فرهنگ پایداری (بازدید: 746)
شنبه 12/4/1389 - 8:53 -0 تشکر 208836
اعلام جنگ امام، بعد از جنگ!

«امروز جنگ حق و باطل، جنگ فقر و غنا، جنگ استضعاف و استكبار و جنگ پابرهنه‌ها و مرفهین بی‌درد شروع شده است. و من دست و بازوی همة عزیزانی كه در سراسر جهان كوله‌بار مبارزه را بر دوش گرفته‌اند و عزم جهاد در راه خدا و اعتلای عزّت مسلمین را نموده‌اند، می‌بوسم و سلام و درودهای خالصانة خود را به همة غنچه‌های آزادی و كمال نثار می‌كنم و به ملت عزیز و دلاور ایران هم عرض می‌كنم. خداوند آثار و بركات معنویت شما را به جهان صادر نموده است. و قلبها و چشمان پرفروغ شما كانون حمایت از محرومان شده است، و شرارة كینه انقلابی‌تان جهانخواران چپ و راست را به وحشت انداخته است... .ما درصدد خشكانیدن ریشه‌های فاسد صهیونیزم، سرمایه‌دارای و كمونیزم در جهان هستیم، ما تصمیم گرفته‌ایم به لطف و عنایت خداوند بزرگ، نظامهایی را كه به این سه پایه استوار گردیده‌اند، نابود كنیم و نظام اسلام رسول الله ـ صلی‌الله علیه و آله و سلم ـ را در جهان استكبار ترویج نماییم و دیر یا زود ملتهای در بند، شاهد آن خواهند بود... .مسلمانان جهان و محرومین سراسر گیتی از این برزخ بی‌انتهایی كه انقلاب اسلامی ما برای همة جهانخواران آفریده است، احساس غرور و آزادی كنند و آوای آزادی و آزادگی را در حیات و سرنوشت خویش سر دهند و بر زخمهای خود مرهم گذارند كه دوران بن بست و نا امیدی و تنفس در منطقه كفر به سر آمده است و گلستان ملتها رخ نموده است... .»این بخشی از پیام امام(ره) هنگام پذیرش قطعنامه 598 بود، یعنی اعلام پایان جنگ و البته اعلام آغاز جنگی دیگر! جنگی كه ابعادی به عمق تاریخ و عرض تمام گیتی دارد و اینك نیز ادامه...آیا من و تو در این جنگ شركت كرده‌ایم؟!

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی