• مشکی
 • سفید
 • سبز
 • آبی
 • قرمز
 • نارنجی
 • بنفش
 • طلایی
انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 1023)
يکشنبه 30/3/1389 - 17:43 -0 تشکر 206409
تقاضای قطعنامه جدید!

سلام

30 کشتی، بلاتکلیف روی آب

حسین کاظم‌پور اردبیلی، نزدیک به ربع قرن سکان‌دار ایران در اوپک بوده است. او در گفت‌وگو‌یی که با روزنامه پول انجام داده، با اشاره به دور جدید تحریم‌ها علیه ایران می‌گوید: چنین قطعنامه‌هایی به هیچ وجه برای اقتصاد ایران نتایج خوبی ندارد و قطعا ایران از آثار منفی آن بی‌نصیب نخواهد ماند. او خطاب به افرادی که عنوان می‌کنند که چنین قطعنامه‌هایی برای ایران بی‌اثر است گفت:

 «اگر می‌گویید که چنین قطعنامه‌هایی برای ایران بی‌اثر است، پس می‌توانید تقاضا بدهید تا چندین قطعنامه جدید هم تصویب کنند.»

کاظم‌پور اردبیلی ادامه داد: هم اکنون به دلیل قطعنامه‌های قبلی 30 کشتی ایرانی حامل انرژی روی آب‌های ایران مانده و نمی‌تواند به مقصد برود. آیا تحریم‌ها بی‌اثر است؟ نماینده سابق ایران در اوپک گفت: ذخایر نفتی ایران از دلار به یورو تبدیل شد، و ایران به علت کاهش 30‌درصدی ارزش یورو به شدت ضرر کرد. 

..........................................

آقایانی که میفرمایین قطعنامه کاغذ پاره هست لطفا تقاضا بدین قطعنامه جدید تصویب کنن

 

 

يه سري به خدا بزنيم

خيلي زود

بي بهانه...

دوشنبه 31/3/1389 - 2:0 - 0 تشکر 206462

با سلام
همه می دونن که این تحریم ها بی اثر نیست
اینیم که میگن بی اثره فقط برای دلخوشیه و بس

 

ما هرگز بلندای قامت خود را نمی دانیم
مگر ما را فرا خوانند که برخیزیم و قد برافرازیم
و آنگاه ،اگر به طرح وجود خویش وفادار مانده باشیم
قامت ما از آسمان ها خواهد گذشت

        

دوشنبه 31/3/1389 - 11:3 - 0 تشکر 206492

با سلام

متاسفم

هرگز اين چهار چيز را در زندگيت نشكن

.......................اعتماد ، قول ، رابطه و قلب ؛

.....................................يرا اينها وقتي مي شكنند صدا ندارند ، اما درد بسياري دارند ...

...چارلز ديكنز ...
دوشنبه 31/3/1389 - 11:11 - 0 تشکر 206493

به نظرم حرفایی که الان باید بزنم رو تو بحثی که قبلا بود زدم...
این تحریم ها از اول انقلاب بودن و تا حالا همین جور داره بهش اضافه می شه...خب ایا ما باید از ترس تحریم و سختی عقب بنشینیم؟! مگر در دوران دفاع مقدس تحریم نبودیم؟! ایا پداران ما ایا امام روح ا... ایا مردم به خاطر ترس از گلوله های سربی و شیمیایی و هزار جور تحریم و البته گاهی اوقات احتکار هایی که اتفاق میوفتاد عقب نشستند؟!
شما فکر می کنید که اگر یاس و نا امیدی رو بندازیم تو دل مردم می تونیم سربلند بیرون بیاییم؟! امام در اوج این مشکلات امید مردم بودند...
امریکا از اقدامات ایران در برابر زور گویی هاش عصبانی هست و ما از قول امام روح ا... می گیم این قدر عصبانی باش و از این عصبانیت بمیر...
اگر این مردم دلسرد بودند 40 میلیون رای به نظام اسلامی نمی دادند...
امریکا این چند سال مثل یه کشور که هیچ نبوغ سیاسی ندارد تنها متوسل شده است به تحریم و شورای امنیت ...
دل خوشی ما مام زمان است نه حرف هایی که می زنیم...هر کشوری اینگونه تحریم می شد تا حالا نابود شده بود....امام ایران سرفراز هنوز ایستاده است و در هر جای جهان حضور فعال دارد...
از بیانیه ی تهران بگیر تا بازنگری ان پی تی

ما می توانیم...امریکا هم هیچ غلطی نمی تواند بکند ...به حق که نمی تواند....

خدا بزرگه ....

یا حق

دوشنبه 31/3/1389 - 11:13 - 0 تشکر 206494

هوالعزیز
با توجه به ناامیدی کارکرد تحریم های اقتصادی و تهدیدهای نظامی بر علیه ایران، به نظر می رسد که هدف آمریکا و اعوانش از بازگشت به این مواضع، صرفا عصبی و منفعل نمودن ایران است. ایران طی چند ساله اخیر با اتخاذ مواضع سیاسی صحیح، قاطع و با روشنگری کامل، موجب گردید که هم آمریکا و متحدانش در موضع انفعال قرار گیرند و هم ملت ها و دولت ها مستقل به حقانیت ایران در خصوص بحث استفاده از انرژی صلح آمیز هسته ای ایمان آورند که این تلفیق منجر به یارگیری های گسترده ایران در جامعه جهانی گردیده است، لذا به قصد به هم زدن این تعادل، با همان ابزار فشارهای قدیمی، به صورت هم زمان و چند جانبه و بعضا با فشارهای غیر دیپلماتیک مثل برخورد و فحاشی هدفمند یک مزدور به منوچهر متکی، به قصد استفاده از فشارهای متحدان و دوستان داخلی ی دنباله جریان فتنه، که مدام در حال سیاه نمایی و ترساندن از آینده و حالند، دولت را در موضع انفعالی قرار داده و با به هم زدن تعادل قدرت موجود، دولت را مجبور به عقب نشینی نمایند. اینان بعد از فشارهای چند جانبه، دولت را بر سر دوراهی ادامه مذاکره و یا نفی آن قرار داده اند تا در صورت قبول مذاکره ی پس از تشدید تحریمها به نوعی عقب نشینی وادارمان کرده باشند و در صورت نفی ادامه مذاکره، با بازی های سیاسی، موقعیت ایران را در بین کشورهای بی طرف و حامی ایران متزلزل نمایند، به نوعی که وزیر امور خارجه برزیل نیز به بازبودن مسیر گفتگوها اعلام امیدواری نماید.
با توجه به کارنامه ی سیاست خارجی دولت های نهم و دهم در خنثی سازی نقشه های شوم استکبار، امید می رود تا ایران دوباره با تصمیم گیری های صحیح، آمریکا و متحدانش را دچار انفعال نموده و نه تنها از این دوراهی به سلامت عبور نماید که این تهدید را به فرصتی دیگر در جهت اثبات حقانیت ایران و اعتلای اقتدار و عزت کشور تبدیل نماید.

به نقل از یک دوست( siyavash aghajani)

دوشنبه 31/3/1389 - 18:37 - 0 تشکر 206564

به نام خدا
تقابل حق و باطل همیشه این تبعات رو داشته مگه در صدر اسلام پیامبر و مسلمونها سه سال سخت‌ترین تحریمها رو تحمل نکردن و بعضی روزا فقط یه دونه خرما برای خوردن داشتن ولی اصلا از حق عدول نکردن
دوستان مشکل اصلی ما تحریم نیست و ما برای رسیدن به اهداف مقدسمون حاضریم سختترین تحریمها رو تحمل کنیم اما چیزی که نمیتونیم تحمل کنیم بی‌عدالتی که نمونه‌های واضحش رو در فوتبال میبینیم بنظر من اگه عدالت رعایت میشد و منابع مالی درست مدیریت میشد فقیری در کشور نبود
آقای دکتر احمدی نژاد هم اگه میگن این قطعنامه‌ها کاغذ پارس منظورشون این نیست که تأثیری نداره و بعضا خودشون گفتن که تأثیر داره اما این تأثیر کمر شکن نیست و هم اینکه با این ادبیات میخوان دشمن رو تحقیر کنن و به مردم امید بدن البته همه قبول داریم و بنظرم منظور دوستان هم همین که باید دیپلماسی ما قوی باشه و با کمترین هزینه که به نظر من وضعیتمون خوب هم مقتدرانه عمل میکنیم هم هوشمندانه مثل همین توافق سه جانبه تهران که اقدام خیلی هوشمندانه‌ای بود

همیشه دلیل شادی کسی باش نه قسمتی از شادی او
و همیشه قسمتی از غم کسی باش نه دلیل غم او
سه شنبه 1/4/1389 - 10:26 - 0 تشکر 206640

وزیر دفاع آمریکا افشا کرد؛نقش فتنه گران در تحریم ها
وزیر دفاع آمریكا برای دومین بار اذعان كرد علاقمندی كاخ سفید به پیگیری و تشدید تحریم های اقتصادی علیه ایران، به خاطر مشاهده آشوب های پس از انتخابات است.
به گزارش کیهان رابرت گیتس گفت: فشارها و تحریم های اقتصادی، ظرفیت و شانسی خوب برای توقف برنامه هسته ای ایران است تا رژیم جمهوری اسلامی را بر سر عقل آورد و بفهمد با ادامه این وضعیت، امنیت خود را بیشتر در معرض خطر قرار می دهد.
به گزارش رادیو فرانسه وی در گفت وگو با فاكس نیوز اظهار داشت: انتخابات سال گذشته در ایران حكومت را به چند دسته تقسیم كرده و افزایش فشارهای اقتصادی می تواند به تسلیم شدن ایران بینجامد.
گیتس كه پیش از این وزیر دفاع دولت بوش بود و ریاست سازمان سیا را نیز در كارنامه خود دارد، همچنین در پاسخ به این سؤال درباره گزینه نظامی گفت: تمام گزینه ها روی میز است و هنوز زمان برای حل مشكل برنامه هسته ای ایران وجود دارد.
شایان ذكر است 9 ماه پیش نیز هنگامی كه گروهی از فتنه گران به دعوت كروبی و موسوی كوشیدند راهپیمایی روز جهانی قدس را به هم بزنند و به نفع آمریكا و رژیم صهیونیستی و علیه جمهوری اسلامی شعار بدهند، رابرت گیتس گفت ما تاكنون تصور می كردیم تحریم ها هیچ تاثیری ندارند اما اكنون به نظر می رسد جامعه ایران چند دسته شده اند.
در این میان اظهارات اخیر گیتس بیشتر به یك بلوف شبیه است چه این كه دستگاه های اطلاعاتی آمریكا و عوامل آنها 9 دی و 22 بهمن سال گذشته و همچنین در سالگرد انتخابات ریاست جمهوری، نبض حقیقی جامعه ایرانی را بدست آوردند و بهتر از هر كس دیگر می دانند كه ملت ایران در برابر تهدیدهای دشمنان تاریخی خود، منسجم و یكپارچه می شود. رابرت گیتس گوینده همان عبارت كینه توزانه معروف است كه در زمان ریاست بر سازمان سیا بارها ادا شده بود؛ «ایرانی میانه رو وجود ندارد، ایرانی معتدل كسی است كه با گلوله كشته شده باشد»!
این نكته را هم باید متذكر شد اصلی ترین كار ویژه قطعنامه اخیر از نگاه طراحان آن، دادن تنفس مصنوعی به گردانندگان اصلی فتنه در ایران بود و به همین دلیل هم دو روز قبل از سالگرد انتخابات صادر شد تا مگر كاری بكند. از سوی دیگر دولت آمریكا پس از گرفتاری در باتلاق افغانستان و عراق به وضوح در دنیا متهم به درماندگی و ناتوانی می شود به نحوی كه برخی متحدان منطقه ای او نیز زبان به اعتراض گشوده اند. قطعنامه تلاش داشت در دهن كدخداهای سابق جهان را ببندد، هرچند كه از قضا سركنگبین صفرا فزود.
http://jahannews.com/vdccmsqsx2bqi08.ala2.html

سه شنبه 1/4/1389 - 17:58 - 0 تشکر 206779


چرا این انجمن خلوت شده؟
الف) سران فتنه ساکتند؟!
ب) جام جهانی؟!
ج) امتحانات پایان ترم دانشگاه ها؟
ه)همه ی موارد؟!

پنج شنبه 3/4/1389 - 1:55 - 0 تشکر 206979

ما هنوز روی عزتمون قیمت نگذاشتیم كه بخوایم به خاطر 4 تاقطعنامه (با اثر) اونرو به حراج بذاریم -

پنج شنبه 3/4/1389 - 13:8 - 0 تشکر 207048

sajadsh گفته است :
[quote=sajadsh;338832;206564]به نام خدا
آقای دکتر احمدی نژاد هم اگه میگن این قطعنامه‌ها کاغذ پارس منظورشون این نیست که تأثیری نداره و بعضا خودشون گفتن که تأثیر داره اما این تأثیر کمر شکن نیست

سلام

بله اونقدر نفت داریم که از گرسنگی نمیریم ولی خواهشا با وجود این تحریم های ریز ودرشت دیگه حرف ازفتح قله های رفیع پیشرفت نزنن!

 

 

يه سري به خدا بزنيم

خيلي زود

بي بهانه...

پنج شنبه 3/4/1389 - 21:49 - 0 تشکر 207176

Laahoot گفته است :
[quote=Laahoot;394244;206462]با سلام
همه می دونن که این تحریم ها بی اثر نیست
اینیم که میگن بی اثره فقط برای دلخوشیه و بس

کی گفته بی اثر است!!!!!!!!!!!!!!

مگه آمریکا و انگلیس پت و مت هستند!

http://www.shop.bernawolf.com/images/pat%20a%20mat%202.gif

البته کارهاشون که اینو می تواند ثابت بکند.

به هر حال می توان گفت که آدم در سختی ها ساخت می شود و بالاخره ما هم باید از یکسری وابستگی ها بیرون بیاییم و خود کشوری مستقل باشیم تا به جای اینکه تحدید بشویم تحدید بکنیم 

البته یادآوری می کنم که جغرافیای ایران طوری است که بالاخره می توان آنها را تحدید کرد

ما می توانیم و باید بتوانیم

011AND110@GMAIL.COM

برو به انجمن
فعالترین ها در هفته گذشته
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی