ارتباطات و فن آوری اطلاعات (بازدید: 474)
جمعه 8/5/1389 - 23:48 -0 تشکر 216562
کلکسیون پردازنده های مرد روسی

Written by کیوان مساجدی   

Thursday, 29 July 2010 18:20

Russian-man-1.jpg"

یک مرد روسی، یک فرش ایرانی، یک تلویزیون کهنه و یک عدد پردازنده. آه ببخشید منظورم چند صد پردازنده بود! بله، یک کلکسیون آن هم کلکسیونی که دارای تقریبا تمامی پردازنده های دنیاست. بسیاری از این پردازنده ها را، حتی دیگر کسی به یاد نمی آورد، اما این مرد تمام آن ها را دور خود جمع کرده است. شاید عده ای این کار را بی ارزش بدانند، اما این کلکسیون ، هم از طبقه بندی خوبی بر خوردار است و هم ارزش مند است. وقت زیادی می خواسته اما احتمالا این آقا از کارش راضی است.  
 
به هر حال باید کم کم منتظر باشیم که در دوران جدید به جای کلکسیون تمبر و اسکناس مردم به گردآوری مجموعه هایی مانند سی پی یو، فلش و موبایل بپردازند. شما از این کلکسیون ها ندارید؟

 

Russian-man-2.jpg"

 

Russian-man-3.jpg"

 

اطلاعات بیشتر و مشاهده لیست کامل سی پی یوهای کلکسیون

 
برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی