انجمن ها > انجمن کامپیوتر > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
کامپیوتر (بازدید: 176)
دوشنبه 24/3/1389 - 1:24 -0 تشکر 205357
سایت‌های جام جهانی شرمنده كاربران شدند

آغاز جام جهانی و هجوم میلیون‌ها كاربر علاقه‌مند اینترنت به سایت های ورزشی و خبری برای كسب اطلاعات در مورد بازی های جام جهانی، باعث شد تا دهها وب سایت از كار بیفتد. به نقل از وی تری، در بسیاری از كشورهای جهان سایت هایی با موضوعات ورزشی و خبری به علت كثرت مراجعان برای دقایق یا حتی ساعاتی از دسترس خارج شدند. كارشناسان می گویند همین مشكلات نشان می دهد كه زیرساخت های سایت های اینترنتی در بسیاری از كشورها هنوز ضعیف و ناكارآمد است و شركت های سرویس دهنده باید بیشتر در این زمینه سرمایه گذاری كنند. از جمله سایت های از كار افتاده در انگلستان وب سایت تلویزیون ITV است كه هم كیفیت تصاویر آن برای مدت قابل توجهی كاهش یافت و هم در مواردی كل سایت به طور كامل از دسترس خارج شد. صاحب نظران می گویند مالكان سایت های اینترنتی به جای آنكه عمده توجه خود را متوجه طراحی و امكانات وب سایت ها كنند باید به دنبال تقویت زیرساخت های ان باشند تا شاهد وقوع مشكلاتی از این دست نباشند.

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی