فرهنگ پایداری (بازدید: 802)
چهارشنبه 9/4/1389 - 20:54 -0 تشکر 208354
پلاك های بی نشان

ای طلوع عشق در امواج خاك ساحل خورشید چشمانت كجاست روح تو می تابد از معراج خاك بغض دریا ذوق توفانت كجاست آمدم برخیز دستم را بگیر ورنه من این راه را گم می كنم ای تو را دریا و توفان در ضمیر گر نتابی ماه را گم می كنم می گذشت از روی سنگر عطرخیز بوی صبح یاس های كهكشان باز می تابد ز عمق خاكریز یك چفیه , یك پلاك بی نشان در تفحص از حریم آفتاب خاك ها را می زند یك سو دلم می شود پیدا نسیم سبزآب مثل دریا می شود از او دلم خفته اما روی گلفرش سحر در كنارش كوله باری از امید بار دیگر می گشاید بال و پر می رود تا كهكشانها این شهید زخم عاشورا نمایان بر تنش می وزد از پیكرش بوی حسین نقش بود این جمله بر پیراهنش عشق یعنی , « زائر كوی حسین »  بیاد مردان هورالعظیم و فتح المبین

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی