انجمن ها > انجمن طنز و سرگرمی > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
طنز و سرگرمی (بازدید: 445)
چهارشنبه 9/4/1389 - 20:49 -0 تشکر 208352
تذكره المقامات ویروس

آن تنها مشكل بشر . آن هیچ چی ندار در بدر  .  آن موجود دردسر ساز برنده  .آن آویزان میان مرده و زنده .   آن موجود لوس. مسمی به ویروس لعنت ا.. علیه . موجودی بس عجیب بود و فاقد ساختار سلولی بود . گویند روزی از ویروس در مورد منشا تشكیلش سوال كردندی پاسخی داد كه همه در آن متعجب ماندی . گفتا  : كه منقول است از اجدادمان  DNA  یا RNA  ای بودیم كه از سلولها برون افتادیم  خودمان را لخت و عور دیدیم این بود كه جامه ی  پروتئینی به دور خود پیچیدیم . زمانی دیگر گفت  شاید از شهاب سنگها ویادیگر اجزای اتمسفر شدیم پدید. هرچه بود مطمئن بعد از تشكیل سلول آمدیم پدید .كی دید؟  هیچ كس ندید.  گویند پیوسته طی طریق كردی و از جایی به جای دیگر رفتی و به هر سلولی رسیدی فرمودی خوب جایی است این سلول . بدین جهت انگل درون سلولی اش می گفتند. از ویژگییهای موجودات زنده فقط یكی اورا بود وآن تولید مثل بود. به عبارتی نفس از آنان بر نیاید. نان به نرخ روز نخورند و رشد نكنند  . فقط به فكر تكثیر بود و از این فكر او را خلاصی نبود. پس DNA  یا RNA خود را به سلول بیمار آینده تزریق كردی و از امكانات سلول استفاده كردی و خود تكثیر یافتی و در نهایت بی معرفتی سلول بتركاندی..گویند پیوسته به دعا بودی كه خدایا مرا اندامكی بخش تا اینقدر منت سلول نكشم و از برای این خود خواهی سلول نكشم و از این فعل كثیف پای در كشم.    این قول مسجل گشته كه از كثرت گناه و جنایت دعایش تاكنون مستجاب نگشته.                                          والسلام

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی