فرهنگ پایداری (بازدید: 449)
پنج شنبه 20/3/1389 - 8:16 -0 تشکر 204830
اسراییل صدای ناوگان های جدیدی را می شنود!

نعیم قاسم: اسراییل بداند كه در آینده‌ی نزدیك صدای ناوگان‌های بیشتری را خواهد شنید

معاون دبیرکل حزب الله لبنان حرکت ناوگان آزادی به نوار غزه را کامل کننده مقاومت نظامی خواند. به گزارش شبکه المنار، شیخ نعیم قاسم، معاون دبیرکل حزب الله لبنان، اظهار داشت: اقدام کشتی‌های حامل کمک‌های بشردوستانه به نوار غزه، کامل کننده مقاومت نظامی است.

ادامه در پاسخ ها

من مفتخرم که در به رویم وا شد     ماتم کده ی غمت مرا مأوا شد

من مفتخرم نامه عمر سیهم        با اشک غمِ تو شسته و امضا شد

اینجا و میان قبرو محشر گویم     من مفتخرم که مادرم زهرا(س)شد

  http://www.ahlebasyrat.blogfa.com

پنج شنبه 20/3/1389 - 8:17 - 0 تشکر 204831

وی در ادامه افزود: برخی از دیدگاه‌ها و سخنانی را می‌شنویم که معتقدند وقتی ناوگان آزادی چنین بازتاب و حمایتی در سراسر جهان به دنبال داشت، چرا ما از ابزار مقاومت استفاده می‌کنیم؟ قاسم همچنین اظهار داشت: باید به این افراد بگویم که ناوگان آزادی و حرکت آن کامل کننده مقاومت نظامی است.

ناوگان آزادی چهره اسرائیل را وحشی‌تر نشان داد و تمام اینها ان شاء الله مقدماتی برای شکست اسرائیل خواهد بود. وی در ادامه افزود: حرکت ناوگان آزادی به سوی غزه، اقدامی شجاعانه و برخاسته از مقاومت بود و در آینده در خصوص افزایش تلاش‌ها برای بازگرداندن حق فلسطینیان به آنها و به لرزه در آوردن تصویر اسرائیل آثاری را به دنبال خواهد داشت. قاسم همچنین اظهار داشت: چنانچه اسرائیل بپندارد که با این اقدام جهانیان را می‌ترساند، باید بداند که در آینده‌ای نزدیک صدای ناوگان‌ها و کشتی‌هایی را خواهد شنید که برای شکستن محاصره نوار غزه به سوی این منطقه حرکت خواهند کرد.

وی در ادامه افزود: ‌این بدان معنی است که خون‌های پاکی که ریخته شده است، بر سر اسرائیل فرود آمده است و این مساله موضع مقاومت را تقویت خواهد کرد؛ موضعی که می‌گوید اسرائیل جنایتکار هیچ زبانی به جز زبان مقاومت را نمی‌فهمد. ما ان شاء الله به مقاومت خود ادامه خواهیم داد.

من مفتخرم که در به رویم وا شد     ماتم کده ی غمت مرا مأوا شد

من مفتخرم نامه عمر سیهم        با اشک غمِ تو شسته و امضا شد

اینجا و میان قبرو محشر گویم     من مفتخرم که مادرم زهرا(س)شد

  http://www.ahlebasyrat.blogfa.com

پنج شنبه 20/3/1389 - 8:18 - 0 تشکر 204832

معاون دبیرکل حزب الله لبنان همچنین اظهار داشت:‌ این ناوگان و سرنشینان آن در مقاومت نظامی مشارکت داشتند، اما ما همگان را به مقاومت سیاسی،‌ فرهنگی و انسانی در تمام اشکل آن نیز فرا می‌خوانیم. اسرائیل قادر نیست هر ساعتی که بخواهد برای جنگ تصمیمی بگیرد، چرا که میزان پاسخ ما و خسارت وارده به خود را می‌داند.

از سوی دیگر، علی فیاض، عضو فراکسیون "وفا به مقاومت"،‌ اظهار داشت: اسرائیل با جنایتی که مرتکب شد، به حماقت خود افزود. وی افزود: این جنایت تنها بیانگر کینه و دشمنی نیست، بلکه حاکی از بحران است؛ چرا که هرگونه رویارویی با دشمن اسرائیلی وی را با مشکل روبرو می‌کند.

وی در ادامه افزود: ‌آنچه خیال اسرائیل را راحت می‌کند، این است که طرف مقابلش منطق امتیاز دهی، ضعف و موضع تسلیم داشته باشد. فیاض همچنین اظهار داشت:‌ موضع قدرت و رویارویی، اسرائیل را در عزلت قرار می‌دهد. منطق دیپلماسی باید بر پایه قدرت‌ و آمادگی برای رویارویی بنا شود تا بتواند موثر باشد.

وی در ادامه افزود:‌ منطقه وارد مرحله جدیدی شده است و اسرائیل در منطقه ضعیف‌تر به نظر می‌رسد؛ در حالیکه مقاومت در لبنان و فلسطین قوی‌تر شده است. ناتوانی اعراب مایه خنده جهانیان شده است.


منبع:مقاومت اسلامی

من مفتخرم که در به رویم وا شد     ماتم کده ی غمت مرا مأوا شد

من مفتخرم نامه عمر سیهم        با اشک غمِ تو شسته و امضا شد

اینجا و میان قبرو محشر گویم     من مفتخرم که مادرم زهرا(س)شد

  http://www.ahlebasyrat.blogfa.com

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی