ارتباطات و فن آوری اطلاعات (بازدید: 232)
دوشنبه 24/3/1389 - 2:1 -0 تشکر 205366
اختلاس میلیاردی در مخابرات مازندران

تابناک - مدیرعامل شركت مخابرات مازندران درباره خبر اختلاس ‌میلیاردی در مخابرات مازندران ضمن طفره از اعلام جزئیات گفت: مبلغ دقیق اختلاس به‌ زودی اعلام می‌شود.‌

انتشار خبر اختلاس 3 میلیارد تومانی در شركت مخابرات مازندران شاید یكی از پرسرو صداترین خبرها بوده است كه از صبح امروز پیگیر صحت و سقم خبر بودیم؛ هرچند تعدادی از منابع آگاه خبر اختلاس فوق را تایید كردند اما مدیرعامل مخابرات مازندران در نخستین تماس از دادن هر پاسخی خودداری كرده و پاسخ به این خبر را به روز یكشنبه هفته آینده موكول كرد، اما با حساسیت موضوع و انتشار اخبار دقیق سرانجام موفق به گفتگو با مدیرعامل شركت مخابرات مازندران شدیم.

وی با تایید خبر فوق گفت: سوء‌استفاده مالی در شركت مخابرات مازندران توسط یكی از واحدهای حقوق كاركنان انجام شد به این معنی مبالغ حقوقی كه برای پرداخت در اختیار وی قرار گرفته به حساب خود واریز می‌كرد.

حسنجان عباسپور‌قمی بیان داشت: طی كنترلی كه واحدهای مربوطه به عمل آوردند فرد متخلف شناسایی و این فرد مبالغی از هزینه اختلاس شده را به حساب شركت مخابرات مازندران عودت داده است.

مدیرعامل شركت مخابرات مازندران درباره اینكه مبلغ اختلاس شده از 3 میلیارد تومان بیشتر است یا خیر، افزود: این مبلغ افزایش ندارد و در حال حاضر كارگروه ویژه كنترل و نظارت در مخابرات مازندران تشكیل شده و ‌روی این موضوع كار می‌كنند كه در آینده نزدیك آمار و آرقام دقیق اعلام می‌شود.

عباسپور بیان داشت: برای جلوگیری از اختلاس یا سوء‌استفاده مالی كنترل محسوس نرم‌افزاری تهیه و در شركت مخابرات مازندران اجرا می‌شود كه در حال حاضر در مرحله تكمیل كردن این نرم‌افزار هستیم. ‌
گفته می‌شود با تلاش سربازان گمنام امام زمان (عج) پرده از اختلاس 3 میلیارد تومانی در مخابرات مازندران برداشته شد و متعاقب آن یك نفر دستگیر و تحت بازجویی قرار گرفت.

در حال حاضر این فرد متخلف در بازجویی‌های اولیه به اختلاس خود اعتراف كرده و مبلغ یك میلیارد و 500 میلیون تومان مبلغ اختلاس را عودت داده است.

در حال حاضر بازجویی از این فرد متخلف برای اطلاعات بیشتر همچنان ادامه دارد.

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی