انجمن ها > انجمن طنز و سرگرمی > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
طنز و سرگرمی (بازدید: 883)
شنبه 19/4/1389 - 17:9 -0 تشکر 210807
! دیدار های میان رشته ای

امید مهدی نژاد«هفته نامه پنجره-جهان نیوز»

  در پی دیدار قوی‌ترین مردان ایران با یکی از شخصیت‎ها که در فضایی سرشار از شور و نشاط و انرژی انجام شد، ستاد مرکزی دیدارهای میان‌رشته‌ای، برای تحکیم ارتباطات میان رشته‎های مختلف، برنامه زیر را برای دیدارهای آتی اعلام کرد:
هفته سوم اردیبهشت: دیدار ستاره‎های سینما با اسفندیار رحیم‎مشایی (پارت 1).
هفته اول خرداد: دیدار جمعی از فلاسفه هایدگری، اعضای حلقه فرانکفورت و اتیمولوژیست‌ها با مهدی کروبی.
هفته دوم خرداد: دیدار ستاره‎های سینما با اسفندیار رحیم مشایی (پارت 2).
هفته سوم خرداد: دیدار لیدی گاگا و دیدیه دروگبا با... [بعدا مشخص خواهد شد].
هفته چهارم خرداد: دیدار تعمیرکاران موبایل پاساژ علاءالدین با تریکوبافان سه‌راه جمهوری.
هفته اول تیر: دیدار جمعی از ماهی‌های آب شیرین آکواریومی با میرحسین موسوی.
هفته دوم تیر: دیدار ستاره‎های سینما با اسفندیار رحیم مشایی (پارت 3).

http://islamtext.files.wordpress.com/2009/08/mashaii_09_08_13.jpg


پس از انتشار عکس‌هایی مبنی بر حضور مهدی کروبی (سر شماره دو فتنه/ اعتراض)‌ و برخی دیگر از یاران و همراهان ایشان در یک مجلس ختم، و مصافحه و معانقه و مچامچه و مسامحه ایشان با برخی از مسئولین نظام و برخی از مسئولین نظام با ایشان، جمعی از ناظران آگاه با زدن گمانه‎هایی به این اتفاق واکنش نشان دادند. گمانه‎های این ناظران به شرح زیر است:
ناظر آگاه سبز پررنگ: اگر این عکس‌ها واقعی باشد باید گفت وای بر ما و وای بر جنبش سبز ایران که چنین رهبرانی دارد که پا بر خون فرزندان و شهدای این مردم می‌گذارند و دست در دست سران کودتا به ریش جنبش می‌خندند.
ناظر آگاه ضدفتنه (دوآتشه): طبق بررسی‌های کارشناسی، این عکس‌ها توسط فتوشاپ درست شده است. فتوشاپ که از ایادی استکبار است، همان‎طور که فاصله اسفندیار رحیم مشایی را با هدیه تهرانی کم کرد، دست کروبی را هم توی دست وزیر ارشاد گذاشته است تا این‎گونه القا کند که مسئولان نظام با سران فتنه سر سازش دارند، در حالی‎که ما اطلاع موثق داریم که غیرت دینی برخی مسئولان به‎اندازه‌ای است که اگر هریک از سران فتنه را ببینند رأسا خرخره او را خواهند جوید و جسدش را آتش خواهند زد.
ناظر آگاه ضدفتنه (بوداده، ملایم): این عکس‌ها واقعی هستند و اگر دقت داشته باشیم، نمایشگر رأفت اسلامی هستند. رأفت اسلامی مسئولان ما در حدی است که حتی یک سرِ فتنه یا اگر درست‌تر بگوییم، سرِ معترض را هم در آغوش می‌گیرد و می‌فشارد.
ناظر آگاه مردمی: اینجانب ضمن عرض تبریک به همه مسئولان نظام بابت این‎که مشکلات به‎خوبی و خوشی حل شد، برای کلیه مردم اعم از کتک‌خورده و کتک‌زده و تجاوز‌کننده به دیوار بیت آقای کروبی و سبزِ فتنه‌گر و پیرمردِ شهیدپرور و بسیجی و کارگر و کارمند و کاسب و تخریب‌کننده سنگ قبر و شاعرِ ترانه‌سرا و غیره و غیره، صبر جمیل و شفای عاجل و تأسی به مسئولین رئوف و غیره از خداوند منان مسئلت می‌نمایم. به امید مصافحات و معانقات بیشتر و رفع فتنه از جهان.
پرسش بنیادین
اسفندیار رحیم مشایی، با طرح سؤالی اتیمولوژیک، اپیستمولوژیک، پسیکولوژیک و تخیلی، بار دیگر اذهان بشریت را به خود مشغول کرد. مشایی، مشهور به رییس‌دفتر رییس‌جمهور، در واکنش به خبرنگاری که مدعی بود هوشنگ امیراحمدی، مشهور به دلال رابطه با آمریکا، دختری دارد که تأسیس ساختمان جنبش غیرمتعهدها به او واگذار شده، گفت:
«اصلا هوشنگ امیراحمدی دختر دارد یا ندارد؟»
ناظران علمی، فلسفی در حالی‎که انگشت‌های خود را در دهان‌شان گذاشته و می‌گزیدند، پس از ابراز تحیر و شگفتی اعلام کردند كه این پرسش پس از پرسش از جبر و اختیار و نیز پرسش در باب امکان فلسفی معاد جسمانی، جدی‌ترین پرسشی است که در سطح بشریت و حتی کرات آسمانی مطرح شده است.
گفتنی است لجنه‌ای از محققین ژنتیک به همراه جرگه‌ای از علمای فلسفه زبان هم‌اکنون مشغول تحقیق و تأمل برای یافتن پاسخ این سئوال بنیادین هستند که به محض رسیدن به جواب، آن را به‎سمع و نظر شما خواهیم رساند.
...
 

شنبه 19/4/1389 - 17:31 - 0 تشکر 210809

گاف های اسفندیار

1- مشایی: ما باید به سمت و سوی مدل ترکیه حرکت کنیم! باید کاری کنیم که در جناح ما از سردار تا «گلزار» در کنار یکدیگر حضور داشته باشیند (جهان نیوز 12/3/89)

* این جور که معلوم است ترکیه و حوادث آن خیلی به دهن اسفندیار جان مزه کرده که قرار است به سمت و سوی آن حرکت کنند! اگر هم نمی گفتند از همنشینی ایشان با هدیه و مهتاب و مهناز  معلوم بود که سمت حرکت اسفندیار جان به سوی کدام مدل است! البته تکلیف دولتی که ریاست کارگروه فرهنگی آن (یعنی یازده وزارتخانه مرتبط با فرهنگ!) بر عهده همین اسفندیار جان باشد هم خود به خود معلوم است! در ضمن به ما هم مربوط نیست که کدام سردار میخواهد در کنار «گلزار» برای مشایی و زیر علم او سینه بزند!


* از همه کسانی که قادر به درک معانی و مفاهیم بلند مستتر در جملات فوق الذکر آقای مهندس مشایی شده اند خواهشمندیم ما را بی بهره نگذارند!

* به نظر شما سمت بعدی مشایی چیست؟
الف- مسئول هماهنگی ادبیات ایران در جهان

ب- مدیر پروژه باز پس گیری غرامت اشکانیان از سلوکیان

ج- ریاست شورای عالی جذب و جمع آوری سردار تا گلزار

د- معاون رییس جمهور در امور معنویت فرامدرن

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی