی از هزینه‌ها بوده عبارتند از:

- برگزاری کارگاه‌های آموزشی برای تعلیم آخرین روش‌های براندازی و جنگ نرم که محل برگزاری آنها در داخل و خارج بوده است. مثلاً آموزش تجربیات جنبش‌های غیرخشونت‌آمیز کشورهای اروپای شرقی به ایرانیان یکی از محورهای آموزش بود.

- ترویج تفکر سکولاریسم (جدایی دین از سیاست) با حمایت‌های همه جانبه از تشکل‌ها، افراد، مراکز و رسانه‌های مروج سکولاریسم.

- ترویج تفکر انحرافی فمینیسم با حمایت‌های بی‌دریغ از تشکل‌های فمینیست

- تأمین هزینه دوره‌های توانمندسازی و توجیه ده‌ها تشکل که با موضوعاتی مانند تغییرات جامعه ایران و نقش تشکل‌های مردم نهاد، مشکلات اجتماعی ایران و یک انقلاب بدون حقوق زنان سازماندهی شد.

- آموزش خبرنگاران افتخاری ایرانی توسط بنگاه خبرپراکنی‌ انگلیس در ترکیه

- تأمین هزینه‌های نشریات الکترونیکی دو زبانه مروج دموکراسی‌سازی از نوع امریکایی

- حمایت از چاپ و نشر گسترده محصولات مختلف فرهنگی، سیاسی ، تاریخی و ... علیه مبانی نظام و هویت ملت

- تأمین هزینه پروژه‌های مربوط به آموزش برخی خبرنگاران، تورهای تحقیقاتی، اصلاحات در قوانین، حقوق زنان و کودکان

- تأمین هزینه‌های تشکل‌های مروج پیشبرد دموکراسی امریکایی در ایران

- تأمین هزینه پروژه‌هایی که به نام ارتقای جامعه مدنی و آزادی مطبوعات فعالیت داشتند

- حمایت از سازمان‌های غیردولتی، خبرنگاران و کسانی که مروج حقوق بشر غربی می‌باشند

- تأمین هزینه‌های نفوذ در ایران، آموزش الکترونیکی و مقابله با تمهیدات نظام در فضای مجازی

- حمایت از جریان‌های سرنگونی طلب و کارگزاران و عوامل جنگ نرم

- حمایت از فعال شدن رسانه‌های مجازی و حقیقی علیه نظام

- تأمین هزینه پروژه‌های فعالیت سایبری علیه نظام

- حمایت از شماری از اعضای تشکلی معروف در حوزه دانشجویی به نام ادوار...

- تأمین هزینه‌های دفاتر امور ایرانیان دولت امریکا در باکو، فرانکفورت، لندن، استانبول، دبی و ... که وظیفه ارتباط‌گیری با ایرانیان، آموزش، تبادل تجربه و اطلاعات و فعال‌سازی افراد علیه نظام را به عهده دارند

- تأمین هزینه‌های آموزش نظامی به برخی ایرانیان در یکی از دانشگاه‌های امریکایی در یک کشور آسیای میانه از 2006 به بعد

- پرداخت به برخی افراد به دلیل انتشار داستان‌های دروغین و یا غلو‌آمیز و نشر اکاذیب علیه نظام مثلاً در مورد قتل‌های زنجیره‌ای (یکی از این افراد هم‌اکنون بازداشت می‌باشد)

- حمایت از تشکل‌هایی که به دنبال تشنج‌آفرینی، تفرقه‌افکنی و ناراضی‌سازی اقشار و طبقات مختلف هستند

- پرداخت به یک نماینده فراری مجلس (از سال 84 تا 86)

- تأمین هزینه‌‌ تبلیغات وسیع رسانه‌ای علیه نظام در مورد قتل یک زن جوان که خودشان در آشوب‌های سال گذشته او را به قتل رساندند

- تأمین هزینه‌های شبکه‌سازی‌های اجتماعی که توسط شبکه‌های ماهواره‌ای، دفاتر رسانه‌های معروف غربی و یا از طریق فضای مجازی صورت می‌گرفت

- و...

منبع شبکه ایران

چهارشنبه 10/6/1389 - 15:46 - 0 تشکر 226550

اینکه آمریکا برای رسیدن به مقاصدش در همه جای دنیا سرمایه گذاری می کند مساله ای واضح و مبرهن است،سوال این بود که برای کمک بیگانگان به کسانیکه به نتیجه انتخابات اعتراض داشتند که دونفر بودند که کاندید انتخابات ریاست جمهوری کشورمان هم بودند،آیا برای کمک گرفتن میلیارد دلاری آگاهانه آنها از بیگانگان مدرکی ارائه شد یا نه؟و در سوال اصلی این تاپیک آمده ارائه "مدرک" نه ارائه "مصاحبه"

پنج شنبه 11/6/1389 - 13:34 - 0 تشکر 227026

شما چه توجیهی می توانید برای دستگیری کارکنان سفارت انگلیس وشرکت کاvکنان چند سفارت اروپایی در ایران در بین اغتشاش گران داشته باشید ؟ حرف آیت  الله جنتی ووزیر اطلاعات یعنی مدرک سکوت همان هایی که خودشان می دانند وعدم در خواست مدرک از طرف آنها یعنی تایید حرفهای آیت الله جنتی بچه بازی نیست که برای اثبات صداقتشان یک سری مدارک را افشا کنند وتبعات دیپلماتیک آن راهم به جان بخرند آنهایی که باید منظور آیت الله جنتی را از این حرفها می گرفتند گرفتند شما خوتان را خسته نکنید

چقدر با این حرفهای شما به یاد داد گاه حسین شریعتمداری می افتم ومدرک خواستن وکیل شیرین عبادی از او جواب جنابعالی هم همان جواب شریعتمداری است به وکیل عجوزه اصلاح طلبان که چون عجوزه است می تواند بدون حجاب ابشد این آخری حرف من نیست حرف مرجع تقلید اصلاح طلبان در توجیه بدون حجاب بودن شیرین عبادی است پس حمل بر بی ادبی بنده نفرمایید 

پنج شنبه 11/6/1389 - 21:13 - 0 تشکر 227200

نه باز هم پاسخ قانع کننده نیست.ارائه مدرک ندارد،بلکه اگر مدرکی ارائه شود دیگر هیچ صحبتی از آنها در بین مردم باقی نخواهد ماند.تبعات دیپلماتیک هم پاسخ قانع کننده ای نیست.اگر تبعات دیپلماتیک داشت مطرح هم نباید می شد.بهرحال تحت هیچ شرایطی این جمله مهم نقض نخواهد شد که:
"زدن اتهام به افراد در صورت اخلاقی و قابل قبول است که همراه با ارائه مدرک باشد."

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی